Husova 405, Třinec
Praktický lékař stomatolog

Zobrazit ostatní zubařů v okolí

Dne 28.10.2010,v uvedený den je státní svátek, Mudr. Staviany Marcel sloužil na pohotovosti v Nemocnici Třinec- Sosna. Já přijela k ošetření zubu ,,moudrosti,,, měla jsem velice bolestivý otok uvedeného zubu. Přijela jsem hodinu před koncem ordinačních hodin, ale jelikož byli přede mnou ještě pacienti, do ordinace jsem vstoupila půl hodiny před koncem, ordinačních hodin. Mudr.Staviany začal hrubě po mně pokřikovat, že jak si mohu dovolit přijít s takovým akutním zubem tak pozdě, že on nebude navíc sloužit ani minutu, že ho Nemocnice špatně platí a sestřičky taky. Na to sestřička se mně zastala, že za to pacienti nemohou. Pak mi dal dren, 1 minuta práce a pokud chci zub vytrhnout, nabídl mi, že on to dělá ve své soukromé ordinaci za 3 000,-Kč. Jinak mně už víc ošetřovat nebude, ať si zajedu do Ostravy, tam mě ošetří, jemu končí ordinační hodiny a ještě čekají další pacienti. Nechci pomyslet, jak se choval k nim, ale pochybuji, že to bylo jinak.Zaplatila poplatek 90,-Kč za hrubé chování a jeden maličký dren, který mi vyměnil. Pak jsem se vydala tedy do Ostravy, chci uvést, že jsem v uvedený den projezdila 126km, tam mně ošetřili, otok uvolnili, dali dreny a nasadili anribiotika. Zase jsem zaplatila uvedený poplatek, ale v Ostravě mně přesvědčili, že není stomatolog, jako stomatolog a že někteří lékaři, jako je Mudr. Staviany by si měl Hipokratovu přísahu předčítat před spaním každý den.. Uvedený stomatolog je arogantní člověk, který mně pořádně neošetřil, ani nenasadil antibiotika a poslal do jiné nemocnice, protože bylo moc hodin. Pokud by měl sloužit a já potřebovala ošetření, radějí zajedu dál, kde se k pacientům chovají lidsky. O zaplacené peníze mi nejde, pracuji a vydělávám, ale je mi líto, jaké nelidy máme mezi sebou.

Tímto hodnocením nechci zpochybnit Nemocnici v Třinci, která má skutečné odborníky,vždycky jsem byla spokojená s ošetřením a přístupem, jen je mi líto, že nechávají sloužit na pohotovosti takové lékaře, které ji kazí dobré jméno. A vybudovat si dobré jméno je v naší společnosti hodně těžké a je potřeba hodně píle celého kolektivu.

Kubiková Marcela