Marcela Reitknechtová, otorinolaryngolog Brno

Otorinolaryngolog

CDOZS, Žerotínovo nám. 4/6, Brno, 602 00, Brno

Zobrazit ostatní profily otorinolaryngologů v okolí

Umístění: Ordinace vyšetření uší / otoskopie

Paní doktorka byla velmi arogantní a nepříjemná sotva jsme vstoupili do ordinace. Nejsem žádná citlivka, ale tohle bylo i na mě moc. Můj desetiletý syn měl z paní doktorky také velmi nepříjemný pocit a tím pádem také z celého vyšetření. Podle předešlých názorů soudím, že paní doktorka jedná podle své momentální nálady a rozpoložení. Jednu hvězdu dávám pouze za sestřičku. Byla velmi milá a příjemná. Ve stejný den jsme byli v Bílém domě ještě u dalších třech lékařů a přístup se absolutně nedá srovnat. My tedy k této paní doktorce už nikdy víc.

Tak z pani doktorky jsem vubec nemela prijemny pocit a ani pozitivni dojem. Koukala na me, jako ze co tady vlastne delam...Normalne bych ji rekla rovnou, ze je mi neprijemna, ale potrebovala jsem, aby vysetrila syna. Tak jak se tady pise, tak vubec nebylo od ni receno, co prave bude vysetrovat. To rikala sestra. Setra byla prijemna a vse vysvetlila, na rozdil od pani doktorky. Nehlede na to, ze v cekarne byl pouze jeden clovek a stejne jsme prisli na radu az po 45minutach! Samozrejme, ze kamaradky maji prednost!!! Na kontrolu uz sem ani nepujdeme, protoze tohle zazit jeste jednou, tak by si vyslysela sve, at uz doktorka nebo ne, jsme jenom lidi a ma se chovat k pacientum vsticne a prijemne!

velice nepříjemná autoritativní doktorka, nekomunikuje s dětmi, nekomunikuje s rodiči... otřesný již první dojem, kdy sedí zády k pacientovi... plácá jeden lék přes druhý - antibiotika, kortikoidy... o výběru léků se nesmí diskutovat... S velkou úlevou jsme měnili, již nikdy víc

MUDr. Marcela Reitknechtová

Je mi líto, že někdo měl z vyšetření v mé ordinaci takový dojem, po přečtení tohoto názoru však pochybuji, že by dotyčný kdy byl u mě v ordinaci. K pacientovi zády nesedím, sedím zády k oknu a před sebou mám celou ordinaci, sestru, rodiče a po pravici pacienta. Po celou dobu se všemi zůčastněnými komunikuji, ATB dávám jen v indikovaných případech a klienti se mne na vše můžou zeptat, diskutujeme o léčbě i o zákrocích- které také velmi zvažuji a záleží mi na vztahu, který s pacientem- klientem navážeme a který musí být v prvé řadě na bázi důvěry.Přeji Vám, abyste našla ordinaci, kde budete spokojena.

6 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

• Dobrý den, ve středu jsem podstoupila dakryocystorhinostomii (edcrs) pravé strany. A chtěla jsem se zeptat jestli je normální, že se mi šíří bolesti do pravé strany čelisti, ucha a hlavy. Ale nejvíc mě bolí zuby, to je fakt hodně intenzivní. Bolesti mě budí ze spaní a musím si brát pokaždé prášky na bolest, který zaberou bohužel jen na chvíli i když je to silná dávka. Je to normální a nevíte kdy cca bolesti ustanou? Protože tohle je fakt hrozný. Děkuji Vám moc za odpověď.

Kontaktujte pracoviště,kde byl zákrok proveden,nebo přímo opetatéra.

MUDr. Marcela Reitknechtová

• Dobrý den, už několik měsíců mě trápí občasná bolest v krku při polykání. Většinou mě bolí jakoby na pravé straně krku při polykání nějaké stravy, tekutin nebo slin. Ta bolest je nepravidelná, někdy třeba jím a piju bez problémů a někdy je bolest pravidelná skoro při každém polknutí, nejedná se však o nějakou velkou bolest jako třeba při angíně, spíše je taková mírnější, ale i přesto dost otravná. Před 5 lety jsem byl na odstranění štítné žlázy, na kontrolách a rentgenu před půl rokem bylo vše v pořádku. V lékárně mi doporučili kloktadlo Tantum Verde, bolest přešla asi tak na týden a teď se zase vrátila ve stejném nepravidelném režimu při polykání. Mohlo by se jednat o nádor hrtanu nebo hlasivek ? Chrapot ani zvýšenou teplotu nemám. Bojím se jít k lékaři, protože mám od malička silný dávící reflex, představa že mi lékař strká do krku endoskop nebo zrcátko mě děsí. Je mi 20 let a jsem nekuřák.

Musíte se objednat na ORL,bez vyšetření to opravdu posoudit nepůjde.