Marcin Reutt, PT - fyzioterapie, manuální terapie, osteopatie
Kladenská 41, Praha

Individuální terapie (30min. - 55min) • Od 350 Kč

Zobrazit ostatní profily fyzioterapeutů v okolí

Kladenská 41, Praha

Od 350 Kč

Marcin Reutt, PT - fyzioterapie, manuální terapie, osteopatie

Magistr fyzioterapie. Absolvent Fakulty zdravotních věd Lékařské univerzity ve Vratislavi (Polsko), student Akademie Osteopatie v Poznani, lektor 3st....

• fyzioterapeut

K panu Reuttovi jsem začala chodit po neúspěšném tříletém léčení po úrazu nohy systémem běžných rehabilitací. Již po prvních setkáních jsem zaznamenala velké zlepšení a úlevu od bolesti, o které jsem si myslela, že už nepůjde zmírnit. Jeho přístup je velmi profesionální a zároveň příjemně lidský, takže z terapie odcházím vždy ve skvělé náladě. Nová ordinace je moc pěkná a v kombinací s jeho péčí je to báječné prostředí pro to, zlepšit si své zdraví. Děkuji moc za přístup i pomoc. :)

Pan Marcin mi dokázal pomoci s menstruačními bolestmi. Přitom mě nikdy nenapadlo ptát se na ně fyzioterapeuta, když nad nimi předtím mávl rukou gynekolog i praktický lékař. Jeho postupy jsou rychlé a účinné.
Tento člověk svému oboru rozumí a má chuť se neustále vzdělávat, proto ho bez obav doporučuji svým známým.

K panu Reuttovi jsem dorazila na doporučení známé, přesto s menší nedůvěrou. Po několika minutách od začátku návštěvy jsem ale věděla, že jsem u něj správně. Po úrazu před deseti lety jsem byla několikrát podrobena měsíčním až dvouměsdíčním rehabilitacím, moje problémy ale pořád trvaly. Stačila přitom první návštěva u pana Reutta a můj stav se znatelně zlepšil. Profesionál, který umí najít problém a ví, jak ho vyřešit. Můžu porovnat i s rehabilitacemi ve veřejných zdravotnických zařízeních, a kvalita péče, kterou jsem dostala zde, je nesrovnatelně vyšší. Konečně odborník na svém místě, už jsem téměř nedoufala, že ho najdu. Ještě jednou děkuji.

5 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

Dobrý vecer, je mi 22 a přes půl roku mě trápí bodání na levé straně žeber a občasná dušnost. Byla jsem u praktického lékaře a ten mi diagnostikoval blokádu levé strany zad. Napsal mi léky na úzkost a že mám cvičit a dávat si hřejivé náplasti, už týden tohle všechno dělám a stále to pokračuje. Na žádné vyšetření mě nechce poslat že si je jistý že je to od zad, ale já už nevím co mám dělat. Někdy je to až nesnesitelné že mám pocit jak kdybych měla infarkt. Děkuji za radu

Souhlasim s kolegyni Dlaskovou - vetsina bloku tohoto typu nema nic spolecneho s pohybovym aparatem (a proto taky nezbiraji Vam na to leky pro uvolneni svalu apod.). Doporucuji vyhledat terapeuta, ktery na problem se dokaze podivat neco vic komplexne nez jenom z hlediska pohyboveho aparatu. S pozdravem, Marcin Reutt, PT, MT

Mgr. Marcin Reutt

mám často zablokovaná žebra a nedavno mě začal zlobit žlučník. Může začít zlobit žlučník z důvodu, že na něj žebra nějak tlačí? Mohla by na žlučník pomoci fyzioterapie? Děkuji.

Dobry den.
Mechanismus, jez popisujete, funguje presne opacne - dlouhodoby problem zlucniku muze zpusobovat poruchu zeber, hrudni a krcni patere. A ano, krome lekarske lecby, terapeut vzdelan ve visceralni terapii by mel byt Am schopen snadno pomoci. S pozdravem,
M.Reutt, PT, MT

Mgr. Marcin Reutt