Praktický lékař stomatolog
Husova 405, Třinec

Pravděpodobně nejlepší stomatolog v evropě, chodím k němu od malička a prošel jsem mnoha návštěvami, včetně trhání horních zubů moudrosti. Nikdy nic nebolelo, vše bylo udělané precizně, plomby drží už 10 let bez jakýchkoli problémů. Dodelaval mi zub, po hodině práce řekl že dodelana část je příliš bílá, začal tedy celou práci znova. Ano, připlatíte si u něj, ale připlatíte si za opravdovou kvalitu. Někomu může vadit jeho specifický přístup k práci - obcasne vulgarismy, pustena docela hlasitá hudba během delších zákroků, někdy perverzní vtípky , ale pokud nejste člověk s 0% smyslem pro humor určitě ho budete mít rádi i jako člověka. Vřele doporučuju všem, kteří si můžou dovolit zaplatit o pár 100 navíc než jinde.

Velice kvalitní péče, nikdy nenastaly komplikace po provedenem úkonu. Ordinace velmi dobře vybavená. Jsem velmi spokojen.

Kdokoliv má tohoto zubaře, tak může být spokojen! Od mala mám strach ze zubaře i když mi žádný snad nikdy nic nedělal. Než jsem začala chodit k tomuto zubnímu lékaři, tak mi můj předchozí vždy básnil o tom, jak mám krásné zuby a vždy bylo vše ok. Pak jsem přišla k tomuto a ten mě vyvedl z omylu tím, že mám zuby sice zdravé, ale naprosto špatně si je čistím, čímž si ničím dásně, protože tam mám plak. Je pravda, že mi to sdělil taky dost rázně, až z něj šel strach, ale je to opravdu potřeba. Na každý zákrok dává injekci, i plombu, kterou jiný zubař dělá 10 minut, on dělá velmi pečlivě a dlouho s tím, že ani nejde poznat, kde ta plomba je. Ano není to sice levná záležitost, ale zuby máme jen jedny a stojí za to do nich dát peníze, pokud je to třeba. Já jsem spokojená.

Svérázný, ale rozumí tomu co dělá a dělá to dobře.

X

Svou práci dělá opravdu pečlivě a dobře! Je trochu arogantní a drahý....

Vždy jsem z návštěvou stomatologa měla problémy, prohlídku jsem si automaticky spojovala z bolestí, a podobnými zážitky. V dospělosti jsem návštěvy stomatologického lékáře záměrně zanedbávala z výše zmíněným důvodů. Můj postoj pan Staviany naprosto vyvrátil, když jsem k němu poprvé přišla s oteklou pusou, naprosto v klidu mě vyslechl, a celkem netaktně mi dal najevo jak zbytečný problém jsem si tímto způsobila. Bylo to ale zapotřebí, skutečně jsem u lékaře nebyla 8 let. Dnes mám asi po 20 návštěvách zuby opět v pořádku, ano stálo to nemalé peníze, ale při každém vstupu do ordinace se mnou mluví, na přání mi ošetřované místo ošetří injekcemi, a hlavně se chová jako člověk. Opravoval mi přední zub, po hodinovém broušení, vrtání, čištění a nevím čeho všeho, jsem byla velice překvapena že mi již opravený zub začal vrtat znovu. Na můj dotaz proč se tak stalo mi řekl že barva nebyla úplně perfektní... V tu chvíli se z hodinové návštěvy stala dvouhodinová, a určitě nepříjemná návštěva. Upřímně, jakýkoliv jiný doktor by mě nechal po světě běhat s flekem na zubu, on si tu práci dal. Chodím tam vážně ráda, a už úplně bez děsu ve tváři.
Když si vybavím kolik stomatologických ordinací už jsem už navštívila... Jednou jsem se bolestí v křesle propínala, slzela, a paní doktorka mě odbyla větou potřebuju vědět že to cítíte?! Děkuji každý den že jsem konečně našla svého zubního lékaře :)
Eva Pluháčková

pozitivní blázen

Nejlepší zubař minimálně v kraji..

Výborný zubař i přísný a kvalitní přístup. Prověřeno 5 z 5 pacientů. :-))

Velmi pečlivý, precizní práce, hodný k dětem.