Praktický lékař pro děti a dorost
B. Martinů 812, Ostrava

Panelová 6116/1, Poruba, Ostrava

Paní doktorka bývá občas unavená a bez nálady. Jinak je ale moc dobrý lékař, i když občas mám dojem, že povídá a je myšlenkami jinde... Přesto jsme rádi, že ji máme. Sestřičky jsou milé a ochotné.

no coment

opravdu dobrá děcká doktorka

k paní doktorce jsem chodil už jako dětský pacient, teď máme šestiletou dceru, tříměsičního syna a jsme nadmíru spokojeni.První podaní ruky při pozdravu je ve "světě" běžné,u paní mudr.Charvátové samozřejmé.,nikde jinde jsme se stímto příjemným gestem nesetkaly.Mohu jen vřele doporučit.Dík celému pediatrickému týmu pani doktorky a zvlášť pak přímo paní MUDR.M. CHARVÁTOVÉ .fialovi.

Paní MUDr. Marcela Charvátová je velmi dobrý pediatr, který od narození vzorně pečuje o naše dvě holky. Je to už hodně let:-)). Za tuto dobu jsme se vždy setkali s pozitivním a profesionálním přístupem. Vždy je velmi milá, usměvavá, vstřícná a co je asi nejdůležitější je to člověk s velým "Č", včetně toho, že je velmi kvalitní odborník. Jsme velmi spokojeni a vážíme si paní doktorky za její celkový přístup k dětem i rodičům. Děkujeme za vše.

Skvělá doktorka, rozumí si s dětmi. Škoda, že už jsem dospělá.

K paní doktorce chodím od narození první dcery a teď i se synem. Vždy jsem byla velmi spokojená, vždy se s dětmi pomazlila, popovídaly jsme si o naší rodině atd... Ale poslední dobou se chová neprofesionálně. Teď velice zlehčila nemoc mé dcery, na kterou přišel neurolog, tím zpochybnila diagnozu, spíš aby si "myla ruce" nad obtížemi dcery, které s touto nemocí souvisí a na které ji upozorňuji už velmi, velmi dlouho. Je to vynikající, lidská lékařka, ale posledních pár měsíců rozhodně nejsem spokojená!!! Přijde mi, jak kdybychom jí s dětmi lezli na nervy.

Paní doktorka,má velmi moc zkušeností.Je velmi přyjemná,milá,vypomuže i v těžších problemech.Miluje dětí,má kním vynikajicí a jemný přýstup.Tkových lékařu si musíme hýčkat,vážít.Takových-hle je u nás velmi málo,strašně moc málo.Patřý jí a take sestřyčkám velký dík.

Velice doporučuji!!!

Velmi obětavá paní doktorka, s hodnocením pod velmi dobrý nesouhlasím,je to doktorka na svém místě