Mgr.

Marcin Reutt

Fyzioterapeut

Kontaktní informace

Umístění: Marcin Reutt, PT - fyzioterapie, manuální terapie, osteopatie

K panu Reuttovi jsem se objednala již poměrně zoufalá s neustupující 8 měsíční bolestí levé nohy způsobenou vyhřezlou ploténkou. Předtím jsem zkusila vše možné i nemožné, ale až terapie u pana Reutta zabrala a stav se velmi zlepšil již po dvou sezeních. Moc mu tímto děkuji a všem, kteří mají potíže vřele doporučuji jej navštívit.

• Zkušenosti a dovednosti

about-me-iconCreated with Sketch. O mně

• Magistr fyzioterapie. Absolvent Fakulty zdravotních věd Lékařské univerzity ve Vratislavi (Polsko), student Akademie Osteopatie v Poznani, lektor 3st. metody Spirální stabilizace pateře. V oboru pracuje od roku 2011, nejprvé ve státních zdravotnických zařízeních, pak v soukromých rehabilitačních centrech. V letech 2013-2015, v rámci soukromé praxe, spolupracoval s Centrem Smíšek v Praze. Jako instruktor SpS vyučuje tuto metodu na území České republiky, Polska a Slovinska. Od roku 2015 pracuje v soukromé fyzioterapeutické ordinaci na Praze 6. Pro obohacení svých dovedností absolvoval kurzy, které mu umožňují využívání následujících metod:

- Osteopatie (student)
      - Osteopathy MasterCourse - Brain 1
      - Osteopathy MasterCourse - Osteopathic Lymph Therapy 1
      - Ostheopathy MasterCourse - Rule of the Artery 1
      - Kaltenborn-Evjenth OMT Concept (ortopedická manuální terapie dle standardů IFOMPT)
      - The Scientific Basis of Therapeutic Exercises (REHA kurz)
      - PNF (úroveň 3A)
      - Integrated structural and functional techniques in therapy of scoliosis
      - Osteopathic Techniques - complex diagnosing and therapy of shoulder joint
      - Lektor 3st. metody Spirální Stabilizace Páteře
      - Kinesiology Taping Basic Course
      - TRX (STC)

• fyzioterapeut

Nemoci

• bolesti šlach
    • bolesti kloubů
    • bolesti v pánevní oblasti
    • bolesti zad
    • onemocnění páteře
    • degenerativní onemocnění
    • sportovní úrazy
    • nemoci pohybového ústrojí
    • jizvy, patologické srůsty, keloidy
    • bolesti a dysfunkce čelistních kloubů
    • migrény a ostatní druhy bolesti hlavy
    • gynekologická rehabiltace

Services

pin-iconCreated with Sketch.

Marcin Reutt, PT - fyzioterapie, manuální terapie, osteopatie

Kladenská 41, 160 00 Praha, hl. město Praha

Individuální terapie (30min. - 55min) od 350 kč

Dominika Karolczuk

Dzień dobry, Panie Marcinie, dowiedziałam się o panu z polecenia przez Polaków na grupie Polaków w Pradze na Facebooku. Szukam lekarza, który zdiagnozowałby mój problem z kolanem - od pewnego czasu przy zginaniu towarzyszy mi ostry ból, mimo początkowego stosowania maści, ból zmniejszył się, lecz nie przeszedł. Chciałabym się dowiedzieć, czy jest możliwość umówienia się na wizytę. Posiadam skierowanie od lekarza rodzinnego oraz kartę VZP. Dziękuję i pozdrawiam, Dominika
    Marcin Reutt Fyzioterapeut Praha
    Dzień dobry. Oczywiście, zapraszam serdecznie - wszystkie szczegóły dotyczące wizyt znajdzie Pani naojej stronie www. Jeśli to byłby problem, to proszę o email (też na stronie), i tak dogadamy szczegóły. Chciałbym tylko zaznaczyć, że nie współpracuję z ubezpieczycielami, co oznacza, że wizyty są płatne wg cennika na stronie. Zapraszam i pozdrawiam, Marcin Reutt, PT, MT

Hodnocení pacientů

Přidejte vlastní názor

Umístění: Marcin Reutt, PT - fyzioterapie, manuální terapie, osteopatie

• K panu Reuttovi jsem šla s bolestmi zad na doporučení mé mamky, která byla velice spokojená. Po první návštěvě bolesti z 90% ustoupili, po druhé úplně. Prostředí bylo příjemné a jeho přístup úžasný. Mohu jen doporučit. Už nikdy bych jinam nešla.
      Lenka V.

• G

Nejlepsi fyzioterapeut, ktereho jsem zazila, a ze uz jsem prosla rukama nekolika. Problem s lopatkou a levym ramenem, ktery mi jini nepomohli vyresit ani po roce a pul, mi pan Reutt spravil za dve hodinova sezeni. Velice se mi libi holisticky pristup, narozdil od snahy "to nejak na silu narvat", kterou jsem zazila jinde. Velke pozitivum je take to, ze nemusite dlouhe tydny cekat na termin. Kdybych jeste nekdy mela nejaky chronicky problem ci zraneni, tak uz nejdu nikam jinam a doporucuju vsemi deseti.

• P

I have to say that my experience with Mr. Reutt has saved me from a lot of pain. I have had lower back ache for over 3 months and after pointless treatment with pills by my GP I found this clinic recommended by a friend. After just one visit the pain was almost entirely gone. Needless to say I would recommend this clinic for 100%. Easy and pleasant registration process, plus no need to wait long weeks for an appointment. Great experience!
      Paulina

• K

Naprosta spokojenost. Po rekonstrukci vazu v kolene pan Reutt se mi pomohl vratit k normalnimu fungovani. Pan Reutt ma ma holisticky pristup coz je v dnesni dobe vyjimecny. Doporucuji!

• K

Jako profesionální sportovec jsem měl dlouhodobé problémy v oblasti břicha, se kterými mi nikdo neuměl pomoci. Pan Reutt vše vyřešil za 2 hodinová setkání. Doporučuji

• Díky panu Reuttovi se po 3/4 roce cítím jako zdravý člověk. Pře všechny peripetie našeho veřejného zdravotnictví jsem se konečně dočkal pomoci. Vřele doporučuji, cviky, které mi pan Reutt naučil stále aplikuji a velice mi pomáhají. Díky.

Mgr. Marcin Reutt2016-03-07

Děkuji.

• L

Spokojenost. Přišla jsem s akutní bolestí, šlo o posunutou pánev, napravena jsem byla během 30 minut, bolest rázem poloviční a jak mi bylo přislíbeno, za 3 dny jsem byla zcela bez bolesti. Navíc velmi milý lidský přístup.

Mgr. Marcin Reutt2016-02-13

Děkuji za přidání názoru. Rád jsem, že všechno proběhlo podle planu.

• Silnými bolestmi hlavy jsem trpěla už od svých 10 let. Nauzea nebyla neobvyklá. Většinou při stresových situacích, narušení režimu (pití, jídlo, spánek), psychickém nebo fyzickém přepnutí, často bolest od vzpřimovačů hlavy. Často i 3x týdně. Pozorována na neurologii. Nejdříme jsem brala Paralenem 500mg, pak už mi nezabíral. Následoval Ibalgin 400mg, který mi pomáhal až do začátku střední školy. Na střední jsem zjistila, že mi bolest sice utlumí, ale ne úplně. Nasadila jsem Aulin 100mg, který mi zabíral až do 4. ročníku gymnázia. Pak už jsem zkoušela veškeré možné kombinace léků a čekala na účinek. Bolest měla občas i migrenoidní podstatu. Musela jsem kvůli silné nauzee a neustupující bolesti nasadit Indometacin 100mg a Torecan 6,5mg. Neustále mi bylo opakováno, že mám dodržovat pravidelný režim. Toho ale nejsem úplně schopna ani teď. Po dlouhé době jsem přišla na super dvojkombinaci 2x Paralen 500mg a 1x Guajacuran 200mg. Ta mi většinou zabrala, a když ne, tak jsem si pak vzala ještě Aulin. Už mě nebavilo neustále jíst hromady prášků, změna režimu nepomáhala a ani jsem ho nebyla schopna urdžitelně zvládat. Potkala jsem Marcina a nějak jsme se v meziřeči dostaly k mým bolestem hlavy. Hrozně ho překvapilo, že to nějak neřeším, ke všemu po takové době, a nabídl mi abych u něj zkusila jednu rehabilitaci. Práce s hlavou byla jemná, celou dobu jsem jen ležela na zádech, ale cítila jsem všechna epicentra bolesti. Jako by mi hýbal něčím v hlavě, kde mi bolest většinou začínala, a uvolňoval to. Bylo to šíleně zajímavé to takhle cítit! Ani jsem neměla následnou bolest hlavy do 3 dnů, na kterou mě předem upozornil. Uběhl týden a Marcin se mě zeptal ,,Co hlava?" a já si uvědomila, že mě už týden nebolela, ani náznak!! Uběhl další týden - taky nic! Už je tomu třetí týden, co mě nebolela hlava a já nemusím každý třetí den přemýšlet nad kombinací léků, u kterých jsem nikdy dopředu nevěděla, zdali mi zaberou. =)

Jestli máte podobné problémy, tak ho určitě neváhejte kontaktovat!!! A nedělá jen bolesti hlavy, tak můžete zavolat i pro jiná trápení =)

Velké díky, Marcine! =)

• V

K panu Reuttovi jsem začala chodit po neúspěšném tříletém léčení po úrazu nohy systémem běžných rehabilitací. Již po prvních setkáních jsem zaznamenala velké zlepšení a úlevu od bolesti, o které jsem si myslela, že už nepůjde zmírnit. Jeho přístup je velmi profesionální a zároveň příjemně lidský, takže z terapie odcházím vždy ve skvělé náladě. Nová ordinace je moc pěkná a v kombinací s jeho péčí je to báječné prostředí pro to, zlepšit si své zdraví. Děkuji moc za přístup i pomoc. :)