Marcin Reutt, PT - fyzioterapie, manuální terapie, osteopatie
Kladenská 41, Praha

Individuální terapie (30min. - 55min) • Od 350 Kč

Zobrazit ostatní profily fyzioterapeutů v okolí

Kladenská 41, Praha

Od 350 Kč

Marcin Reutt, PT - fyzioterapie, manuální terapie, osteopatie

Magistr fyzioterapie. Absolvent Fakulty zdravotních věd Lékařské univerzity ve Vratislavi (Polsko), student Akademie Osteopatie v Poznani, lektor 3st....

• fyzioterapeut

Umístění: Marcin Reutt, PT - fyzioterapie, manuální terapie, osteopatie

Po letech stupňujících se bolestí (zad a hlavy) způsobených posuny v bederní oblasti (spondylolistéza) jsem přestal být schopný sportu a jen zřídkakdy jsem se dobře vyspal. Návštěvy u jiných lékařů (ortopedie, fyzioterapie) končili doporučováním operace, užíváním analgetik, nepříjemným napravováním, případně doporučením cviků, které byly pro mě bolestivé a nepomáhaly. Vše změnila návštěva pana fyzioterapeuta Reutta. Již po několika měsících jím doporučovaného cvičení přišla znatelná úleva. Nyní po dvou letech cvičení cviků, které mi pan doktor doporučil jsem schopný zase sportovat. (pro zajímavost před cca 3 lety jsem nemohl pro bolest zad ani jezdit na kole, a několik ortopedů mi řeklo, že s mými zády mohu na kolo zapomenout, nyní nemám problém ujet přes 100 km na horském kole bez jakýchkoliv bolestí...)
Výborný fyzioterapeut!!

Umístění: Marcin Reutt, PT - fyzioterapie, manuální terapie, osteopatie

K panu Reuttovi jsem se objednala již poměrně zoufalá s neustupující 8 měsíční bolestí levé nohy způsobenou vyhřezlou ploténkou. Předtím jsem zkusila vše možné i nemožné, ale až terapie u pana Reutta zabrala a stav se velmi zlepšil již po dvou sezeních. Moc mu tímto děkuji a všem, kteří mají potíže vřele doporučuji jej navštívit.

K panu Reuttovi jsem šla s bolestmi zad na doporučení mé mamky, která byla velice spokojená. Po první návštěvě bolesti z 90% ustoupili, po druhé úplně. Prostředí bylo příjemné a jeho přístup úžasný. Mohu jen doporučit. Už nikdy bych jinam nešla.
Lenka V.

Nejlepsi fyzioterapeut, ktereho jsem zazila, a ze uz jsem prosla rukama nekolika. Problem s lopatkou a levym ramenem, ktery mi jini nepomohli vyresit ani po roce a pul, mi pan Reutt spravil za dve hodinova sezeni. Velice se mi libi holisticky pristup, narozdil od snahy "to nejak na silu narvat", kterou jsem zazila jinde. Velke pozitivum je take to, ze nemusite dlouhe tydny cekat na termin. Kdybych jeste nekdy mela nejaky chronicky problem ci zraneni, tak uz nejdu nikam jinam a doporucuju vsemi deseti.

I have to say that my experience with Mr. Reutt has saved me from a lot of pain. I have had lower back ache for over 3 months and after pointless treatment with pills by my GP I found this clinic recommended by a friend. After just one visit the pain was almost entirely gone. Needless to say I would recommend this clinic for 100%. Easy and pleasant registration process, plus no need to wait long weeks for an appointment. Great experience!
Paulina

Naprosta spokojenost. Po rekonstrukci vazu v kolene pan Reutt se mi pomohl vratit k normalnimu fungovani. Pan Reutt ma ma holisticky pristup coz je v dnesni dobe vyjimecny. Doporucuji!

Jako profesionální sportovec jsem měl dlouhodobé problémy v oblasti břicha, se kterými mi nikdo neuměl pomoci. Pan Reutt vše vyřešil za 2 hodinová setkání. Doporučuji

Díky panu Reuttovi se po 3/4 roce cítím jako zdravý člověk. Pře všechny peripetie našeho veřejného zdravotnictví jsem se konečně dočkal pomoci. Vřele doporučuji, cviky, které mi pan Reutt naučil stále aplikuji a velice mi pomáhají. Díky.

Děkuji.

Spokojenost. Přišla jsem s akutní bolestí, šlo o posunutou pánev, napravena jsem byla během 30 minut, bolest rázem poloviční a jak mi bylo přislíbeno, za 3 dny jsem byla zcela bez bolesti. Navíc velmi milý lidský přístup.

Mgr. Marcin Reutt

Děkuji za přidání názoru. Rád jsem, že všechno proběhlo podle planu.

Silnými bolestmi hlavy jsem trpěla už od svých 10 let. Nauzea nebyla neobvyklá. Většinou při stresových situacích, narušení režimu (pití, jídlo, spánek), psychickém nebo fyzickém přepnutí, často bolest od vzpřimovačů hlavy. Často i 3x týdně. Pozorována na neurologii. Nejdříme jsem brala Paralenem 500mg, pak už mi nezabíral. Následoval Ibalgin 400mg, který mi pomáhal až do začátku střední školy. Na střední jsem zjistila, že mi bolest sice utlumí, ale ne úplně. Nasadila jsem Aulin 100mg, který mi zabíral až do 4. ročníku gymnázia. Pak už jsem zkoušela veškeré možné kombinace léků a čekala na účinek. Bolest měla občas i migrenoidní podstatu. Musela jsem kvůli silné nauzee a neustupující bolesti nasadit Indometacin 100mg a Torecan 6,5mg. Neustále mi bylo opakováno, že mám dodržovat pravidelný režim. Toho ale nejsem úplně schopna ani teď. Po dlouhé době jsem přišla na super dvojkombinaci 2x Paralen 500mg a 1x Guajacuran 200mg. Ta mi většinou zabrala, a když ne, tak jsem si pak vzala ještě Aulin. Už mě nebavilo neustále jíst hromady prášků, změna režimu nepomáhala a ani jsem ho nebyla schopna urdžitelně zvládat. Potkala jsem Marcina a nějak jsme se v meziřeči dostaly k mým bolestem hlavy. Hrozně ho překvapilo, že to nějak neřeším, ke všemu po takové době, a nabídl mi abych u něj zkusila jednu rehabilitaci. Práce s hlavou byla jemná, celou dobu jsem jen ležela na zádech, ale cítila jsem všechna epicentra bolesti. Jako by mi hýbal něčím v hlavě, kde mi bolest většinou začínala, a uvolňoval to. Bylo to šíleně zajímavé to takhle cítit! Ani jsem neměla následnou bolest hlavy do 3 dnů, na kterou mě předem upozornil. Uběhl týden a Marcin se mě zeptal ,,Co hlava?" a já si uvědomila, že mě už týden nebolela, ani náznak!! Uběhl další týden - taky nic! Už je tomu třetí týden, co mě nebolela hlava a já nemusím každý třetí den přemýšlet nad kombinací léků, u kterých jsem nikdy dopředu nevěděla, zdali mi zaberou. =)

Jestli máte podobné problémy, tak ho určitě neváhejte kontaktovat!!! A nedělá jen bolesti hlavy, tak můžete zavolat i pro jiná trápení =)

Velké díky, Marcine! =)

5 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

Dobrý vecer, je mi 22 a přes půl roku mě trápí bodání na levé straně žeber a občasná dušnost. Byla jsem u praktického lékaře a ten mi diagnostikoval blokádu levé strany zad. Napsal mi léky na úzkost a že mám cvičit a dávat si hřejivé náplasti, už týden tohle všechno dělám a stále to pokračuje. Na žádné vyšetření mě nechce poslat že si je jistý že je to od zad, ale já už nevím co mám dělat. Někdy je to až nesnesitelné že mám pocit jak kdybych měla infarkt. Děkuji za radu

Souhlasim s kolegyni Dlaskovou - vetsina bloku tohoto typu nema nic spolecneho s pohybovym aparatem (a proto taky nezbiraji Vam na to leky pro uvolneni svalu apod.). Doporucuji vyhledat terapeuta, ktery na problem se dokaze podivat neco vic komplexne nez jenom z hlediska pohyboveho aparatu. S pozdravem, Marcin Reutt, PT, MT

Mgr. Marcin Reutt

mám často zablokovaná žebra a nedavno mě začal zlobit žlučník. Může začít zlobit žlučník z důvodu, že na něj žebra nějak tlačí? Mohla by na žlučník pomoci fyzioterapie? Děkuji.

Dobry den.
Mechanismus, jez popisujete, funguje presne opacne - dlouhodoby problem zlucniku muze zpusobovat poruchu zeber, hrudni a krcni patere. A ano, krome lekarske lecby, terapeut vzdelan ve visceralni terapii by mel byt Am schopen snadno pomoci. S pozdravem,
M.Reutt, PT, MT