Dobnerova 26, Olomouc
Odborný lékař otorinolaryngologie

Zobrazit ostatní profily otorinolaryngologů v okolí

Ordinace otorinolaryngologie - provádíme ošetření pacientů všech věkových skupin a řešení akutních i chronických problémů v celé ORL oblasti, speciel...

Dobrý den.... k případu stěžovatele p. Fellnera: omluva je pro Vás pane na místě...ale je nutné chápat také naší práci v ordinaci...která za dveřmi není vidět..... ten den kdy jste byl nespokojen jsem také ošetřovala nemocnou lékařku se SPEA... na kterou čekalo 40 obj. pacientek.... co Vy na to? měla nějakou " přednost"? z pohledu za "dveřmi" asi ne, ale z lidského i pohledu zdravotníka jistě na místě, aby byla ošetřena přednostně.. i když byla nemocná spěchla za svými pacientkami....Hlas na který jste si stěžoval byl hlas p.Dr Hacara,který nám pomáhal s provozněním zaseknutého...PC..
Pacienti chodí tzv. bokem, ano Ti, kteří docházejí mimo lékaře na jim předepsanou terapii, což máme také sděleno na dveřích.... není jich málo,( jdou mimo lékaře..!).. terapii poskytují zdrav. sestry,
ještě malý dodatek..naše práce je sice limitována ZP..na časové výkony...ale nelze dobu vyšetření zkracovat na úkor kvality naší práce...toto je malé vysvětlení z pohledu zast. lékařky MUDr Marie Knop-Kostková

K paní doktorce chodím na doporučení známé a musím říct, že jsem velmi spokojená. Vyšetření je vždy pečlivé, žádné honem honem... a pokud je to nutné, tak dopňuje další vyšetření, což si myslím, že je úplně v pořádku. Lépe je vše prohlédnout dvakrát, než vůbec.
A ještě musím pochválit, že antibiotika dostanu, jen když to je opravdu nutné, posledně jsem už už měla pocit, že to bez nich nezvládnu (dutiny), ale nakonec se to zvládlo,chodila jsem poctivo na "nahřívání" a laser.
Takže všem můžu jen a jen doporučit a počkat se opravdu vyplatí.

K paní doktorce již chodíme léta s dcerkou, její přístup je vždy korektní a velmi milý, ikdyž se malá bojí doktorů, tak tady to vždy zvládneme. Rozhodně mohu jen a jen doporučit. Léčebný postup nám vyhovuje, zvlášť pokud je možnost alternativy a dopňkové léčby, antibiotika až když není jiná možnost.
Nedá mi to a musím říct, že co psal ten arogantní člověk předemnou je sprosté a nekorektní, nakonec každému se hodí do krámu, co mu vyhovuje a co se mu nejlépe poslouchá! Jeho názor na farmaceutické firmy a provize, tak asi moc sledujete televizi, vždyť je to holý nesmysl, léky si přeci každý může vyzvednout kdekoli...

Závěrem mi nezbývá než paní doktorce moc a moc poděkovat za všechny rady a úžasný přístup zejména k dětem.

Paní doktorku jsme s dětmi začali navštěvovat na doporučení kamarádky. Dříve jsme chodili do FN, kde jsem s čekací dobou a přístupem doktorů nebyli spokojeni. Paní doktorka je sice "ženská od rány", ale vždy nás pečlivě vyšetřila. Synovi (sice "drastickým", ale prý běžným způsobem) vyšetřila zvětšenou nosní mandli a okamžitě nás poslala na zákrok. Po odstranění mandle jsme asi 2x byli na kontrole, kde synovi dávala tzv. foukat do balónku a tak dlouho, dokud se jí to zdálo být dobré a v klidu nás poslala domů s tím, že zalehnutá ouška jsou v pořádku. Na syna byla hodná, říkala mu co bude dělat a za spolupráci dostal obrázek:-). S paní doktorkou jsme spokojeni.

Jako doktorka mě nikdy nezklamala,velice šikovná nikdy se nespletla.Pokud má však špatnou náladu je nevrlá na její sestřičky,malá děti i pacienty,ale s léčbou jsem opravdu problém neměla spíše s chováním k druhým..!!

Lékařka s velkým"L". Velice zkušená, vždy dokáže odhalit léčbu, dokáže pomoct. Vždy mě vzala po 10:00 hodině, ikdyž měla objednané lidi. S tímto jsem se setkala jen u ní, že by mě vzala ikdyž měla objednané lidi. Jste paní doktorko, velice hodná, ochotná a laskavá. Vždy k vám ráda příjdu. Přeji vám v životě spoustu úspěchu a s některými pevné nervy. Jste super.

Velmi sympatická, hodná a skvělá lékařka, na ketré jde vidět, že má spoustu zkušeností. Nejlepší!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Dobrý den, paní doktorku můžu jen a jen doporučit, léčí celou naši rodinu, přístup k dětem je perfektní bez zbytečných slz a navíc s diagnostickou přesností.
Ten, kdo se obouvá do rodin.záležitostí a pošpiňuje jméno paní doktorky, nechť si laskavě nejprve zamete před svým prahem, on ten problém asi bude jinde, prostě některí lidé se neumí chovat a nevidí se do pusy, zdravím.

1 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

• Dobry den. Mam obcasne huceni v hlave v uchu pravem bolest ktera mi jde az do hlavy. Vadi mi zvuky jako je konvice. Pousteni vody objevuje se to obcas ne kazdy den. Pak je nejakou dobu klid a pak se to znovu objevi. K jakemu lekari mam zajit? Nemuzou to byt priznaky mrtvice? Pekny den a prosim o odpoved.

Dobrý den, doporučuji ORL vyšetření včetně sluchových testů a neurologické vyšetření, které vyloučí problém v oblasti mozku nebo v oblasti krční pateře.

MUDr. Malvína Hacarová