Mgr.

Fyzioterapeut

Kontaktní informace

• P
    Umístění: Marcin Reutt, PT - fyzioterapie, manuální terapie, osteopatie

K panu Reuttovi jsem se objednala již poměrně zoufalá s neustupující 8 měsíční bolestí levé nohy způsobenou vyhřezlou ploténkou. Předtím jsem zkusila vše možné i nemožné, ale až terapie u pana Reutta zabrala a stav se velmi zlepšil již po dvou sezeních. Moc mu tímto děkuji a všem, kteří mají potíže vřele doporučuji jej navštívit.

• Zkušenosti a dovednosti

about-me-iconCreated with Sketch. O mně

• Magistr fyzioterapie. Absolvent Fakulty zdravotních věd Lékařské univerzity ve Vratislavi (Polsko), student Akademie Osteopatie v Poznani, lektor 3st. metody Spirální stabilizace pateře. V oboru pracuje od roku 2011, nejprvé ve státních zdravotnických zařízeních, pak v soukromých rehabilitačních centrech. V letech 2013-2015, v rámci soukromé praxe, spolupracoval s Centrem Smíšek v Praze. Jako instruktor SpS vyučuje tuto metodu na území České republiky, Polska a Slovinska. Od roku 2015 pracuje v soukromé fyzioterapeutické ordinaci na Praze 6. Pro obohacení svých dovedností absolvoval kurzy, které mu umožňují využívání následujících metod:

- Osteopatie (student)
      - Osteopathy MasterCourse - Brain 1
      - Osteopathy MasterCourse - Osteopathic Lymph Therapy 1
      - Ostheopathy MasterCourse - Rule of the Artery 1
      - Kaltenborn-Evjenth OMT Concept (ortopedická manuální terapie dle standardů IFOMPT)
      - The Scientific Basis of Therapeutic Exercises (REHA kurz)
      - PNF (úroveň 3A)
      - Integrated structural and functional techniques in therapy of scoliosis
      - Osteopathic Techniques - complex diagnosing and therapy of shoulder joint
      - Lektor 3st. metody Spirální Stabilizace Páteře
      - Kinesiology Taping Basic Course
      - TRX (STC)

• fyzioterapeut

Nemoci

• bolesti šlach
    • bolesti kloubů
    • bolesti v pánevní oblasti
    • bolesti zad
    • onemocnění páteře
    • degenerativní onemocnění
    • sportovní úrazy
    • nemoci pohybového ústrojí
    • jizvy, patologické srůsty, keloidy
    • bolesti a dysfunkce čelistních kloubů
    • migrény a ostatní druhy bolesti hlavy
    • gynekologická rehabiltace

Services

pin-iconCreated with Sketch.

Marcin Reutt, PT - fyzioterapie, manuální terapie, osteopatie

Kladenská 41, 160 00 Praha, hl. město Praha

Individuální terapie (30min. - 55min) od 350 kč

Dominika Karolczuk

Dzień dobry, Panie Marcinie, dowiedziałam się o panu z polecenia przez Polaków na grupie Polaków w Pradze na Facebooku. Szukam lekarza, który zdiagnozowałby mój problem z kolanem - od pewnego czasu przy zginaniu towarzyszy mi ostry ból, mimo początkowego stosowania maści, ból zmniejszył się, lecz nie przeszedł. Chciałabym się dowiedzieć, czy jest możliwość umówienia się na wizytę. Posiadam skierowanie od lekarza rodzinnego oraz kartę VZP. Dziękuję i pozdrawiam, Dominika
    Marcin Reutt Fyzioterapeut Praha
    Dzień dobry. Oczywiście, zapraszam serdecznie - wszystkie szczegóły dotyczące wizyt znajdzie Pani naojej stronie www. Jeśli to byłby problem, to proszę o email (też na stronie), i tak dogadamy szczegóły. Chciałbym tylko zaznaczyć, że nie współpracuję z ubezpieczycielami, co oznacza, że wizyty są płatne wg cennika na stronie. Zapraszam i pozdrawiam, Marcin Reutt, PT, MT

Hodnocení pacientů

Přidejte vlastní názor

• Z

Pan Marcin mi dokázal pomoci s menstruačními bolestmi. Přitom mě nikdy nenapadlo ptát se na ně fyzioterapeuta, když nad nimi předtím mávl rukou gynekolog i praktický lékař. Jeho postupy jsou rychlé a účinné.
      Tento člověk svému oboru rozumí a má chuť se neustále vzdělávat, proto ho bez obav doporučuji svým známým.

• L

K panu Reuttovi jsem dorazila na doporučení známé, přesto s menší nedůvěrou. Po několika minutách od začátku návštěvy jsem ale věděla, že jsem u něj správně. Po úrazu před deseti lety jsem byla několikrát podrobena měsíčním až dvouměsdíčním rehabilitacím, moje problémy ale pořád trvaly. Stačila přitom první návštěva u pana Reutta a můj stav se znatelně zlepšil. Profesionál, který umí najít problém a ví, jak ho vyřešit. Můžu porovnat i s rehabilitacemi ve veřejných zdravotnických zařízeních, a kvalita péče, kterou jsem dostala zde, je nesrovnatelně vyšší. Konečně odborník na svém místě, už jsem téměř nedoufala, že ho najdu. Ještě jednou děkuji.