Praktický lékař pro děti a dorost
B. Martinů 812, Ostrava

Panelová 6116/1, Poruba, Ostrava

Paní doktorka i sestřičky jsou usměvavá sluníčka:-) Paní doktorka dokáže vždy novopečenou maminku vyslechnout, poradit, povzbudit, pochválit, pokaždé je pozitivně naladěná. Jsme moc rádi, že má v péči našeho chlapečka právě ona.

Výborná, pracovitá a pečlivá lékařka, oceňujeme nejen profesionalitu, ale taky milou a příjemnou povahu. Nestalo se, že by podcenila nějakou drobnost. Záleží jí zkrátka na všem. Vzhledem k tomu, že má velké množství pacientů, aby šlo všechno hladce, v ordinaci zaměstnává 2-3 hodné sestřičky. V případě nepřítomnosti za sebe do své ordinace pozve zastupující lékařku, aby maminky s dětmi nemusely v době její nepřítomnosti vážit cestu na další místo. Ordinuje nejen celé dopoledne, ale i odpoledne. Se svým kojencem se proto nemáte šanci potkat s nemocnými dětmi, protože zdravé děti chodí odpoledne, ty nemocné musí přijít ráno. Prostorná barevná čekárna s televizí, hračkami, knížkami, houpacím koněm. Má v péči obě naše děti (8 a 3,5 roku) a ony ji mají moc rády. . Přáli bychom se s takovými lékaři setkávat všude. Moc děkujeme. Glabazňovi

Vynikající a erudovaná dětská lékařka.

Vynikající lékařka i sestřičky.

Zkušenosti pání doktorky jsou výborné,paní doktorku Marcelu doporučuji.

Nejlepší,nejpříjemnější,nejšikovnější...prostě NEJ paní doktorka!!!Sestřičky taky nesmím opomenout,jsou suprové!DĚKUJEME za všechno.

C

k PANÍ DOKTORCE CHODÍME UŽ CCA 13 LET S DCEROU I SYNEM. JE TO PANÍ DOKTORKA S VELKÝM "P". VELMI POZITIVNÍ PŘÍSTUP JAK K DĚTEM , TAK K RODIČŮM. ATMOSFÉRA JEJÍ ORDINACE BY MĚLA BÝT PŘÍKLADEM PRO JINÉ. VELMI CHVÁLÍME A DĚKUJEME (SAMOZŘEJMĚ TAKÉ SESTŘIČKÁM).

My jsme zatím naprosto spokojeni :-) a nejen s paní doktorkou Marcelkou ale i se slečnama/paníma sestřičkama!

Paní doktorka byla můj pediatr když jsem byl dítě. Nemůžu si na nic stěžovat. Velice profesionální přístup a opravdu i moc dobrý člověk. Kéž by takových doktorů bylo více!

Nejlepší doktorka :-D