Přijímám: dospělí, děti od 15 let

Vážené pacientky.
S radostí Vám oznamujeme, že gynekologicko – porodnická ambulance GYNURO s.r.o. v Ostravě – Proskovicích je od pondělí 11. 5....

• gynekologie a porodnictví

Umístění: GYNURO s.r.o. - MUDr. Marcel Gärtner, Ph.D.

Jsem spokojená po všech stránkách, příjemný personál, hezké prostředí. Pan doktor je specialista na svém místě, vždy zodpoví všechna dotazy a poradí s každou situací. Sestřička vstřícná, milá, hodná a pracovitá.

Umístění: GYNURO s.r.o. - MUDr. Marcel Gärtner, Ph.D.

Velice příjemný lékař i sestřička.
Výhodou je objednání na čas bez čekání.Pan doktor vysvětlí ,poradí,odborník na svém místě.
Doporučuji

Umístění: GYNURO s.r.o. - MUDr. Marcel Gärtner, Ph.D.

Klid, dochvilnost a bezproblémové informace jen "k veci". Oceňuji neobsazenou čekárnu množstvím pacientek.

Umístění: GYNURO s.r.o. - MUDr. Marcel Gärtner, Ph.D.

skvělý pan doktor, vždy ochotný, vysvětlí, poradí, sestřička velmi příjemná, nic není problém, super ordinace

Umístění: GYNURO s.r.o. - MUDr. Marcel Gärtner, Ph.D.

Perfektni vysvetleni vsech dotazu, setrne vysetreni, mily pristup.
Pan doktor je opravdu clovek na svem miste. Dekuji

Umístění: GYNURO s.r.o. - MUDr. Marcel Gärtner, Ph.D.

Pan doktor je odborníkem na svém místě. Profesionál. Vždy řekne co bude dělat, je vstřícný a ordinace a sestřička působí uklidňujícím dojmem.

Umístění: GYNURO s.r.o. - MUDr. Marcel Gärtner, Ph.D.

S panem doktorem Gärtnerem naprostá spokojenost. Z mé strany není nic, co bych chtěla vytknout. Doporučuji

Umístění: GYNURO s.r.o. - MUDr. Marcel Gärtner, Ph.D.

Skvělý lékař, milá a ochotná sestřička. Oba jsou vždy velmi dobře naladění. Malá čekací doba. Doporučuji

Umístění: GYNURO s.r.o. - MUDr. Marcel Gärtner, Ph.D.

Profesionální přístup, zájem o pacienta a ochota vysvětlit případné dotazy.
Maximální spokojenost.

Umístění: GYNURO s.r.o. - MUDr. Marcel Gärtner, Ph.D.

Pan doktor je profesionál, který má citlivý a respektující přístup k vašemu tělu i k vaší osobě. Vyslechne vás, řekne svůj názor, navrhne možná řešení, ale nic vám nevnucuje a ponechá vám prostor pro vaše vlastní rozhodnutí. Při vyšetření komunikuje (vždy říká, co právě dělá), což např. na mě působí uklidňujícím dojmem. Jako bonus vnímám sestřičku, která je vstřícná a velice příjemná.

12 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

Dobrý večer, po velmi dlouhém sexuálním styku s partnerem minulou sobotu sem si všimla v pondělí že mám jakoby nateklý malý stydký pysk (byl i velký ale to zmizelo), je to jakoby hned vedle vchodu do pochvy, takové nateklé místo..ne kulička spíš “delší”. Vůbec to nebolí nebo tak.. Zmenšovalo se to tak sem doufala že to zmizí úplně. Na gynekologii se chystám. Děkuji za odpověď

Dobrý den.
A jak vlastně zní otázka?

MUDr. Marcel Gärtner

Dobrý den pane doktore jsem těhotna a nemužů najít lékaře aby mně vysetril tak by se chtěla zeptat jestli přibírat pacienty Děkuji

Dobrý den.
Nabídek jste dostala už hodně. Vidíte, kolik je volných gynekologů. Otázkou je, kde bydlíte. Pokud u Ostravy, klidně přijeďte. Ať vše dobře dopadne. M.Gartner

MUDr. Marcel Gärtner