Senovážné nám. 248/2, České Budějovice
Psychiatrická ordinace

Zobrazit ostatní profily psychiatrů v okolí

Umístění: Psychiatrická ordinace Jiný

Paní doktorka mi velmi pomohla a podpořila v mé nemoci. Vždy je ke mně přátelská a naslouchá mi. Poradí.

Umístění: Psychiatrická ordinace nemoc

Paní doktorka je ohromně lidská a má velkou empatii. Umí dát člověku opravdovou naději. Při setkání s ní jako by existovala jen ona a pacient.

Paní doktorka je skvělý člověk a v její přítomnosti se všechno zdá jasnější a problémy a tíha z vás opadnou...moc mi pomohla a nastartovala mojí další životní cestu...děkuju...Amálka

je mi tak krásně když odcházím z ordinace a tenhle pocit mi naštěstí zůstává dlouho v paměti. Všechny moje potíže jsou najednou tak malicherné a já prožívám štěstí.

Paní doktorku jsem měl možnost poznat nejdříve v rámci zaměstnání jako precizního odborníka s dobrým srdcem a s málokterým lékařem si mi spolupracovalo tak dobře. Později, když jsem se stal jejím pacientem jsem si uvědomil, že správně zvolený lékař dokáže v člověku probudit sílu na zvládání situací, se kterými by si samotný jen těžko poradil. Paní doktorka má můj upřímný obdiv a úctu a jsem rád, že jsem měl možnost jednak s ní pracovat a jednak se pod jejím vedením léčit.

krásná paní a vynikající odborník. milá, vstřícná, laskavá. ďábelská kombinace. zdravím.

U této doktorky jsem byl pouze jednou, zdála se velmi příjemná a dobrá, také pomohla a pomáhá mé velice blízké osobě. Bohužel jsem ale k ní ze strachu a paranoi přestal chodit. Ale teď jsem se jak mi došlo kvůli tomu dostal hodně dolu. Doufám, že až za ní v pondělí půjdu,tak mi dá novou šanci, pokud ne, můj názor se nezmění...:-(
Michal

Nedá se to vůbec vyjádřit, škoda že se nedá naklonovat.

Velice dobrá doktorka, vstřícná, milá. Hlavně dobrý odborník, který pomůže.

Je skvělá!!!