Přijímám: dospělí, děti jakéhokoliv věku

Od 690 Kč

Od 890 Kč

Od 590 Kč

imagedent - studio dentální estetiky

Objednejte se online na našem webu www.imagedent.cz :-)

V dnešní době je kladen stále větší důraz na estetický vzhled, neméně to platí ...

Léčené nemoci

Zobrazit všechny léčené nemoci

Ukončené školy

• Soukromá vyšší odborná škola zdravotnická pro dentální hygienistky, s.r.o., Praha 2
  • Střední zdravotnická škola, Ústí nad Orlicí

• Čeština,
  • Angličtina

Účty sociálních médií

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Absolvovala som dentálni hygienu pri p. Lucii - maximálna spokojnosť. Všetko zrozumitelne a starostlivo vysvetlila, perfekntná práca a prístup k pacientovi. Doporučuji!

Marcel Dostál

Velmi děkujeme a vážíme si takového hodnocení. :-)

Už celkem třikrát jsem byla u pana Dostála na dentální hygieně a určitě se objednám znovu. Profesionální přístup, milé vystupování, příznivá cena a navíc v centru Prahy. Všem rozhodně doporučuji.

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Spokojny a nadseny ako vzdy. Znovu mnozstvo novych informacii na kazdu z otazok, ktoru som polozil. Samotny vysledok prace uzasny -> nemam najmensi dovod menit (ba ani len uvazovat o zmene)!

Musím vřele doporučit :) Dříve jsem netušila jak se o zoubky starat, ale hned při první návštěve mi pan Dostál vše vysvětlil, názorně ukázal a dozvěděla jsem se zajímavé a užitečné věci jak se o ně lépe starat. Díky jeho profesionalitě jsou vyšetření vždy bezbolestná a jsem velmi spokojena. Jeho přátelský a milý přístup k lidem mě přesvědčil k tomu, že se na každou další návštěvu vždy těším :)

Pan Dostál je bezesporu ten nejlepší hygienista, kterého jsem navštívila. Páce ho baví, jeho vlastní chrup je nejlepší reklamou vždy perfektně odvedené práce. Je milý a vstřícný profesionál, ošetření je bezbolestné a jedná se o příjemnou návštěvu. Ráda se k němu vracím.

Byla jsem s mamkou a bráchou na hygieně už podruhé. Bála jsem se, ale pan Marcel pracoval opatrně a vůbec to nebolelo a zuby se mi pak krásně blejskaly a byly hladký. Už se bát nebudu a příště k němu půjdu zas. Je na mě moc hodný a děla vtipy.

K panu Dostálovi chodím pravidelně a nemohu si stěžovat. Vždy odcházím spokojená a s úsměvem. Oceňuji vřelý a profesionální přístup. :)

Nemůžu říct žádné zápory. Při mé návštěvě jsem se setkal s dobrým přístupem, pěkným zázemím a příjemnou atmosférou. Super je televize na křeslem! :-) Vřele doporučuji!

Vstřícný příjmený přístup, vše s pacientem konzultováno a vysvětleno, hezké prostředí, kvalitní služby. Za mne spokojenost.

Dnes jsem byla poprvé na dentální hygieně a moc jsem se bála. Ale pan Dostál mě naprosto odzbrojil svým vstřícným přístupem, trpělivostí a jemností. Všem doporučuju a ještě jednou děkuji.