Mgr.

Fyzioterapeut

Kontaktní informace

• J
    Umístění: Marcin Reutt, PT - fyzioterapie, manuální terapie, osteopatie

Po letech stupňujících se bolestí (zad a hlavy) způsobených posuny v bederní oblasti (spondylolistéza) jsem přestal být schopný sportu a jen zřídkakdy jsem se dobře vyspal. Návštěvy u jiných lékařů (ortopedie, fyzioterapie) končili doporučováním operace, užíváním analgetik, nepříjemným napravováním, případně doporučením cviků, které byly pro mě bolestivé a nepomáhaly. Vše změnila návštěva pana fyzioterapeuta Reutta. Již po několika měsících jím doporučovaného cvičení přišla znatelná úleva. Nyní po dvou letech cvičení cviků, které mi pan doktor doporučil jsem schopný zase sportovat. (pro zajímavost před cca 3 lety jsem nemohl pro bolest zad ani jezdit na kole, a několik ortopedů mi řeklo, že s mými zády mohu na kolo zapomenout, nyní nemám problém ujet přes 100 km na horském kole bez jakýchkoliv bolestí...)
    Výborný fyzioterapeut!!

• Zkušenosti a dovednosti

• Magistr fyzioterapie. Absolvent Fakulty zdravotních věd Lékařské univerzity ve Vratislavi (Polsko), student Akademie Osteopatie v Poznani, lektor 3st. metody Spirální stabilizace pateře. V oboru pracuje od roku 2011, nejprvé ve státních zdravotnických zařízeních, pak v soukromých rehabilitačních centrech. V letech 2013-2015, v rámci soukromé praxe, spolupracoval s Centrem Smíšek v Praze. Jako instruktor SpS vyučuje tuto metodu na území České republiky, Polska a Slovinska. Od roku 2015 pracuje v soukromé fyzioterapeutické ordinaci na Praze 6. Pro obohacení svých dovedností absolvoval kurzy, které mu umožňují využívání následujících metod:

- Osteopatie (student)
      - Osteopathy MasterCourse - Brain 1
      - Osteopathy MasterCourse - Osteopathic Lymph Therapy 1
      - Ostheopathy MasterCourse - Rule of the Artery 1
      - Kaltenborn-Evjenth OMT Concept (ortopedická manuální terapie dle standardů IFOMPT)
      - The Scientific Basis of Therapeutic Exercises (REHA kurz)
      - PNF (úroveň 3A)
      - Integrated structural and functional techniques in therapy of scoliosis
      - Osteopathic Techniques - complex diagnosing and therapy of shoulder joint
      - Lektor 3st. metody Spirální Stabilizace Páteře
      - Kinesiology Taping Basic Course
      - TRX (STC)

• fyzioterapeut

Nemoci

• bolesti šlach
    • bolesti kloubů
    • bolesti v pánevní oblasti
    • bolesti zad
    • onemocnění páteře
    • degenerativní onemocnění
    • sportovní úrazy
    • nemoci pohybového ústrojí
    • jizvy, patologické srůsty, keloidy
    • bolesti a dysfunkce čelistních kloubů
    • migrény a ostatní druhy bolesti hlavy
    • gynekologická rehabiltace

Services

Marcin Reutt, PT - fyzioterapie, manuální terapie, osteopatie

Kladenská 41, 160 00 Praha, hl. město Praha

Individuální terapie (30min. - 55min) od 350 kč

Otázky pacientů

Obáváte se o své zdraví?

Ask questions to thousands of doctors, you will receive answer for your question within 48h, completely for free.

Zeptejte se naších lékařů
    Marcin Reutt Fyzioterapeut Praha
    Dzień dobry.
    Oczywiście, zapraszam serdecznie - wszystkie szczegóły dotyczące wizyt znajdzie Pani naojej stronie www.
    Jeśli to byłby problem, to proszę o email (też na stronie), i tak dogadamy… Více

Hodnocení pacientů

• V

K panu Reuttovi jsem začala chodit po neúspěšném tříletém léčení po úrazu nohy systémem běžných rehabilitací. Již po prvních setkáních jsem zaznamenala velké zlepšení a úlevu od bolesti, o které jsem si myslela, že už nepůjde zmírnit. Jeho přístup je velmi profesionální a zároveň příjemně lidský, takže z terapie odcházím vždy ve skvělé náladě. Nová ordinace je moc pěkná a v kombinací s jeho péčí je to báječné prostředí pro to, zlepšit si své zdraví. Děkuji moc za přístup i pomoc. :)

• Z

Pan Marcin mi dokázal pomoci s menstruačními bolestmi. Přitom mě nikdy nenapadlo ptát se na ně fyzioterapeuta, když nad nimi předtím mávl rukou gynekolog i praktický lékař. Jeho postupy jsou rychlé a účinné.
      Tento člověk svému oboru rozumí a má chuť se neustále vzdělávat, proto ho bez obav doporučuji svým známým.

• L

K panu Reuttovi jsem dorazila na doporučení známé, přesto s menší nedůvěrou. Po několika minutách od začátku návštěvy jsem ale věděla, že jsem u něj správně. Po úrazu před deseti lety jsem byla několikrát podrobena měsíčním až dvouměsdíčním rehabilitacím, moje problémy ale pořád trvaly. Stačila přitom první návštěva u pana Reutta a můj stav se znatelně zlepšil. Profesionál, který umí najít problém a ví, jak ho vyřešit. Můžu porovnat i s rehabilitacemi ve veřejných zdravotnických zařízeních, a kvalita péče, kterou jsem dostala zde, je nesrovnatelně vyšší. Konečně odborník na svém místě, už jsem téměř nedoufala, že ho najdu. Ještě jednou děkuji.