Dobnerova 26, Olomouc
Odborný lékař otorinolaryngologie

Zobrazit ostatní profily otorinolaryngologů v okolí

Ordinace otorinolaryngologie - provádíme ošetření pacientů všech věkových skupin a řešení akutních i chronických problémů v celé ORL oblasti, speciel...

Paní doktorka Hacarová už nikdy, ale nikdy více. Dlouho jsem se s tak arogantní a nepříjemnou doktorkou a jejím zdravotním personálem nesetkal a snad již nesetkám. K paní doktorce jsme přišli s dvouletou dcerou s akutním stavem, kterou odmítli ošetřit z důvodu, že jsme neměli u sebe kartu pojištěnce dcery a museli jsme jít pro ni domů. Ano čtete dobře, bez zdravotní průkazky nás odmítli ošetřit! Místo toho aby se snažili pomoci co nejdříve, navíc u tak malého dítěte, tak jsme se do ordinace dostali zhruba po 40 minutách. Samotné vyšetření, spíše nevyšetření, paní doktorkou je kapitola sama pro sebe a na daleko delší psaní. Výsledek tohoto „vyšetření“ byl ten, že dcera skončila na sále ve fakultní nemocnici pod celkovou narkózou. Celou událost jsme podali k prošetření na Českou lékařskou komoru. Závěr šetření nás bohužel velmi pobouřil, s výsledkem…., že jde o tvrzení proti tvrzení a paní doktorce s jejím „úžasným personálem“ nelze nic prokázat. S tímto, naprosto jednostranným rozhodnutím, se nesmíříme a budeme jej dále řešit. Nikdy jsem na podobné „fóra“ nepsal, ale z tohoto důvodu a o tomhle prostě napsat musím, vždyť jde přece o naše zdraví!! Doporučení všem, vyhněte se této ordinaci velkým obloukem, protože nikde jinde to už horší být určitě nemůže.

Paní doktorka výborná!Dobré znalosti,úspěšná!Ale chybí přístup k pacientům...zvláště k dětem!Takže chodíme jinam.Ani pacientům neřekne,co bude provádět a co je čeká.Aniž by pacientovi něco řekla(jako co se bude dít) tak začne dělat nějáký ambulantní a nepříjemný zákrok aniž by ste to čekali:).Jinak jako lékařka dobrá.Simpatie mudr.je důležitá!Ale je na vás,jestli vám toto nevadí...(mě teda jo=))

Bohužel i já a moje dcera má s paní doktorkou špatné zkušenosti.Je velmi nepříjemná, náladová,chová se až arogantně a bohužel i k dětem.Sama jsem k ní
chodila, jak píší jiní, jelikož je blízko mého bydliště. Její chování i čekání běžně 1,5 hod. i více, bych vydržela kdyby mi opravdu pomohla. Měla jsem zánět dutin, nenasadila včas antibiotika a po 3 týdnech mi to prorazila a chodila jsem týden s hadičkou v nose na čištění.Samozřejmě využila rtg, inhalace i leaser.
Potom mi objevila cystu v nose a dala doporučení na operaci k pí.dr., která má plno, ale mě vezme.Nezdálo se mi to a byla jsem u jiné dr.ORL, která mi řekla, že to není nutné,pokud nemám problémy. Víckrát jsem tam nešla-ztratila jsem důvěru a poznala i jinou, milou paní dokttorku. Taktéž dcera s pětiletým chlapcem má podobné zkušenosti,přestala tam chodit. Takže najděte si opravdu jiného lékaře ORL, pí.doktorku nedoporučuji.

Paní doktorku jsme měli nejblíž, když jsme hledali ORL pro syna, proto jsme automaticky zamířili tam. Přidám se k minulému hodnocení - katatrofa. Po dvou hodinách čekání. Nepříjemná, arogantní, při mé snaze jí ozřejmit, proč vlastně přicházíme mě nepustila ke slovu(syn má i jiné související zdravotní problémy). Diagnoza během dvou minut. to že jsme vlastně hotoví jsem pochopila ze slov - ještě 30 kč poplatek a už čekají další. Kontrola po přeléčení ATB (zánět v krku) probíhala asi takto: "a které to ucho jsme píchali? vy tu nejste s ušima? ten krk je dobrý. To je všechno" . Byli jsme objednaní jako první ten den na 8,00, čekali jsme a všichni ostatní s námi do 8,50. Tento přístup se mi opravdu nelíbil a po týdnu jsme navštívili jinou ORL lékařku, syn měl na stěru Streptokoka pneumonie jak v krku, tak i v nose. Takže opravdu od pí doktorky Hacarové vyléčený!!! Rozhodně nedoporučuji, nepochopila jsem proč jsou ostatní pacienti ochotni tak dlouhou dobu čekat na tak mizerný výkon (a hlavně přístup).

Paní doktorka je velice nepříjemná a povýšená, už když jsem u ní byla před lety a psala mi kartu, automaticky ze mě dělala kuřačku a já přitom neměla za celý život jedinou cigaretu v puse. Od té doby jsem k ní nevkročila. Teď jsem u ní byla s malým synem (15 měsíců) z důvodu nejbližšího zdr. zařízení, ale je ještě horší, s dětmi to vůbec neumí a ještě vás nechá s ním dlouho čekat. Nemůžete jí nic říct, aniž by se do vás hned nenavážela, hned vykládá, že nejste chytřejší jak ona, když na to 6 let studovala. Bohužel jí ale za těch 6 let nenaučili, jak se chovat ke svým pacientům a vůbec k lidem. Bohužel svým chováním nakazila i sestřičky, ty rozhodně taky nejsou nejpříjemnější. Nikdy víc k ní nejdu, raději půjdem někam jinam, klidně dál od domova. A doporučuji i ostatním vyhnout se jí obloukem.

Nemám s ní dobré zkušenosti, mohu potvrdit náladovost, nadřazenost, dlouhé čakání a braní známých přednostně. Nestojí mi za to abych ji příště navštívila.

Na mě paní doktorka velký dojem neudělala, dítě plakalo, ona byla nervní....Aspoň k dětem jako matka vyžaduji vlídný přístup, když už to bolí, víckrát tam nepůjdeme.

1 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

• Dobry den. Mam obcasne huceni v hlave v uchu pravem bolest ktera mi jde az do hlavy. Vadi mi zvuky jako je konvice. Pousteni vody objevuje se to obcas ne kazdy den. Pak je nejakou dobu klid a pak se to znovu objevi. K jakemu lekari mam zajit? Nemuzou to byt priznaky mrtvice? Pekny den a prosim o odpoved.

Dobrý den, doporučuji ORL vyšetření včetně sluchových testů a neurologické vyšetření, které vyloučí problém v oblasti mozku nebo v oblasti krční pateře.

MUDr. Malvína Hacarová