Marcela Reitknechtová, otorinolaryngolog Brno

Otorinolaryngolog

CDOZS, Žerotínovo nám. 4/6, Brno, 602 00, Brno

Zobrazit ostatní profily otorinolaryngologů v okolí

Umístění: Ordinace Jiný

Naprosto profesionální a současně lidský přístup. Paní doktorka i její sestřička jsou velice příjemné, milé, ochotné a schopné. Děkuji za vynikající péči.

Umístění: Ordinace Jiný

MUDr. Reitknechtová je podle mého názoru naprosto profesionální - a to jak co se týče odbornosti, tak v jejím přístupu k pacientovi, vysvětlení problému a snaze pomoci. V mém případě během chvilky odhalila problém, který mě trápí půlku života a který mi nikdo předtím neidentifikoval a neodstranil ani po dvou operacích.
Těm negativním názorům na tomto portálu opravdu nerozumím. Dokonce si myslím, že si dotyční museli splést paní doktorku s její sestrou, což se mi v první chvíli taky téměř stalo. Tím nemyslím, že by sestra byla v něčem špatná, ale role zdravotní sestry a její komunikace s pacientem prostě musí být jiná než u lékaře.

MUDr. Marcela Reitknechtová je odborník na pravém místě.
Paní doktorka je příjemná, vstřícná a hlavně pečlivá. Vše předem dětem vysvětlí, než proběhne vyšetření.
Všem doporučuji ...
Moc si Vás vážíme a hlavně děkujeme !!! :)

G

Paní doktorka Marcela Reitknechtová je výborná, příjemná a pečlivá. Chodím za ni už léta s dětmi a vždy vše vysvětlí, pošle na odběr krve, vezme výtěr z krku, antibiotika předepíše jedině pokud jsou zapotřebí.Nikdy nesedí k pacientům zády. Jsme cizinci a Paní doktorka je k nám vždycky vstřícná..Děkujeme za péči.

Paní doktorka je velmi pečlivá a vždy správně diagnostikovala zdravotní problémy jak mého syna, tak i moje. K dětem se chová citlivě. Má velmi milou zdravotní sestru, která vždy děti zabaví. Je velmi vstřícná a vždy dají na odchod dítěti nějakou malou pozornost. Tuto ordinaci mohu jenom doporučit. Budete odcházet z ordinace s pocitem, že vaše dítě bylo řádně vyšetřeno a dostalo se jí adekvátní péče.

Paní doktorka Marcela Reitknechtová je výborný odborník a úžasný člověk.Chodím k ní s oběma mými dětmi a jsem moc ráda,že právě k ní.Dcera má stále záněty středního ucha a paní doktorka je k ní velmi citlivá a píchnutí provádí opatrně.Děti se jí nebojí a chodí k ní velice rádi.Máme zkušenosti i s jinými dětskými orl lékaři v Brně a neměnila bych!!!!

MUDr. Marcela Reitknechtová

Moc děkuji za váš názor, jsem ráda, že se mi ve Vašem a doufám i v dalších případech podařilo vytvořit atmosféru důvěryVidím, že moje snaha má smysl a mám z toho radost. Proto dělám medicínu. Děkuji.

Paní doktorka je moc příjemná, nechá vypovědět rodiče, dokonce se ptá i malých pacientů, poté podrobně vysvětlí každý krok svého vyšetření, před vyšetřením dětem i dospělým/ chodníme k ní celá rodina s manželem i se třemi dětmi již druhý rok/ předvede, co bude který nástroj a přistroj dělat. i během vyšetření neustále chválí malé pacienty- jak zvládají vyšetření a na závěr je vždy odmění nějakou maličkostí- má v ordinaci hračky, sladkosti i obrázky. Podrobně vysvětluje léčbu a informuje ,na co který lék dává, informace a komunikaci doplňuje její velmi milá sestřička, která potom vyber termín další, v ordinaci vždy panuje příjemná atmosféra, doporučila jsem několika svým známým a všichni jsou spokojeni.Děkujeme za péči- Novákovi

6 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

• Dobrý den, ve středu jsem podstoupila dakryocystorhinostomii (edcrs) pravé strany. A chtěla jsem se zeptat jestli je normální, že se mi šíří bolesti do pravé strany čelisti, ucha a hlavy. Ale nejvíc mě bolí zuby, to je fakt hodně intenzivní. Bolesti mě budí ze spaní a musím si brát pokaždé prášky na bolest, který zaberou bohužel jen na chvíli i když je to silná dávka. Je to normální a nevíte kdy cca bolesti ustanou? Protože tohle je fakt hrozný. Děkuji Vám moc za odpověď.

Kontaktujte pracoviště,kde byl zákrok proveden,nebo přímo opetatéra.

MUDr. Marcela Reitknechtová

• Dobrý den, už několik měsíců mě trápí občasná bolest v krku při polykání. Většinou mě bolí jakoby na pravé straně krku při polykání nějaké stravy, tekutin nebo slin. Ta bolest je nepravidelná, někdy třeba jím a piju bez problémů a někdy je bolest pravidelná skoro při každém polknutí, nejedná se však o nějakou velkou bolest jako třeba při angíně, spíše je taková mírnější, ale i přesto dost otravná. Před 5 lety jsem byl na odstranění štítné žlázy, na kontrolách a rentgenu před půl rokem bylo vše v pořádku. V lékárně mi doporučili kloktadlo Tantum Verde, bolest přešla asi tak na týden a teď se zase vrátila ve stejném nepravidelném režimu při polykání. Mohlo by se jednat o nádor hrtanu nebo hlasivek ? Chrapot ani zvýšenou teplotu nemám. Bojím se jít k lékaři, protože mám od malička silný dávící reflex, představa že mi lékař strká do krku endoskop nebo zrcátko mě děsí. Je mi 20 let a jsem nekuřák.

Musíte se objednat na ORL,bez vyšetření to opravdu posoudit nepůjde.