Přidávám se k pochvalným referencím. Po úrazech a opakovaných operacích jsem navštívila nespočet fyzioterapeutů i lékařů pro velké bolesti (ortopedi, chirurgové, neurologové, aj.). Žádný mi však nedokázal tak účinně a rychle pomoct jako Marcela - celostní přístup, nadstandartní péče, názorné cvičení i praktické rady, vysoká profesionalita a především vynikající výsledky! Tuto milou fyzioterapeutku doporučuji. Takhle si představuji člověka, co doopravdy léčí a vidí i jiná řešení, než jíst prášky po hrstech. Děkuji za péči, moc jste mi pomohla.

Kladenská 241/41, Praha 6, Praha
FYZIO SPARRING PARTNERS (mapa)

Nespolupracujeme se zdravotními pojišťovnami

Výběr ortopedické pomůcky

• skolióza
  • bolesti zad
  • bolesti kloubů

Děkuji Marcele za perfektní a profesionální přístup. Výrazně mi pomáhá řešit můj problém - zejména díky komplexnímu přístupu a její pečlivosti. Z terapie vždy odcházím s dobrým pocitem, že se o mě postarala přinejmenším na 100%. Díky dlouholetým chybám při běhání a sezení u PC budu v jejích rukách déle, ale již neberu žádné léky na bolest, protože mě moje jmenovkyně Marcela uzdravuje.

Děkuji a rozhodně doporučuji!

Se svými problémy, které řeším už pár let jsem byl u spousty fyzioterapeutů, ale až tady to konečně začalo mít smysl. Už po pár návštěvách jsem cítil, že je mi mnohem líp a problémy začaly ustupovat.
Osobní přístup na jedničku. Ochotná, milá, šikovná, prostě zlatý ručičky. Vřele doporučuji.

Fyzioterapie

Dětská fyzioterapie

od 400 kč

od 400 kč

Vital-praha,

Děkuji a rozhodně doporučuji!

9 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

• question to Boris Ljubčenko
    I attended a visit with you at the end of December, you gave me some great tips as I have scoliosis and swimming is good but now in the winter I do really struggle with getting cold and flu all the time. You suggested to use rino horn and instead putting it through my nose just breathe in the hot air from water mixed with salt and soda?
    Thank you,

Anna

Hello Anna, I´m not Boris Ljubčenko, although we work in the same building in Skalka (Vital praha). I think the suggestion could be right for your illness. But instead of swimming you can practice special exercises for scoliosis. I could teach you some. I hope you will be healthy soon.

Mgr. Marcela Lajnerová

• Dobrý den,chtěla bych se zeptat,zda je nějaká šance napravit můj problém.Zhruba před rokem jsem se začala aktivně věnovat fitness a někdy v polovině roku,kdy svaly začaly růst,jsem přišla na to,že mám totálně křivé lopatky z toho,že jsem celý život nosila kabelku na pravém rameni,tudíž jí mám jakoby sesazenou dolu a druhá je normální. Zařadila jsem spoustu core a balančních cviků,cviků bez použití osy,převážně jednoruční činky,ale místo zlepšení, se to horší a všechno mi začal přebírat levý trapéz.Už jsem z toho nešťastná,jelikož se chci fitness věnovat profesionálněji.Ve finále to tedy vypadá tak,že levé rameno je výš a trapéz je objemnější,pravá část níž a trapéz žádný. Díky za odpověď , Bára

Dobrý den Báro, určitě šance na zlepšení je, ale bude to pravděpodobně vyžadovat vyřazení (na čas) "fitness cviků" s činkami a věnovat se centraci (zlepšení osového nastevní) pletenců ramenních a jejich stabilizaci (ergonomické zpevnění) cvičením v opoře o horní končetiny (např. vleže na břiše, šikmé sedy, na 4 apod.). Cviky je nutné sestavit na míru dle aktuální situace a po 2-3 týdnech kontrolovat jejich provedení a jejich vliv na váš pohybový aparát a jeho symetrii. Je vhodné volit cviky asymetrické, ne však v tzv. otevřených kinematických řetězcích (cvičení s jednoruční činkou), ale zprvu v řetězcích uzavřených (vzpory, podpory - ideálně právě šikmé sedy a poloha na boku). Pokud se chcete někam posunout, běžte prosím za odborníkem - ať už za mnou nebo jiným fyzioterapeutem se zkušennostmi s fitness nebo s kurzem metody ACT. Cviky je třeba dobře vysvětlit a zažít si je a to jde dle mých zkušenností z videí a publikací jen velmi těžko. Hezký den, Marcela

Mgr. Marcela Lajnerová

• skolióza