Marcel Dostál

Dentální hygienistka, hygienista přijímá nové pacienty

25 názorů +přidat

Objednejte se online na našem webu www.imagedent.cz :-) V dnešní době je kladen stále větší důraz na estetický vzhled, neméně to platí i o úsměvu, respektive o zubech. Dopřejte si… Více

Objednat se

Klikněte na vybraný termín a domluvte si návštěvu. Obdržíte potvrzení emailem.

Hodnocení pacientů

• P

Pan Dostal je profesionalni a moc prijemny. Navic vysledek dentalni hygieny je viditelne lepsi nez u me predchozi doktorky. Mohu jen doporucit.

• K
    Návštěva z ZnamyLekar.cz

Absolvovala som dentálni hygienu pri p. Lucii - maximálna spokojnosť. Všetko zrozumitelne a starostlivo vysvetlila, perfekntná práca a prístup k pacientovi. Doporučuji!

Marcel Dostál2014-11-27

Velmi děkujeme a vážíme si takového hodnocení. :-)

• L

Už celkem třikrát jsem byla u pana Dostála na dentální hygieně a určitě se objednám znovu. Profesionální přístup, milé vystupování, příznivá cena a navíc v centru Prahy. Všem rozhodně doporučuji.

• J
    Návštěva z ZnamyLekar.cz

Spokojny a nadseny ako vzdy. Znovu mnozstvo novych informacii na kazdu z otazok, ktoru som polozil. Samotny vysledok prace uzasny -> nemam najmensi dovod menit (ba ani len uvazovat o zmene)!

• Z

Musím vřele doporučit :) Dříve jsem netušila jak se o zoubky starat, ale hned při první návštěve mi pan Dostál vše vysvětlil, názorně ukázal a dozvěděla jsem se zajímavé a užitečné věci jak se o ně lépe starat. Díky jeho profesionalitě jsou vyšetření vždy bezbolestná a jsem velmi spokojena. Jeho přátelský a milý přístup k lidem mě přesvědčil k tomu, že se na každou další návštěvu vždy těším :)

• D

Pan Dostál je bezesporu ten nejlepší hygienista, kterého jsem navštívila. Páce ho baví, jeho vlastní chrup je nejlepší reklamou vždy perfektně odvedené práce. Je milý a vstřícný profesionál, ošetření je bezbolestné a jedná se o příjemnou návštěvu. Ráda se k němu vracím.

• M

Byla jsem s mamkou a bráchou na hygieně už podruhé. Bála jsem se, ale pan Marcel pracoval opatrně a vůbec to nebolelo a zuby se mi pak krásně blejskaly a byly hladký. Už se bát nebudu a příště k němu půjdu zas. Je na mě moc hodný a děla vtipy.

• K panu Dostálovi chodím pravidelně a nemohu si stěžovat. Vždy odcházím spokojená a s úsměvem. Oceňuji vřelý a profesionální přístup. :)

• T

Nemůžu říct žádné zápory. Při mé návštěvě jsem se setkal s dobrým přístupem, pěkným zázemím a příjemnou atmosférou. Super je televize na křeslem! :-) Vřele doporučuji!

• P

Vstřícný příjmený přístup, vše s pacientem konzultováno a vysvětleno, hezké prostředí, kvalitní služby. Za mne spokojenost.

Otázky a odpovědi

Zeptejte se

Zeptejte se

Zkušenosti a dovednosti

• Objednejte se online na našem webu www.imagedent.cz :-)

V dnešní době je kladen stále větší důraz na estetický vzhled, neméně to platí i o úsměvu, respektive o zubech. Dopřejte si krásný úsměv, objednejte se k nám ještě dnes.

Čeho chceme dosáhnout?

Rádi bychom poskytli klientům profesionální a zároveň dostupnou péči pro zářivý úsměv.
    Co proto děláme?

Zaměřujeme se na provádění odborné dentální hygieny a profesionálního bělení zubů.

• dentální hygiena

Ukončené školy

• Soukromá vyšší odborná škola zdravotnická pro dentální hygienistky, s.r.o., Praha 2
  • Střední zdravotnická škola, Ústí nad Orlicí

Znalost jazyků

• čeština
  • angličtina

Certifikáty

• Marcel Dostál, dentální hygienistka, hygienista ve městě Praha - Certifikáty
  • Marcel Dostál, dentální hygienistka, hygienista - Certifikáty
  • Marcel Dostál, Praha - Certifikáty
  • Marcel Dostál, dentální hygienistka, hygienista ve městě Praha - Odborná kvalifikace
  • Marcel Dostál, dentální hygienistka, hygienista - Odborná kvalifikace

Nemoci

• zánět dásní
  • zápach z úst
  • bělení zubů
  • parodontóza
  • parodontologie
  • odstraňování měkkých povlaků a zubního kamene
  • depurace - leštění zubů
  • lokální fluoridace
  • esteticka stomatologie
  • bruxismus - skřípání zubů
  • léčba citlivých zubů
  • fluoridace zubů
  • krvácení dásní
  • možnost ošetření v lokální anestézii

Fotografie