Mgr.

Fyzioterapeut

Kontaktní informace

• R

Přidávám se k pochvalným referencím. Po úrazech a opakovaných operacích jsem navštívila nespočet fyzioterapeutů i lékařů pro velké bolesti (ortopedi, chirurgové, neurologové, aj.). Žádný mi však nedokázal tak účinně a rychle pomoct jako Marcela - celostní přístup, nadstandartní péče, názorné cvičení i praktické rady, vysoká profesionalita a především vynikající výsledky! Tuto milou fyzioterapeutku doporučuji. Takhle si představuji člověka, co doopravdy léčí a vidí i jiná řešení, než jíst prášky po hrstech. Děkuji za péči, moc jste mi pomohla.

• Zkušenosti a dovednosti

• Fyzioterapie je pro mě nejen povoláním, ale také zábavou. Ráda odhaluji "záhady" a snažím se pomoci i tam, kde to jiní odborníci vzdávají. Od dětství mě bavilo učit se novým věcem - zpěvu, tanci, hře na klavír, divadlu a taky různým sportům. Sama jsem se nakonec rozhodla pro studium na gymnáziu se zaměřením na atletiku a věnovala jsem se atletice na vrcholné republikové úrovni do 19 let. A právě atletika mě dovedla až ke studiu fyzioterapie na FTVS UK, které jsem zdárně ukončila v roce 2010. Během studia jsem působila i jako osobní trenérka v několika fitness centrech. Ráda pracuji s lidmi všech věkových kategorií, a to nejen "v práci", ale i ve svém volném čase během roku - připravuji pro děti hry a jinou zábavu. Náš obor (fyzioterapie) je stále mladý, a tak se vytrvale snažím své vzdělání rozšiřovat. Více o mé odbornosti na profilu Linked In zde: https://www.linkedin.c1m/1n/marc11a-1ajn1r1va-26102525?trk=hp-1d1nt1ty-nam1

Nově spolupráce se SPARRING PARTNERS na Bořislavce: http://sparring.cz/ a další článek na rungo.cz: http://rungo.idnes.cz/staticky-strecink-po-behu-ulevi-a-regeneruje-f3t-/behani.a1px?c=1160404_142327_b1han1_1nr

• fyzioterapeut
    • tělovýchovné lékařství
    • dorostové lékařství

Services

Vital-praha,

Nedvězská 2223/29, Praha 10, Prague 10, 100 00 Praha, hl. město Praha

Otázky pacientů

Obáváte se o své zdraví?

Zeptejte se tisíců lékařů, dostanete odpověď na Vaši otázku zcela zdarma.

Zeptejte se naších lékařů
    Fyzioterapeut
    Praha
    Dobrý den Báro, určitě šance na zlepšení je, ale bude to pravděpodobně vyžadovat vyřazení (na čas) "fitness cviků" s činkami a věnovat se centraci (zlepšení osového nastevní) pletenců ramenních… Více

Hodnocení pacientů

• R

• M

Děkuji Marcele za perfektní a profesionální přístup. Výrazně mi pomáhá řešit můj problém - zejména díky komplexnímu přístupu a její pečlivosti. Z terapie vždy odcházím s dobrým pocitem, že se o mě postarala přinejmenším na 100%. Díky dlouholetým chybám při běhání a sezení u PC budu v jejích rukách déle, ale již neberu žádné léky na bolest, protože mě moje jmenovkyně Marcela uzdravuje.

Děkuji a rozhodně doporučuji!

• H

Se svými problémy, které řeším už pár let jsem byl u spousty fyzioterapeutů, ale až tady to konečně začalo mít smysl. Už po pár návštěvách jsem cítil, že je mi mnohem líp a problémy začaly ustupovat.
      Osobní přístup na jedničku. Ochotná, milá, šikovná, prostě zlatý ručičky. Vřele doporučuji.