Přijímám: dospělí, děti jakéhokoliv věku

Kompletní dentální hygiena • 1 390 Kč +3 Více

Kyretáž • Od 1 490 Kč

Pískování zubů • Od 690 Kč

Zubní šperky • Od 590 Kč

Objednejte se online na našem webu www.imagedent.cz :-)

V dnešní době je kladen stále větší důraz na estetický vzhled, neméně to platí ...

Léčené nemoci

Zobrazit všechny léčené nemoci

Ukončené školy

• Soukromá vyšší odborná škola zdravotnická pro dentální hygienistky, s.r.o., Praha 2
  • Střední zdravotnická škola, Ústí nad Orlicí

Od 690 Kč

Od 890 Kč

Od 590 Kč

Umístění: imagedent - studio dentální estetiky

Má první dentální hygiena. Byly mi odstraněny pigmentové skvrny a vše řádně provedeno. Hygienista byl precizní a zajímal se zdá ke vše v pořádku. Doporučuji

Umístění: imagedent - studio dentální estetiky

Velmi mily, ochotny pristup. Skvela pece. Pan Dostal je profesional a s jeho peci jsem na 100% spokojena.

Umístění: imagedent - studio dentální estetiky

Velmi milý přístup, komunikace, příjem vždy včas. Bolest při ošetření souvisí s aktuálním stavem chrupu, to se zcela ovlivnit nedá, ale přesto snaha o zmírnění, alespoň empatii. Výsledek skvělý. Můžu jen doporučit, jsem vždy spokojená.

Umístění: imagedent - studio dentální estetiky Jiný

Objedanala jsem se na pískování v ceně vstupního balíčku. Kvůli krvácení pískování nešlo provést - v pořádku. Abych tedy podstoupila pískování (o které jsem si výslovně řekla hned při prvním objednání), tak jsem se znovu objednala za měsíc. Bylo mi řečeno, že bych musela platit další peníze, i když jsem si to pískování zaplatila v původním balíčku. Nepřišlo mi to fér, když už jsem to jednou zaplatila. Jinak hygiena trvala 25 minut, paní mi odstranila pigment, i když někde ještě zůstal. Dobrá dostupnost ordinace. Nemusela jsem čekat.

Umístění: imagedent - studio dentální estetiky dentalni hygiena

Dobry den, kvalitne odvedena hygiena chrupu. Zazila som vsak tento postup. Objednala som si online 30 min dentalnu hygienu za 790CZK podla cennika a online formulara. (Bola to moja druha navsteva po uvodnej dentalnej hygiene). Nikde na webe ani v cenniku ani pri objednavani som nenasla nic o tom, ze pieskovanie, nie je zahrnute v sume 790CZK. (Pricom v uvodnej navsteve za 1350CZK pieskovanie bolo obsiahnute v cene). Bolo mi automaticky bez upozornenia prevedene pieskovanie v ramci tych 30 min a na konci nauctovanych dalsich 190CZK k objednanemu vykonu. Povazujem to za netransparetny sposob poskytovania sluzieb. V snahe o vysvetlenie pisomnou formou (emailom) som ziadnu odpoved neobdrzala.

Umístění: imagedent - studio dentální estetiky Pece o dutinu ustni

100% pece a profesionalni pristup. Objednávka je jednoducha, dle moznosti potreb klienta, ktere si sam zvoli. Osetreni je bez čekání.

Umístění: imagedent - studio dentální estetiky Kompletní dentální hygiena

Na dentální hyg. jsem byla poprvé.Pan Dostál je velmi šikovný a milý.Změny si u mne všichni hned všimli.Určitě tuto ordinaci opět navštívím.

Umístění: imagedent - studio dentální estetiky

Na zubní hygienu do této ordinace jsem se objednala přes skvělé zdejší hodnocení. Nicméně tak spokojená nejsem. Konečný výsledek hygieny považuji za velmi dobrý, zkrátka práce je dle mě odvedena dobře a pečlivě. Avšak po lidské stránce jsem se v ordinaci necítila vůbec příjemně (vybavení OK, televize naproti lehátku bonus, komunikace s pacientem nic moc). Chápu, že pan nemusel mít svůj den, ale i tak by taková atmosféra v práci být neměla (navíc u zubařů/hygienistů dvakrát tak). Nejprve mě zklamal první dojem, kdy si pan pro mě přišel do čekárny a ani se nezastavil pro podání ruky. Jsem zvyklá se takto prvně vítat a představit se. Když už hledám hygienistu (ráda bych docházela 2x ročně), tak si myslím, že vztah pacienta a hygienisty měl být vstřícnější. Nemůžu říct, že bych byla spokojená i s další komunikací přímo v ordinaci. Stručně mi řekl co se bude dít a v průběhu čištění nic neříkal. Neptal se jestli to bolí, nebo je vše v pořádku (ani mi nebyl nabídnut nějaký sprej proti bolesti, jestli existuje). Nicméně to chvílemi bolelo jak čert - i když ke stavu mého chrupu to tak možná bývá, ale tím si nejsem jistá. A pak mě také zarazilo, když pan hygienista odešel z ordinace a nic neřekl, nebo se neomluvil, že mu zvoní telefon. A jelikož jsem byla v minulosti už na dvou hygienách v jiných ordinacích v Brně, vždy jsem ocenila přátelskou atmosféru. Navíc jsem byla ke konci návštěv zvyklá na nějaké rady, nebo i názornou ukázku čištění + místa, kde bych se mohla v čištění zlepšit aj. Tady jsem se ani nedočkala otázky, jestli používám mezizubní kartáčky, jejichž velikost by mi mohl změřit a doporučit. Což by měl být dle mého názoru a návštěv mých blízkých v jiných ordinacích standard. Dávám plusové body za dobrou práci, ale bohužel kvůli atmosféře se mi už do ordinace nechce a nemohu ani doporučit. Přeji hezký den.

Umístění: imagedent - studio dentální estetiky Kompletní dentální hygiena

Dobrý deň, u pána Dostála som bola včera na dentálnej hygiene, ešte nikdy som sa ale nestretla s takým nešetrným prístupom. S dentálnou hygienou mám dlhoročné skúsenosti, no ešte sa mi nestalo, že by prebiehala tak bolestivo a aby som ešte aj deň po hygiene mala silné bolesti zubov - s bolesťou zubov som pritom nikdy nemala problém. Nezvyknem negatívne reagovať, ale žial, toto mi nedalo sem nenapísať.

Umístění: imagedent - studio dentální estetiky ošetření chrupu s rovnátky

Extrémně milý dentální hygienista a odborník s několikaletou praxí. Ošetření chrupu je rychlé, efektivní, bezbolestné a cenově příznivé. Výhodou je krátká objednací lhůta a více poboček (nejen) po Praze.

Objednejte se online na našem webu www.imagedent.cz :-)

Léčené nemoci

Zobrazit všechny léčené nemoci