Adres

Přijímám: dospělí, děti jakéhokoliv věku
Hotovost, Bankovní převod, Kreditní karta
775 71.....
775 65.....

Bělení zubů (od 3 990 kč)

Zubní šperky (od 890 kč)

Fluoridace (od 250 kč) + 4 Více

Pískování zubů (od 690 kč)

Kyretáž (od 1 490 kč)

Kompletní dentální hygiena (1 390 Kč)

Babákova 2150/2, Praha 11, Praha
imagedent - studio dentální estetiky (mapa)

Přijímám: dospělí, děti jakéhokoliv věku
Bankovní převod, Hotovost, Kreditní karta

Bělení zubů (od 3 990 kč)

Pískování zubů (od 690 kč)

Kyretáž (od 1 490 kč) + 4 Více

Objednejte se online na našem webu www.imagedent.cz :-) V dnešní době je kladen stále větší důraz na estetický vzhled, neméně to platí i o úsměvu, ...

• zánět dásní
  • zápach z úst
  • bělení zubů

Ukončené školy

• Soukromá vyšší odborná škola zdravotnická pro dentální hygienistky, s.r.o., Praha 2
  • Střední zdravotnická škola, Ústí nad Orlicí

Fotografie

Znalost jazyků

Čeština, Angličtina

Umístění: imagedent - studio dentální estetiky

Na zubní hygienu do této ordinace jsem se objednala přes skvělé zdejší hodnocení. Nicméně tak spokojená nejsem. Konečný výsledek hygieny považuji za velmi dobrý, zkrátka práce je dle mě odvedena dobře a pečlivě. Avšak po lidské stránce jsem se v ordinaci necítila vůbec příjemně (vybavení OK, televize naproti lehátku bonus, komunikace s pacientem nic moc). Chápu, že pan nemusel mít svůj den, ale i tak by taková atmosféra v práci být neměla (navíc u zubařů/hygienistů dvakrát tak). Nejprve mě zklamal první dojem, kdy si pan pro mě přišel do čekárny a ani se nezastavil pro podání ruky. Jsem zvyklá se takto prvně vítat a představit se. Když už hledám hygienistu (ráda bych docházela 2x ročně), tak si myslím, že vztah pacienta a hygienisty měl být vstřícnější. Nemůžu říct, že bych byla spokojená i s další komunikací přímo v ordinaci. Stručně mi řekl co se bude dít a v průběhu čištění nic neříkal. Neptal se jestli to bolí, nebo je vše v pořádku (ani mi nebyl nabídnut nějaký sprej proti bolesti, jestli existuje). Nicméně to chvílemi bolelo jak čert - i když ke stavu mého chrupu to tak možná bývá, ale tím si nejsem jistá. A pak mě také zarazilo, když pan hygienista odešel z ordinace a nic neřekl, nebo se neomluvil, že mu zvoní telefon. A jelikož jsem byla v minulosti už na dvou hygienách v jiných ordinacích v Brně, vždy jsem ocenila přátelskou atmosféru. Navíc jsem byla ke konci návštěv zvyklá na nějaké rady, nebo i názornou ukázku čištění + místa, kde bych se mohla v čištění zlepšit aj. Tady jsem se ani nedočkala otázky, jestli používám mezizubní kartáčky, jejichž velikost by mi mohl změřit a doporučit. Což by měl být dle mého názoru a návštěv mých blízkých v jiných ordinacích standard. Dávám plusové body za dobrou práci, ale bohužel kvůli atmosféře se mi už do ordinace nechce a nemohu ani doporučit. Přeji hezký den.

Umístění: imagedent - studio dentální estetiky Kompletní dentální hygiena

Dobrý deň, u pána Dostála som bola včera na dentálnej hygiene, ešte nikdy som sa ale nestretla s takým nešetrným prístupom. S dentálnou hygienou mám dlhoročné skúsenosti, no ešte sa mi nestalo, že by prebiehala tak bolestivo a aby som ešte aj deň po hygiene mala silné bolesti zubov - s bolesťou zubov som pritom nikdy nemala problém. Nezvyknem negatívne reagovať, ale žial, toto mi nedalo sem nenapísať.

verified-checkCreated with Sketch. Ověřeny pacient

Umístění: imagedent - studio dentální estetiky ošetření chrupu s rovnátky

Extrémně milý dentální hygienista a odborník s několikaletou praxí. Ošetření chrupu je rychlé, efektivní, bezbolestné a cenově příznivé. Výhodou je krátká objednací lhůta a více poboček (nejen) po Praze.

F
Umístění: imagedent - studio dentální estetiky Kompletni dentalni hygiena

Byl jsem na dentální hygieně dnes poprve. Rozhodl jsem se kvuli komentarum na webu znamylekar. Prekvapil me mily a velmi profesionalni pristup, zajem o zjisteni situace (co me privadi, jestli jsem jiz na dentalni hygiene byl apod.) Po naslednem vycisteni, ukazka, jak si zuby spravne cistit. Za me proste TOP! ;-) Doporucuji!

verified-checkCreated with Sketch. Ověřeny pacient

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: imagedent - studio dentální estetiky bělení zubů

Profesionální přístup na nejvyšší úrovni, pečlivá práce, příjemný a komfortní zážitek. Ve srovnání s bělením zubů a dentální hygienou jinde mohu říci, že již nebudu chodit jinam, jelikož takovou pečlivost a "bezbolestnost" (resp. citlivosti zubů po bělení) jsem jinde nezažila.
Děkuji a velice doporučuji!:)

Umístění: imagedent - studio dentální estetiky Kompletní dentální hygiena

Velmi příjemná návštěva a kvalitní dentální hygiena. Mám v plánu pana Dostála navštěvovat do budoucna a doporučuji ostatním :)

Umístění: imagedent - studio dentální estetiky Kompletní dentální hygiena

Byla jsem poprvé v životě na dentální hygieně, pan doktor byl milý, veškeré úkony mi popsal, pracoval pečlivě a jemně. Děkuji za znecitlivění sprejem. :-) Shrnutí: Vše ok, doporučuji, úsměv jako perličky.

Umístění: imagedent - studio dentální estetiky Kompletní dentální hygiena

Vždy skvělý přístup, bez čekání v čekárně a příjemný prostor ordinace. Objednání bez dlouhého čekání na termín. Děkuji

verified-checkCreated with Sketch. Ověřeny pacient

Rozhodla jsem se pro bělení zubů a našla jsem si na webu pana Dostála, udělala jsem dobře :-) maximální spokojenost, měla jsem to i s dentální hygienou v ceně, kterou jsem do tohoto dne ještě nezkusila a byl to zážitek-v tom smyslu že mám zuby jako nové. Žádná bolest, profesionální a lidský přístup. Určitě se objednám na dentalní hygienu pravidelně jelikož za tak čistý a hezký úsměv mi to stojí :-) Ústí nad Orlicí

verified-checkCreated with Sketch. Ověřeny pacient

Dnes jsem byla u pana Dostála na den.hygieně. Byla jsem velice mile překvapená, že mi dokonce čistil i zadní stoličky ze všech stran. To se mi u dřívějších den.hygienistů nestalo. Zuby mám krásně čisté a už jsem si dohodla další návštěvu :-)

Bělení zubů

Pískování zubů

Kyretáž

Kompletní dentální hygiena

1 390 Kč

Super doktor, jsem moc spokojena, doporučuji všem. Děla to pečlive a důkladne, je moc příjemný. Díky

verified-checkCreated with Sketch. Ověřeny pacient

Všechno proběhlo naprosto v pořádku. Profesionální přístup, příjemné jednání, moderní ordinace. Zuby hezky vyčištěné, skvělý pocit. Příště pouze k pánu Dostálovi. Rozhodně doporučuji.

verified-checkCreated with Sketch. Ověřeny pacient

Pan Dostal je profesionalni a moc prijemny. Navic vysledek dentalni hygieny je viditelne lepsi nez u me predchozi doktorky. Mohu jen doporucit.

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Absolvovala som dentálni hygienu pri p. Lucii - maximálna spokojnosť. Všetko zrozumitelne a starostlivo vysvetlila, perfekntná práca a prístup k pacientovi. Doporučuji!

Marcel Dostál

Velmi děkujeme a vážíme si takového hodnocení. :-)

verified-checkCreated with Sketch. Ověřeny pacient

Už celkem třikrát jsem byla u pana Dostála na dentální hygieně a určitě se objednám znovu. Profesionální přístup, milé vystupování, příznivá cena a navíc v centru Prahy. Všem rozhodně doporučuji.

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Spokojny a nadseny ako vzdy. Znovu mnozstvo novych informacii na kazdu z otazok, ktoru som polozil. Samotny vysledok prace uzasny -> nemam najmensi dovod menit (ba ani len uvazovat o zmene)!

verified-checkCreated with Sketch. Ověřeny pacient

Musím vřele doporučit :) Dříve jsem netušila jak se o zoubky starat, ale hned při první návštěve mi pan Dostál vše vysvětlil, názorně ukázal a dozvěděla jsem se zajímavé a užitečné věci jak se o ně lépe starat. Díky jeho profesionalitě jsou vyšetření vždy bezbolestná a jsem velmi spokojena. Jeho přátelský a milý přístup k lidem mě přesvědčil k tomu, že se na každou další návštěvu vždy těším :)

verified-checkCreated with Sketch. Ověřeny pacient

Pan Dostál je bezesporu ten nejlepší hygienista, kterého jsem navštívila. Páce ho baví, jeho vlastní chrup je nejlepší reklamou vždy perfektně odvedené práce. Je milý a vstřícný profesionál, ošetření je bezbolestné a jedná se o příjemnou návštěvu. Ráda se k němu vracím.

verified-checkCreated with Sketch. Ověřeny pacient

Byla jsem s mamkou a bráchou na hygieně už podruhé. Bála jsem se, ale pan Marcel pracoval opatrně a vůbec to nebolelo a zuby se mi pak krásně blejskaly a byly hladký. Už se bát nebudu a příště k němu půjdu zas. Je na mě moc hodný a děla vtipy.

verified-checkCreated with Sketch. Ověřeny pacient

K panu Dostálovi chodím pravidelně a nemohu si stěžovat. Vždy odcházím spokojená a s úsměvem. Oceňuji vřelý a profesionální přístup. :)

• zánět dásní
  • zápach z úst