Přijímám: dospělí, děti od 15 let

Vážené pacientky.
S radostí Vám oznamujeme, že gynekologicko – porodnická ambulance GYNURO s.r.o. v Ostravě – Proskovicích je od pondělí 11. 5....

• gynekologie a porodnictví

Umístění: GYNURO s.r.o. - MUDr. Marcel Gärtner, Ph.D. Běžný termín

Výborný lékář,profesionál na svém místě...vše vysvětli ochotně a poradí.Rozhodně doporučuji návštěvu všem ženám!

Návštěva z ZnamyLekar.cz
Umístění: GYNURO s.r.o. - MUDr. Marcel Gärtner, Ph.D. roční preventivní prohlídka

Pan primář je mým gynekologem již řadu let, což již samo hovoří o mé naprosté spokojenosti a hlavně důvěře. Vždy jsem se setkala s příjemným, vstřícným, ohleduplným a profesionálním přístupem. Při prohlídce se mi velmi líbí průběžné vysvětlení zdravotního stavu. Také jsem se mohla vždy na pana primáře obrátit s mými případnými problémy, které se snažil ihned řešit.
Hezký přístup ke klientkám však začíná už u sestřičky, která je vlídná a moc hodná.
Návštěvu ordinace mohu jenom vřele doporučit.
Helena

Umístění: GYNURO s.r.o. - MUDr. Marcel Gärtner, Ph.D. Běžný termín

Jsem moc ráda,že jsem se dostala do péče pana primáře Gärtnera.
Od první chvíle jsem se u něj cítila bezpečně a naprosto mu důvěřovala.Od prvního vyšetření až po operaci, která dopadla výborně.
Sestřička je taky velmi milá.
Mohu jen doporučit.
Iveta

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Veliká spokojenost jako při každé návštěvě.Pan doktor je příjemný a vše dobře vysvětlí.
Sestřička milá.

S panem doktorem a zdravotní sestřičkou jsem velice spokojena, setkala jsem se u obou se vstřícným, okamžitým, profesionálním přístupem. Jak organizačně, tak vybaveností je ordinace na skvělé úrovni. Pan doktor má precizní přístup k práci, pokud jsem potřebovala cokoliv řešit urgentně, pan doktor, tak sestřička neotáleli a vždy mne vyšli vstříc.

Já k panu doktorovi chodím asi 10 měsíců a jsem s ním i s paní sestřičkou velice spokojená:), Konečně jsem našla pana gynekologa a ordinaci,kterou jsme hledala :).DOPORUČUJI!

Mohu litovat jen toho, že jsem k panu doktorovi nepřešla již dříve. Velmi profesionální a lidský přístup, komunikace a šetrné vyšetření mě jej utvrdilo, že jsem si vybrala toho nejlepšího gynekologa. K tomuto pocitu neméně přispěla i milá sestřička. Také oceňuji možnost on-line objednání. Za tento přístup moc děkuji, není běžný všude :-)

Pan doktor mi byl doporučen kvůli operaci. Jsem velmi vděčná, že jsem se jím nechala operovat. Již při prvním setkání byl profesionální, k operaci mne ani nepřemlouval, ani od ní neodrazoval, měl dobré názory, vysvětlení, cítila jsem, že budu v dobrých rukou. Samotná operace proběhla výborně a bez komplikací, ač jsem byla upozorňována na mnohé problémy, které by nastat mohly. I mnozí jeho kolegové ho chválili a říkali mi, že jestli mne operoval tento pan lékař, že mohu být klidná, že je pečlivý, oboru rozumí, že je fajn. A je! Doporučuji a tímto mu i děkuji. :-) Výsledek je skvělý.

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Včera jsem byla na prvním vyšetření u pana doktora a mohu říct že je to za mě nejlepší gynekolog kterého jsem kdy potkala. Měla jsem jistý pocit že jsem se konečně dostala do dobrých rukou. Všechno probíhalo bezbolestně, neměla jsem žádné nepříjemné pocity během vyšetření, pan doktor vše vysvětluje, dává možnost sledovat průběh vyšetření a hlavně je moc milý a odpoví na všechny otázky, které Vás napadnou. Je to profesionál kterých málo a je mi cti být jeho pacientkou. Sestřička taky moc milá a ochotná, no prostě jsou nejlepší:) Nikdy jsem neodcházela od gynekologa s úsměvem na tváři, ted jsem si ten pocit zažila a mohu všem vřele pana doktora doporučit, kdo hledá lidský a spolu s tím vysoce profesionální přístup.

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Pan doktor je vynikající odborník s lidským přístupem, navíc vyšetřuje velmi šetrně, čehož si moc vážím.

12 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

Dobrý večer, po velmi dlouhém sexuálním styku s partnerem minulou sobotu sem si všimla v pondělí že mám jakoby nateklý malý stydký pysk (byl i velký ale to zmizelo), je to jakoby hned vedle vchodu do pochvy, takové nateklé místo..ne kulička spíš “delší”. Vůbec to nebolí nebo tak.. Zmenšovalo se to tak sem doufala že to zmizí úplně. Na gynekologii se chystám. Děkuji za odpověď

Dobrý den.
A jak vlastně zní otázka?

MUDr. Marcel Gärtner

Dobrý den pane doktore jsem těhotna a nemužů najít lékaře aby mně vysetril tak by se chtěla zeptat jestli přibírat pacienty Děkuji

Dobrý den.
Nabídek jste dostala už hodně. Vidíte, kolik je volných gynekologů. Otázkou je, kde bydlíte. Pokud u Ostravy, klidně přijeďte. Ať vše dobře dopadne. M.Gartner

MUDr. Marcel Gärtner

Vážené pacientky.