Přijímám: dospělí, děti od 15 let

Vážené pacientky.
S radostí Vám oznamujeme, že gynekologicko – porodnická ambulance GYNURO s.r.o. v Ostravě – Proskovicích je od pondělí 11. 5....

• gynekologie a porodnictví

Umístění: GYNURO s.r.o. - MUDr. Marcel Gärtner, Ph.D.

Super jednání, vstřícní, doporučuji. Dlouhodobý zdravotní problém snad bude konečně odstraněn, věřím, že jsme na dobré cestě.

Umístění: GYNURO s.r.o. - MUDr. Marcel Gärtner, Ph.D.

Pan doktor byl velmi trpělivý. Vyslechl mé dotazy, vše zodpověděl a náležitě vysvětlil. Ordinace je pro pacientky příjemně a pohodlně zařízená. Profesionalní jednání a skvělý přístup k pacientovi. Vřele doporučuji.

Umístění: GYNURO s.r.o. - MUDr. Marcel Gärtner, Ph.D. preventivní prohlídky

Pan doktor je velice milý člověk, má pěkný a profesionální přístup k pacientce.Vše řádně vysvětlí a každý dotaz dostatečně zodpoví.Před rokem mě p.doktor operoval z důvodu vážné onkologické diagnózy,vděčím mu i celému oper.týmu za život.Škoda,že jsem k panu doktorovi nezačala chodit dříve.Takových lékařů jako je on,by mělo být více Dita N.

Umístění: GYNURO s.r.o. - MUDr. Marcel Gärtner, Ph.D. preventivní prohlídky

Naprostá spokojenost, pan doktor je po stránce odborné špičkový profesionál a zároveň se chová k pacientům ohleduplně a s respektem. Dokáže jasně vysvětlit vše potřebné.

Umístění: GYNURO s.r.o. - MUDr. Marcel Gärtner, Ph.D. Běžný termín

Pana doktora už znám pár let a je to opravdový odborník.... vynikající komunikace a přístup, už k němu chodí i má dcera nějaký čas a neměnily bychom.

Umístění: GYNURO s.r.o. - MUDr. Marcel Gärtner, Ph.D.

Pan doktor je velmi přijemný člověk, vše vždy jasně vysvětlí. Vyšetření vždy velmi citlivé. Opravdu člověk na svém místě. Od té doby co k němu chodím už pro mě není návštěva gynekologa noční můrou. Mohu jen doporučit.

Umístění: GYNURO s.r.o. - MUDr. Marcel Gärtner, Ph.D. Běžný termín

Pan doktor po celou dobu mé návštěvy se choval vysoce korektně a profesionálně. Je to milý člověk, a nabyla jsem dojmu, že mu jde o jeho pacientky. Sestřička byla taky moc prima. Doufám, že jsem po několika letech neúspěchu našla lékaře, který je fajn.

Umístění: GYNURO s.r.o. - MUDr. Marcel Gärtner, Ph.D. Běžný termín

Pan doktor je velmi pečlivý o problému pacienta přemýšlí a hledá řešení. Prostředí i sestřička jsou příjemné. Za mě spokojenost.

Umístění: GYNURO s.r.o. - MUDr. Marcel Gärtner, Ph.D. Běžný termín

Skvělý profesionál. Mám srovnání i s jiným lékařem. Mrzí mě, že jsem k panu doktorovi Gartnerovi nepřešla již dříve. Velká spokojenost.

Umístění: GYNURO s.r.o. - MUDr. Marcel Gärtner, Ph.D. Běžný termín

Byla jsem přijata přesně na objednáný čas, maximálně při předešlých návštěvách jsem čekala do 10minut. Všichni v této ambulanci jsou milí a ochotní pomoci...

12 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

Dobrý večer, po velmi dlouhém sexuálním styku s partnerem minulou sobotu sem si všimla v pondělí že mám jakoby nateklý malý stydký pysk (byl i velký ale to zmizelo), je to jakoby hned vedle vchodu do pochvy, takové nateklé místo..ne kulička spíš “delší”. Vůbec to nebolí nebo tak.. Zmenšovalo se to tak sem doufala že to zmizí úplně. Na gynekologii se chystám. Děkuji za odpověď

Dobrý den.
A jak vlastně zní otázka?

MUDr. Marcel Gärtner

Dobrý den pane doktore jsem těhotna a nemužů najít lékaře aby mně vysetril tak by se chtěla zeptat jestli přibírat pacienty Děkuji

Dobrý den.
Nabídek jste dostala už hodně. Vidíte, kolik je volných gynekologů. Otázkou je, kde bydlíte. Pokud u Ostravy, klidně přijeďte. Ať vše dobře dopadne. M.Gartner

MUDr. Marcel Gärtner