Přijímám: dospělí, děti od 15 let

Vážené pacientky.
S radostí Vám oznamujeme, že gynekologicko – porodnická ambulance GYNURO s.r.o. v Ostravě – Proskovicích je od pondělí 11. 5....

• gynekologie a porodnictví

Já za sebe bohužel nemůžu říct ani slovo chvály na tohoto doktora. Dělal mi prohlídku po potratu a choval se, jako kdybych si za ten potrat mohla sama. Byl arogantní, drzý, prostě oprsklý jak lázeňská veverka. Když jsem chtěla jít domů, tak mě nechtěl pustit a když jsem mu řekla, že podepíšu revers, tak mi začal vyhrožovat, ať si to rozmyslím, jinak mi dá k úhradě celý zákrok a pobyt v nemocnici. Na to jsem mu se slzami v očích řekla, že to, že budu brečet tady, když můžu i doma a zadarmo, mi moje dítě bohužel nevrátí a když jsem mu řekla, že si řádně platím zdravotní pojištění a není důvod k tomu, abych něco platila, tak mi řekl, ať vypadnu. Toto je přístup citlivého, milého a vstřícného lékaře, který dělá svou práci, která nebolí? Jeho mladší kolega, který tam byl s ním, jen valil oči. Jak tento člověk může dělat primáře. Nechápu. Nesnáším ho za toto!!!!! Markéta J.

MUDr. Marcel Gärtner

Vážená slečna/pani. Byl bych rád, kdyby jste mi na sebe poslala kontakt, nebo alespoň uvedla své nacionále. Bohužel jsi absolutně namůžu uvědomit, kdy a kde jsem s Vámi přišel do kontaktu a rád bych to i pro svou zpětnou vazbu ověřil. Zcela vylučuji, že bych někomu někdy bránil v opuštění hospitalizace. K rozhodnutí odmítnutí péče má právo každá pacientka. A nemocnice není vězení. Dále absolutně vylučuji, že bych chtěl někomu dát něco k úhradě. Není to v mých kompetencích vybírat a udělovat jakékoliv poplatky. Právě naopak. Zdravotní páče platí nejvíce za krátkodobou hospitalizaci a se zvyšujícím se dnem hospitalizace klesá úhrada za péči. To jenom na okraj- nejlepší pacientka je pacientka krátkodobě hospitalizována. Tak proč Vás zdržovat??? Abych Vám řekl- "vypadnětě" - no to snad NE!!! Proti tomuto nařčení se zásadně ohrazuji. Proč bych Vás měl vyhazovat??? Nemám jediný důvod Vám ubližovat Proto Vás opět prosím o odeslání kontaktu na Vás nebo alespoň celého jména a příjmení abych si mohl ověřit o co se ve skutečnosti jedná. Kontakt na mě najdete v mém profilu. Děkuji a hezký den. MUDr. Marcel Gärtner P.S. nespletla jste si mě náhodou s jiným kolegou???

12 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

Dobrý večer, po velmi dlouhém sexuálním styku s partnerem minulou sobotu sem si všimla v pondělí že mám jakoby nateklý malý stydký pysk (byl i velký ale to zmizelo), je to jakoby hned vedle vchodu do pochvy, takové nateklé místo..ne kulička spíš “delší”. Vůbec to nebolí nebo tak.. Zmenšovalo se to tak sem doufala že to zmizí úplně. Na gynekologii se chystám. Děkuji za odpověď

Dobrý den.
A jak vlastně zní otázka?

MUDr. Marcel Gärtner

Dobrý den pane doktore jsem těhotna a nemužů najít lékaře aby mně vysetril tak by se chtěla zeptat jestli přibírat pacienty Děkuji

Dobrý den.
Nabídek jste dostala už hodně. Vidíte, kolik je volných gynekologů. Otázkou je, kde bydlíte. Pokud u Ostravy, klidně přijeďte. Ať vše dobře dopadne. M.Gartner