Odborný lékař otorinolaryngologie
Dobnerova 26, Olomouc

Zobrazit ostatní profily otorinolaryngologů v okolí

Ordinace otorinolaryngologie - provádíme ošetření pacientů všech věkových skupin a řešení akutních i chronických problémů v celé ORL oblasti, speciel...

Paní doktorka Hacarová už nikdy, ale nikdy více. Dlouho jsem se s tak arogantní a nepříjemnou doktorkou a jejím zdravotním personálem nesetkal a snad již nesetkám. K paní doktorce jsme přišli s dvouletou dcerou s akutním stavem, kterou odmítli ošetřit z důvodu, že jsme neměli u sebe kartu pojištěnce dcery a museli jsme jít pro ni domů. Ano čtete dobře, bez zdravotní průkazky nás odmítli ošetřit! Místo toho aby se snažili pomoci co nejdříve, navíc u tak malého dítěte, tak jsme se do ordinace dostali zhruba po 40 minutách. Samotné vyšetření, spíše nevyšetření, paní doktorkou je kapitola sama pro sebe a na daleko delší psaní. Výsledek tohoto „vyšetření“ byl ten, že dcera skončila na sále ve fakultní nemocnici pod celkovou narkózou. Celou událost jsme podali k prošetření na Českou lékařskou komoru. Závěr šetření nás bohužel velmi pobouřil, s výsledkem…., že jde o tvrzení proti tvrzení a paní doktorce s jejím „úžasným personálem“ nelze nic prokázat. S tímto, naprosto jednostranným rozhodnutím, se nesmíříme a budeme jej dále řešit. Nikdy jsem na podobné „fóra“ nepsal, ale z tohoto důvodu a o tomhle prostě napsat musím, vždyť jde přece o naše zdraví!! Doporučení všem, vyhněte se této ordinaci velkým obloukem, protože nikde jinde to už horší být určitě nemůže.

Dobrý den.... k případu stěžovatele p. Fellnera: omluva je pro Vás pane na místě...ale je nutné chápat také naší práci v ordinaci...která za dveřmi není vidět..... ten den kdy jste byl nespokojen jsem také ošetřovala nemocnou lékařku se SPEA... na kterou čekalo 40 obj. pacientek.... co Vy na to? měla nějakou " přednost"? z pohledu za "dveřmi" asi ne, ale z lidského i pohledu zdravotníka jistě na místě, aby byla ošetřena přednostně.. i když byla nemocná spěchla za svými pacientkami....Hlas na který jste si stěžoval byl hlas p.Dr Hacara,který nám pomáhal s provozněním zaseknutého...PC..
Pacienti chodí tzv. bokem, ano Ti, kteří docházejí mimo lékaře na jim předepsanou terapii, což máme také sděleno na dveřích.... není jich málo,( jdou mimo lékaře..!).. terapii poskytují zdrav. sestry,
ještě malý dodatek..naše práce je sice limitována ZP..na časové výkony...ale nelze dobu vyšetření zkracovat na úkor kvality naší práce...toto je malé vysvětlení z pohledu zast. lékařky MUDr Marie Knop-Kostková

Paní doktorka výborná!Dobré znalosti,úspěšná!Ale chybí přístup k pacientům...zvláště k dětem!Takže chodíme jinam.Ani pacientům neřekne,co bude provádět a co je čeká.Aniž by pacientovi něco řekla(jako co se bude dít) tak začne dělat nějáký ambulantní a nepříjemný zákrok aniž by ste to čekali:).Jinak jako lékařka dobrá.Simpatie mudr.je důležitá!Ale je na vás,jestli vám toto nevadí...(mě teda jo=))

Bohužel i já a moje dcera má s paní doktorkou špatné zkušenosti.Je velmi nepříjemná, náladová,chová se až arogantně a bohužel i k dětem.Sama jsem k ní
chodila, jak píší jiní, jelikož je blízko mého bydliště. Její chování i čekání běžně 1,5 hod. i více, bych vydržela kdyby mi opravdu pomohla. Měla jsem zánět dutin, nenasadila včas antibiotika a po 3 týdnech mi to prorazila a chodila jsem týden s hadičkou v nose na čištění.Samozřejmě využila rtg, inhalace i leaser.
Potom mi objevila cystu v nose a dala doporučení na operaci k pí.dr., která má plno, ale mě vezme.Nezdálo se mi to a byla jsem u jiné dr.ORL, která mi řekla, že to není nutné,pokud nemám problémy. Víckrát jsem tam nešla-ztratila jsem důvěru a poznala i jinou, milou paní dokttorku. Taktéž dcera s pětiletým chlapcem má podobné zkušenosti,přestala tam chodit. Takže najděte si opravdu jiného lékaře ORL, pí.doktorku nedoporučuji.

K paní doktorce chodím na doporučení známé a musím říct, že jsem velmi spokojená. Vyšetření je vždy pečlivé, žádné honem honem... a pokud je to nutné, tak dopňuje další vyšetření, což si myslím, že je úplně v pořádku. Lépe je vše prohlédnout dvakrát, než vůbec.
A ještě musím pochválit, že antibiotika dostanu, jen když to je opravdu nutné, posledně jsem už už měla pocit, že to bez nich nezvládnu (dutiny), ale nakonec se to zvládlo,chodila jsem poctivo na "nahřívání" a laser.
Takže všem můžu jen a jen doporučit a počkat se opravdu vyplatí.

K paní doktorce již chodíme léta s dcerkou, její přístup je vždy korektní a velmi milý, ikdyž se malá bojí doktorů, tak tady to vždy zvládneme. Rozhodně mohu jen a jen doporučit. Léčebný postup nám vyhovuje, zvlášť pokud je možnost alternativy a dopňkové léčby, antibiotika až když není jiná možnost.
Nedá mi to a musím říct, že co psal ten arogantní člověk předemnou je sprosté a nekorektní, nakonec každému se hodí do krámu, co mu vyhovuje a co se mu nejlépe poslouchá! Jeho názor na farmaceutické firmy a provize, tak asi moc sledujete televizi, vždyť je to holý nesmysl, léky si přeci každý může vyzvednout kdekoli...

Závěrem mi nezbývá než paní doktorce moc a moc poděkovat za všechny rady a úžasný přístup zejména k dětem.

Paní doktorku jsme měli nejblíž, když jsme hledali ORL pro syna, proto jsme automaticky zamířili tam. Přidám se k minulému hodnocení - katatrofa. Po dvou hodinách čekání. Nepříjemná, arogantní, při mé snaze jí ozřejmit, proč vlastně přicházíme mě nepustila ke slovu(syn má i jiné související zdravotní problémy). Diagnoza během dvou minut. to že jsme vlastně hotoví jsem pochopila ze slov - ještě 30 kč poplatek a už čekají další. Kontrola po přeléčení ATB (zánět v krku) probíhala asi takto: "a které to ucho jsme píchali? vy tu nejste s ušima? ten krk je dobrý. To je všechno" . Byli jsme objednaní jako první ten den na 8,00, čekali jsme a všichni ostatní s námi do 8,50. Tento přístup se mi opravdu nelíbil a po týdnu jsme navštívili jinou ORL lékařku, syn měl na stěru Streptokoka pneumonie jak v krku, tak i v nose. Takže opravdu od pí doktorky Hacarové vyléčený!!! Rozhodně nedoporučuji, nepochopila jsem proč jsou ostatní pacienti ochotni tak dlouhou dobu čekat na tak mizerný výkon (a hlavně přístup).

Paní doktorku jsme s dětmi začali navštěvovat na doporučení kamarádky. Dříve jsme chodili do FN, kde jsem s čekací dobou a přístupem doktorů nebyli spokojeni. Paní doktorka je sice "ženská od rány", ale vždy nás pečlivě vyšetřila. Synovi (sice "drastickým", ale prý běžným způsobem) vyšetřila zvětšenou nosní mandli a okamžitě nás poslala na zákrok. Po odstranění mandle jsme asi 2x byli na kontrole, kde synovi dávala tzv. foukat do balónku a tak dlouho, dokud se jí to zdálo být dobré a v klidu nás poslala domů s tím, že zalehnutá ouška jsou v pořádku. Na syna byla hodná, říkala mu co bude dělat a za spolupráci dostal obrázek:-). S paní doktorkou jsme spokojeni.

Paní doktorka je velice nepříjemná a povýšená, už když jsem u ní byla před lety a psala mi kartu, automaticky ze mě dělala kuřačku a já přitom neměla za celý život jedinou cigaretu v puse. Od té doby jsem k ní nevkročila. Teď jsem u ní byla s malým synem (15 měsíců) z důvodu nejbližšího zdr. zařízení, ale je ještě horší, s dětmi to vůbec neumí a ještě vás nechá s ním dlouho čekat. Nemůžete jí nic říct, aniž by se do vás hned nenavážela, hned vykládá, že nejste chytřejší jak ona, když na to 6 let studovala. Bohužel jí ale za těch 6 let nenaučili, jak se chovat ke svým pacientům a vůbec k lidem. Bohužel svým chováním nakazila i sestřičky, ty rozhodně taky nejsou nejpříjemnější. Nikdy víc k ní nejdu, raději půjdem někam jinam, klidně dál od domova. A doporučuji i ostatním vyhnout se jí obloukem.

Jako doktorka mě nikdy nezklamala,velice šikovná nikdy se nespletla.Pokud má však špatnou náladu je nevrlá na její sestřičky,malá děti i pacienty,ale s léčbou jsem opravdu problém neměla spíše s chováním k druhým..!!

1 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

Dobry den. Mam obcasne huceni v hlave v uchu pravem bolest ktera mi jde az do hlavy. Vadi mi zvuky jako je konvice. Pousteni vody objevuje se to obcas ne kazdy den. Pak je nejakou dobu klid a pak se to znovu objevi. K jakemu lekari mam zajit? Nemuzou to byt priznaky mrtvice? Pekny den a prosim o odpoved.

Dobrý den, doporučuji ORL vyšetření včetně sluchových testů a neurologické vyšetření, které vyloučí problém v oblasti mozku nebo v oblasti krční pateře.

MUDr. Malvína Hacarová