Přijímám: dospělí, děti jakéhokoliv věku

Kompletní dentální hygiena • 1 390 Kč +4 Více

Kyretáž • od 1 490 kč

Odstranění zubního kamene - recall • od 790 kč

Pískování zubů • od 690 kč

Objednejte se online na našem webu www.imagedent.cz :-) V dnešní době je kladen stále větší důraz na estetický vzhled, neméně to platí i o úsměvu, ...

• zánět dásní
  • zápach z úst
  • bělení zubů

Ukončené školy

• Soukromá vyšší odborná škola zdravotnická pro dentální hygienistky, s.r.o., Praha 2
  • Střední zdravotnická škola, Ústí nad Orlicí

Zubní šperky

od 890 kč

od 590 kč

imagedent - studio dentální estetiky

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: imagedent - studio dentální estetiky odstranění zubního kamene - recall

Velmi milý přístup, komunikace, příjem vždy včas. Bolest při ošetření souvisí s aktuálním stavem chrupu, to se zcela ovlivnit nedá, ale přesto snaha o zmírnění, alespoň empatii. Výsledek skvělý. Můžu jen doporučit, jsem vždy spokojená.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: imagedent - studio dentální estetiky Pece o dutinu ustni

100% pece a profesionalni pristup. Objednávka je jednoducha, dle moznosti potreb klienta, ktere si sam zvoli. Osetreni je bez čekání.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: imagedent - studio dentální estetiky Kompletní dentální hygiena

Na dentální hyg. jsem byla poprvé.Pan Dostál je velmi šikovný a milý.Změny si u mne všichni hned všimli.Určitě tuto ordinaci opět navštívím.

Umístění: imagedent - studio dentální estetiky ošetření chrupu s rovnátky

Extrémně milý dentální hygienista a odborník s několikaletou praxí. Ošetření chrupu je rychlé, efektivní, bezbolestné a cenově příznivé. Výhodou je krátká objednací lhůta a více poboček (nejen) po Praze.

F
Umístění: imagedent - studio dentální estetiky Kompletni dentalni hygiena

Byl jsem na dentální hygieně dnes poprve. Rozhodl jsem se kvuli komentarum na webu znamylekar. Prekvapil me mily a velmi profesionalni pristup, zajem o zjisteni situace (co me privadi, jestli jsem jiz na dentalni hygiene byl apod.) Po naslednem vycisteni, ukazka, jak si zuby spravne cistit. Za me proste TOP! ;-) Doporucuji!

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: imagedent - studio dentální estetiky bělení zubů

Profesionální přístup na nejvyšší úrovni, pečlivá práce, příjemný a komfortní zážitek. Ve srovnání s bělením zubů a dentální hygienou jinde mohu říci, že již nebudu chodit jinam, jelikož takovou pečlivost a "bezbolestnost" (resp. citlivosti zubů po bělení) jsem jinde nezažila.
Děkuji a velice doporučuji!:)

Umístění: imagedent - studio dentální estetiky Kompletní dentální hygiena

Velmi příjemná návštěva a kvalitní dentální hygiena. Mám v plánu pana Dostála navštěvovat do budoucna a doporučuji ostatním :)

Umístění: imagedent - studio dentální estetiky Kompletní dentální hygiena

Byla jsem poprvé v životě na dentální hygieně, pan doktor byl milý, veškeré úkony mi popsal, pracoval pečlivě a jemně. Děkuji za znecitlivění sprejem. :-) Shrnutí: Vše ok, doporučuji, úsměv jako perličky.

Umístění: imagedent - studio dentální estetiky Kompletní dentální hygiena

Vždy skvělý přístup, bez čekání v čekárně a příjemný prostor ordinace. Objednání bez dlouhého čekání na termín. Děkuji

Rozhodla jsem se pro bělení zubů a našla jsem si na webu pana Dostála, udělala jsem dobře :-) maximální spokojenost, měla jsem to i s dentální hygienou v ceně, kterou jsem do tohoto dne ještě nezkusila a byl to zážitek-v tom smyslu že mám zuby jako nové. Žádná bolest, profesionální a lidský přístup. Určitě se objednám na dentalní hygienu pravidelně jelikož za tak čistý a hezký úsměv mi to stojí :-) Ústí nad Orlicí

• zánět dásní
  • zápach z úst