Zaměstnanecká pojišťovna Škoda

Paní doktorka je výborná, mám pouze pozitivní zkušenosti, a to jak z klasické péče gynekologa (k paní doktorce chodím od 15-ti let minimálně jednou ročně na preventivní prohlídky), tak z péče v těhotenství (2x, poradny, ultrazvukové screeningy včetně dvou odběrů plodové vody). Paní doktorka je velice sympatická a vstřícná, vždy se mi věnovala s maximální péčí, všechny úkony pokaždé vysvětlila, případné otázky beze spěchu zodpověděla, proto mohu paní doktorku pouze doporučit. Kvalitu ordinace podporuje i vždy usměvavá sestřička.

S paní doktorkou a její sestřičkou jsem velmi spokojená za její profesionální i lidský přístup. DOPORUČUJI :) Jansová Z.

Bohužel s paní doktorkou mám velice špatné zkušenosti. V 13.tt jsme byli na ultrazvuku na Veveří a takový přístup jsem ještě nezažila. Při příchodu do ordinace se se sestrou tvářily jako kdyby jsme je obtěžovali, že vůbec musí dělat. Paní doktorka byla velice neopatrná, nepříjemná, nic nám nevysvětlila a za pár minut vyšetření ukončila. Další 3 dny po vyšetření mě stále bolelo břicho. Zaplatili jsme 1450 Kč a odcházeli s hrozným pocitem, aniž by jsme se něco dozvěděli. Velké zklamaní a určitě nedoporučuji :(

Paní doktorka je opravdu šikovná. Byla jsem u ní na odběru plodové vody. I přesto, že jsem měla obrovský strach z bolesti a ze samotného výkonu, aby se miminku nic nestalo, proběhlo vše hladce a bezbolestně. Po odběru mi paní doktorka ukázala ještě jednou miminko a činnost srdíčka. Výsledky jsme měli ještě ten den, což je naprosto super. Teď se už nemusíme stresovat, v klidu si teď těhotenství užívám. Moc paní doktorce děkujeme, i celému kolektivu.

Pečlivá, profesionální, příjemná, takhle si představuji lékaře. Krátké objednací doby, pěkné a moderní prostředí.

Paní doktorku velmi doporučuji těm, kdo hledá kvalitního gynekologa s lidským přístupem. S jakýmkoliv mým zdravotním problémem si dokázala poradit a ihned řešila. A hlavně jsem objednaná v nejbližším termínu a do ordinace jsem zvaná na čas. U mě velké plus.

Dobrý den, velmi ráda přidám ten nejlepší názor na paní doktorku, společně i na paní doktorku Lambie a doktora Vlašína. Všem třem do dnes děkuji jak nejvíce to jde za život mojí dnes již čtrnáctileté dcery, která je na světě jen díky těmto třem lidem.
Byla jsem tenkrát sestřička na gynekolgii v Bohunicích , bylo mi 37 let a s manželem jsme neměli stejné Rh faktory. Chtěli jsme miminko, povedlo se, jenže moje tělo si proti plodu začalo tvořit velmi brzy protilátky a miminku se začala rozpadat krev. Sice jsem si prošla martyrium, ale ve 32. týdnu to už bylo neudržitelné a díky paní doktorce Čuprové, která rozhodla, že malá musí sekcí ihned na svět, nám sice začal život jak na horské dráze, ale důležité je, že Vendy(dcera) je nyní zcela zdravá, pěkná, milá a chytrá slečna a mě tehdy vlastně společně s paní doktorkou Lambie vytáhly hrobaři z lopaty, za což taktéž mnohokrát děkuji.
Jestli si někdy ,paní doktorko ,čtete tyto názory, mnohokrát, mnohokrát za vše dík... Alena Petrová tenkrát ZIELINOVÁ

Paní doktorka je velmi pečlivá,milá,spolehlivá.
Vždy mě vyslechne,poradí,pomůže.Zákrok vždy vysvětlí.
Sestřička je také velmi milá.

Já k paní Dr. chodím asi 12 let a jsem spokojená. Díkybohu jsem nemusela řešit nikdy nic závažného, ale i tak mám pocit, že nic nezanedbává a vše dělá, jak má.Vždy se mi snaží pomoci co nejlépe. A sestřičku má taky příjemnou, takže kupodivu návštěva gynekologie pro mě bývá jedním z těch příjemnějších(v rámci možností:))kontaktů s doktory.

Pro mě je MUDr. Čuprová nejlepší, přestože jsem měla možnost poznat jen dva gynekology. Má moji naprostou důvěru. Žaneta