Sokolská 1662/35, Praha 2, Praha

Dentální hygiena +6 Více

Dostavby zubu s kořenovým čepem

Endodontické ošetření

Fotokompozitní (bílá) výplň

Nabízíme kompletní dentální péči pro děti i dospělé. Naše ordinace funguje od 2013, kdy jsme klientelu převzali po MUDr. Pavlu Pražákovi, který v p...

• Zubní kaz

Preventivní prohlídka

Vstupní vyšetření

O
Umístění: Laila Clinic Preventivní prohlídka

Sestřička byla moc fajn, usměvavá a vstřícná. Z pana zubaře jsem naopak měl pocit nezájmu. Jen mi řekl, ať se posadím a dalších X minut telefonoval.
Když se mi konečně začal věnovat, byl velmi pečlivý a profesionální. Jenže jsem se zděsil, když mi řekl, že mám několik kazů, několik plomb má škvíru a na dalších několika zubech vidí stíny, které se mu nezdají a chtěl je předělat. Celkem chtěl převrtat 10 zubů za 1800,- každý.
To se mi moc nezdálo, protože každý rok chodím na preventivní prohlídky. Takže jsem další den šel k jinému zubaři, a ten mi řekl, že mám jeden kaz a jednu deformovanou plombu.
Nebudu z toho vyvozovat závěry, ale k panu Dr. Yazji se vracet nebudu.

Dobrý den,
moc nás za celý tým Laila clinic mrzí, že jste nebyl se službami pana doktora zcela spokojen. Můžeme Vám ovšem zaručit, že si pan doktor za svojí diagnózou stojí. Na rentgenových snímcích, co jsme Vám poskytli emailem je jasně vidět, že máte čtyři kazy, sice ne akutní, ale kazy to jsou. Zbytek ovšem, jak Vám bylo vysvětleno byly špatně zhotovené amalgámové nebo kompozitní výplně, pod kterými byl viditelný stín, který si pan doktor chtěl později ověřit na detailnějším rentgenu. Sděleno Vám bylo všechno, co jste potřeboval, ať už akutní nebo méně akutní záležitosti, aby z naší strany byla diagnóza kompletní. Je samozřejmě na Vás, jak se rozhodnete nadále postupovat. Doufáme, že toto vysvětlení pomohlo objasnit nedorozumění co nastalo.

2 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

• Dobrý den, mám díru uprostřed stoličky a nehorázně mě bolí zub i dáseň, co bych měla dělat, jak bolest zastavit???

Dobrý den, pokud máte nějaký problém, zavolejte nám na naše tel. číslo a domluvíme Vám v nejbližším možném termínu návštěvu. S pozdravem Laila Clinic

Dr. Manhal Yazji

• Dobrý den, paní MDDr. Bacová, jsem Vaší pacientkou a mám problémy s čelistním kloubem - loupaní a mám obavy, že to souvisí s loupaní v krční páteři. Je možné se objednat na vyšetření k Vám, nebo by jste mi doporučila specializované vyšetření? Děkuji.

Dobrý den, bohužel muselo dojít k nějakému omylu. MDDr. Bacová u nás nepracuje. Děkujeme za pochopení, Laila clinic

• Zubní kaz
  • Nemoci zubů