CDOZS, Žerotínovo nám. 4/6, Brno, 602 00, Brno

Zobrazit ostatní profily otorinolaryngologů v okolí

Umístění: Ordinace Jiný

Paní MUDr. Reitknechtová mne i na první návštěvu u ní během chvíle přijala a velmi důkladně vyšetřila. Se sestřičkou se mi naplno věnovaly a paní doktorka vše velmi jednodušše vysvětlila vzhledem k mé diagnóze. Její pečlivost a lidskost mě naprosto ohromila, a po této zkušenosti nemohu doporučit jiného ORL specialistu. Během pár dní se můj stav okamžitě zlepšil a za to Vám převelice děkuji!

Umístění: Ordinace Jiný

U paní doktorky jsem byla poprvé a jsem nad míru spokojená. Spolu se sestřičkou jsou obě moc sympatické a sehrané. Paní doktorka je velice pečlivá, co se týče hledání diagnózy, vstřícná, lidská. Nic nezanedbá, všechno vysvětlí a hlavně u ní nemáte pocit, že byste ji jakkoli zdržovali, což se bohužel u některých lékařů stává. Líbila se mi také celková komunikace v rámci pracoviště, co se týče v podstatě okamžitého vyhotovení rentgenů, výsledků hematologie apod. Moc si vážím přístupu, děkuji a doporučuji :)

Umístění: Ordinace Jiný

Paní doktorka je ten nejúžasnější člověk. Vzala mě, když jsem měla akutní problém. Vše vysvětlila a pečlivě mě prohlédla. Celou dobu byla velmi milá, povídala si se mnou i o škole.
A ona i sestřička jsou krásně sehrané, obě milé a vstřícné.
Po vystřídání několika ORL už nebudu měnit, našla jsem to správné místo.
Děkuji Vám paní doktorko i Vaší sestřičce

Umístění: Ordinace Jiný

Byla jsem zde už 2x. Pokaždé byla doktorka velmi nepříjemná až arogantní. Naposledy mě sjela jak malou holku za věci které se netykaly vyšetření. Raději ať tuto práci nedělá, jen lidem zkazí den. Velmi neprofesionální přístup k dětským pacientům a i rodičům. Sestra příjemná. Nedoporučuji!

Milá paní Kováčová,
již Váš přístup dnes k evidenčnímu okýnku, kdy jste byla nepříjemná a arogantní na sestru byl Váš úvod k dnešnímu vyšetření.
V ordinaci jste v duchu této komunikace pokračovala celou dobu, nadávala jste na svého pediatra a gynekologa, kde jste byla s dcerou ošetřena, avizovala jste , že od nich odcházíte, že už tam nikdy nepůjdete,
Dceru jsme Vám ošetřili, na dotaz, jestli má teplotu jste oznámila, že ne, přesto jsme ji změřili- měla 38, po vyšetření dcera zkolabovala, začala jste na nás v ordinaci řvát, řekla jsem, Vám, ať na nás nezvyšujete hlas, že se teď stráme o Vaši dceru, v náručí jsem jí odnesla na lůžko a pak jsme se setrou poračovaly v ošetření, neustále jste nás slovně napadala, poté i fyzicky.
Na informaci, že opakovaně kolabuje, jsem Vám vypsala zprávy i doporučení na neurologii, kardiologii a vzhledem, k jejím potížím i na gynekologii, napsala jsem Vám i kontakty, kde se máte obrátit a objednat.
To Vám připadá jako arogantní nepříjemné a neprofesionální?
Po Vašem odchodu nám bylo jasné, že problém není na straně lékařů, na které jste u nás nadávala, ale bude zřejmě jinde.
Velmi nás všechny tři- lékařku i dvě sestry šokuje Vaše hodnocení, které je zcela lživé.
Přeji Vám, abyste našla kromě jiných ordinac í i jinou ORL ordinaci, kde budete spokojená.
Nám se však také nelíbí, když se k nám rodiče chovají tímto způsobem, který jste zde dnes předvedla Vy.
Přeju Vám hodně štěstí při hledání zdrav zařízení, kde budete spokojená.

Umístění: Ordinace Jiný

Byla jsem se synem -2 a dcerou - 4. Doktorka byla arogantní a velice necitlivá až hrubá, když jsem nechtěla nechat dceři hned píchnout ucho, chtěla jsem počkat jestli zaberou antibiotika, tak se se mnou už odmítla bavit dál. Jediné, co jí zajímalo bylo, jestli mají děti test na covid. Děti při jejím vyšetřování hodně plakaly, jediný kdo se snažil s dětmi mluvit a uklidnit je, byla sestra, která byla celkově moc příjemná. Nikomu bych nedoporučila.

MUDr. Marcela Reitknechtová

Paní Ackermannová, moc jsme se se sestrou divily Vaší zcela lživé interpretaci vyšetření.!Vyšetřila jsme Vaše děti bez objednání, na konci pracovní doby, došetřila jsem v jejich stavu i antigenní testy - je smutné, že se cítíte dotčená v dnešní době je to důležitý údaj. Vysvětlila jsem Vám možné následky komplikace středoušího zánětu, když jste odmítla paracentézu a nechala jsem si odmítnutí od Vás podepsat do dokumentace- což je povinné.
Děti neplakaly, dcera byla velmi apatická vzhledem k nálezu na bubínku.
Jedinné co bylo necitlivé, bylo Vaše- To jako budete píchat ucho?
Vysvětlily jsme Vám, že píchat je slovo, které nechceme před dětma říkat, ale používáme slovo uvolnit a sestra Vám i nenápadne vysvětlovala, co budeme dělat- aby to dceru nevystrašilo- což jste však poté zvládla sama.
Z Vaší návštěvy u nás jsme měly my negativní dojem- jako matky, která vědomě na několk hodin vystaví své dítě bolesti.
Přeju detěm brzké uzdravení a žádné komplikace MUDr. Reitknechtová

P.S Naštěstí máme více rozumných rodičů, kteří jsou spokojení a děkují nám za péči, po Vaší návštěvě nám bylo velmi líto Vašich dětí.

Umístění: Ordinace Jiný

Velmi příjemná paní doktorka i sestřička. Rychle mě zbavily mých obtíží a dostalo se mi zevrubného poučení. Mohu jedině doporučit.

Umístění: Ordinace Jiný

Naprosto profesionální a současně lidský přístup. Paní doktorka i její sestřička jsou velice příjemné, milé, ochotné a schopné. Děkuji za vynikající péči.

Umístění: Ordinace Jiný

MUDr. Reitknechtová je podle mého názoru naprosto profesionální - a to jak co se týče odbornosti, tak v jejím přístupu k pacientovi, vysvětlení problému a snaze pomoci. V mém případě během chvilky odhalila problém, který mě trápí půlku života a který mi nikdo předtím neidentifikoval a neodstranil ani po dvou operacích.
Těm negativním názorům na tomto portálu opravdu nerozumím. Dokonce si myslím, že si dotyční museli splést paní doktorku s její sestrou, což se mi v první chvíli taky téměř stalo. Tím nemyslím, že by sestra byla v něčem špatná, ale role zdravotní sestry a její komunikace s pacientem prostě musí být jiná než u lékaře.

Umístění: Ordinace vyšetření uší / otoskopie

Paní doktorka byla velmi arogantní a nepříjemná sotva jsme vstoupili do ordinace. Nejsem žádná citlivka, ale tohle bylo i na mě moc. Můj desetiletý syn měl z paní doktorky také velmi nepříjemný pocit a tím pádem také z celého vyšetření. Podle předešlých názorů soudím, že paní doktorka jedná podle své momentální nálady a rozpoložení. Jednu hvězdu dávám pouze za sestřičku. Byla velmi milá a příjemná. Ve stejný den jsme byli v Bílém domě ještě u dalších třech lékařů a přístup se absolutně nedá srovnat. My tedy k této paní doktorce už nikdy víc.

Tak z pani doktorky jsem vubec nemela prijemny pocit a ani pozitivni dojem. Koukala na me, jako ze co tady vlastne delam...Normalne bych ji rekla rovnou, ze je mi neprijemna, ale potrebovala jsem, aby vysetrila syna. Tak jak se tady pise, tak vubec nebylo od ni receno, co prave bude vysetrovat. To rikala sestra. Setra byla prijemna a vse vysvetlila, na rozdil od pani doktorky. Nehlede na to, ze v cekarne byl pouze jeden clovek a stejne jsme prisli na radu az po 45minutach! Samozrejme, ze kamaradky maji prednost!!! Na kontrolu uz sem ani nepujdeme, protoze tohle zazit jeste jednou, tak by si vyslysela sve, at uz doktorka nebo ne, jsme jenom lidi a ma se chovat k pacientum vsticne a prijemne!

6 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

Dobrý den, ve středu jsem podstoupila dakryocystorhinostomii (edcrs) pravé strany. A chtěla jsem se zeptat jestli je normální, že se mi šíří bolesti do pravé strany čelisti, ucha a hlavy. Ale nejvíc mě bolí zuby, to je fakt hodně intenzivní. Bolesti mě budí ze spaní a musím si brát pokaždé prášky na bolest, který zaberou bohužel jen na chvíli i když je to silná dávka. Je to normální a nevíte kdy cca bolesti ustanou? Protože tohle je fakt hrozný. Děkuji Vám moc za odpověď.

Kontaktujte pracoviště,kde byl zákrok proveden,nebo přímo opetatéra.

MUDr. Marcela Reitknechtová

Dobrý den, už několik měsíců mě trápí občasná bolest v krku při polykání. Většinou mě bolí jakoby na pravé straně krku při polykání nějaké stravy, tekutin nebo slin. Ta bolest je nepravidelná, někdy třeba jím a piju bez problémů a někdy je bolest pravidelná skoro při každém polknutí, nejedná se však o nějakou velkou bolest jako třeba při angíně, spíše je taková mírnější, ale i přesto dost otravná. Před 5 lety jsem byl na odstranění štítné žlázy, na kontrolách a rentgenu před půl rokem bylo vše v pořádku. V lékárně mi doporučili kloktadlo Tantum Verde, bolest přešla asi tak na týden a teď se zase vrátila ve stejném nepravidelném režimu při polykání. Mohlo by se jednat o nádor hrtanu nebo hlasivek ? Chrapot ani zvýšenou teplotu nemám. Bojím se jít k lékaři, protože mám od malička silný dávící reflex, představa že mi lékař strká do krku endoskop nebo zrcátko mě děsí. Je mi 20 let a jsem nekuřák.

Musíte se objednat na ORL,bez vyšetření to opravdu posoudit nepůjde.