Marcel Dostál

verifiedCreated with Sketch.

Dentální hygienistka, hygienista přijímá nové pacienty

27 názorů +přidat

Objednat se Přidejte názor Zeptejte se specialisty 137 návštěv profilu během posledních 30 dní

Objednejte se online na našem webu www.imagedent.cz :-) V dnešní době je kladen stále větší důraz na estetický vzhled, neméně to platí i o úsměvu, respektive o zubech. Dopřejte si… Více

Objednat se

Klikněte na vybraný termín a domluvte si návštěvu. Obdržíte potvrzení emailem.

Hodnocení pacientů

• T

Nemůžu říct žádné zápory. Při mé návštěvě jsem se setkal s dobrým přístupem, pěkným zázemím a příjemnou atmosférou. Super je televize na křeslem! :-) Vřele doporučuji!

• P

Vstřícný příjmený přístup, vše s pacientem konzultováno a vysvětleno, hezké prostředí, kvalitní služby. Za mne spokojenost.

• S

Dnes jsem byla poprvé na dentální hygieně a moc jsem se bála. Ale pan Dostál mě naprosto odzbrojil svým vstřícným přístupem, trpělivostí a jemností. Všem doporučuju a ještě jednou děkuji.

• S

Díky za krásný, zdravý chrup!
    Pan Dostál je profesionál, skvěle pečuje o mou rodinu, všichni doporučujeme, chválíme.
    Příjemné vystupování, vstřícnost, a hlavně ZLATÉ RUCE! Lenka

• A

Na dentální hygienu chodím pravidelně a velmi ráda se sem vracím. Pan Dostál je velmi milý, profesionální a pokaždé od něj odcházím se širokým úsměvem :)

• F

Velmi profesionální přístup, příjemné jednání, člověk si skvěle popovídá a ještě mu pak krásně svítí úsměv. Rozhodně doporučuji návštěvu.

• L

Chodím na dentální hygienu a jsem velmi spokojen, vždy jsem zažil profesionální přístup a vstřícné jednání. Všem doporučuji.

Otázky a odpovědi

Zeptejte se

Zeptejte se

Zkušenosti a dovednosti

• Objednejte se online na našem webu www.imagedent.cz :-)

V dnešní době je kladen stále větší důraz na estetický vzhled, neméně to platí i o úsměvu, respektive o zubech. Dopřejte si krásný úsměv, objednejte se k nám ještě dnes.

Čeho chceme dosáhnout?

Rádi bychom poskytli klientům profesionální a zároveň dostupnou péči pro zářivý úsměv.
    Co proto děláme?

Zaměřujeme se na provádění odborné dentální hygieny a profesionálního bělení zubů.

• dentální hygiena

Ukončené školy

• Soukromá vyšší odborná škola zdravotnická pro dentální hygienistky, s.r.o., Praha 2
  • Střední zdravotnická škola, Ústí nad Orlicí

Znalost jazyků

• čeština
  • angličtina

Certifikáty

• Marcel Dostál, dentální hygienistka, hygienista ve městě Praha - Certifikáty
  • Marcel Dostál, dentální hygienistka, hygienista - Certifikáty
  • Marcel Dostál, Praha - Certifikáty
  • Marcel Dostál, dentální hygienistka, hygienista ve městě Praha - Odborná kvalifikace
  • Marcel Dostál, dentální hygienistka, hygienista - Odborná kvalifikace

Nemoci

• zánět dásní
  • zápach z úst
  • bělení zubů
  • parodontóza
  • parodontologie
  • odstraňování měkkých povlaků a zubního kamene
  • depurace - leštění zubů
  • lokální fluoridace
  • esteticka stomatologie
  • bruxismus - skřípání zubů
  • léčba citlivých zubů
  • fluoridace zubů
  • krvácení dásní
  • možnost ošetření v lokální anestézii

Fotografie