Přijímám: dospělí, děti od 15 let

Vážené pacientky.
S radostí Vám oznamujeme, že gynekologicko – porodnická ambulance GYNURO s.r.o. v Ostravě – Proskovicích je od pondělí 11. 5....

• gynekologie a porodnictví

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Jsem rada ze jsem si vybrala na zaklade recenci, protoze lepe jsem si vybrat nemohla...Pan doktor je velmi trpelivy vse si vyslechne a na vse odpovi, velice lidsky pristup...Nesmim zapomenout ani na velice prijemnou sestricku....Muzu jen doporucit...Spokojena pacientka Katka

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Děkuji, panu doktorovi za jeho vyslechnutí mých problémů, dostane se mi dobrého vyšetření, odcházím vždy spokojená a přála bych všem ženám tak vlídného a milého pana doktora. Důchodkyně Leidorfová

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Pan doktor i sestřičky jsou výborní, milí. Pan doktor komunikuje a vše srozumitelně vysvětlí. Při objednání není potřeba čekat. Pokud nenajdete termín v kalendáři na internetu, volejte sestřičce, určitě najde bližší termín.

Návštěva z ZnamyLekar.cz

K panu primáři chodím již řadu let. Obě těhotenství pod jeho dohledem byla krásným zážitkem. Velmi oceňuji jeho nadhled a respekt k mému rozhodnutí přivést své děti na svět v porodnici v jiném městě. Patří mezi odborníky, kvůli nimž se vyplatí cesta přes celé město pro 10 minut strávených v ordinaci. Úroveň péče všech pracovníků ordinace je na nadstandardní úrovni za standardní cenu.

Návštěva z ZnamyLekar.cz

K panu primáři jsem přešla od jiného lékaře a nelituji.Pan doktor má skvělý přístup k pacientům,je pečlivý a vše dopodrobna vysvětlí.Vyhovuje mi objednání přes internet, vyšetření proběhne vždy ve stanovenou dobu,takže odpadá dlouhé sezení v čekárně.Mohu jen doporučit.

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Pan doktor byl velmi příjemný a pečlivý. Vše mi vysvětlil a měla jsem pocit, že má opravdu zájem. Úžasná záležitost byla také, že jsem ve stanovenou dobu a bez čekání byla přijata. Byla jsem velmi spokojena. Applová M.

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Přešla jsem od jiného lékaře a nelituji,objednat se přes int.,mi vyhovuje. Lékař i sestra velice příjemní lidé.Velká spokojenost.

S panem doktorem jsem velmi spokojena,má skvělý přístup k pacientům a mohu s ním probrat problémy i velice intimního charakteru,což mi jinde bylo nepříjemné.Navíc i jeho sestřička je velmi milá a příjemná.

Návštěva z ZnamyLekar.cz

K panu doktorovi jsem přešla od jiného lékaře. Mrzí mě, že už jsem to neudělala dříve. Pan doktor je úžasný. Lidský a profi přístup, tolik informací jsem od svého lékaře nikdy nedostala. Sestřička velmi příjemná a ochotná. Všem, které hledají skvělého a profi lékaře vřele doporučuji.

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Byla jsem velice spokojená , pan dr. byl velmi milý , vše pečlivě vysvětlil, vyslechl a nabídl řešení.Perfektní přístup, a ochota pomoci je v dnešní době vzácná . Sestřička , také ochotná a milá,objednání přes internet, krátká čekací doba. Jsem ráda že jsem se mohla stát pacientkou .

12 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

Dobrý večer, po velmi dlouhém sexuálním styku s partnerem minulou sobotu sem si všimla v pondělí že mám jakoby nateklý malý stydký pysk (byl i velký ale to zmizelo), je to jakoby hned vedle vchodu do pochvy, takové nateklé místo..ne kulička spíš “delší”. Vůbec to nebolí nebo tak.. Zmenšovalo se to tak sem doufala že to zmizí úplně. Na gynekologii se chystám. Děkuji za odpověď

Dobrý den.
A jak vlastně zní otázka?

MUDr. Marcel Gärtner

Dobrý den pane doktore jsem těhotna a nemužů najít lékaře aby mně vysetril tak by se chtěla zeptat jestli přibírat pacienty Děkuji

Dobrý den.
Nabídek jste dostala už hodně. Vidíte, kolik je volných gynekologů. Otázkou je, kde bydlíte. Pokud u Ostravy, klidně přijeďte. Ať vše dobře dopadne. M.Gartner

MUDr. Marcel Gärtner