Opletalova 1535/4, Praha 1, Praha

Česká průmyslová zdravotní pojišťovna + 3 Více

Přijímám: dospělí, děti jakéhokoliv věku
Kreditní karta, Hotovost

Od 1 700 Kč

Opletalova 1535/4, Praha

Dozvědět se více

ALFA DENTAL s.r.o

jsem zubní lékař v zubní klinice ALFA DENTAL , jedná se o novou, moderně vybavenou ordinaci v centru Prahy, nabízející komplexní stomatologickou péči,...

Léčené nemoci

Znalost jazyků

• Čeština,
  • Angličtina

Umístění: ALFA DENTAL s.r.o ošetření zubního kazu - Bílá výplň

Profesionalita, pečlivost a preciznost, trpělivost a pozitivní přístup. Tyhle slova za mě vystihují vnímání práce doktora a jeho týmu.

Umístění: ALFA DENTAL s.r.o Jiný

Jsem maximálně spokojen, vysoce profesionální přístup, pečlivost i lidský přístup. Vřele mohu doporučit všem, kteří chtějí udělat maximum pro své zuby.

Umístění: ALFA DENTAL s.r.o Jiný

Vsechny vyjony u p. doktora dopadly na vybornou, dekuji

Umístění: ALFA DENTAL s.r.o Jiný

Pan doktor je velký poklad, velmi empatický a profesionální.
- jdete na čas
- velmi milá sestřička a recepční, která vám udělá rovnou rengen při vstupní prohlídce a pan doktor si sám dodělá dle potřeb další snímky
- tedy moderní vybavení v příjemném prostředí a dobrou atmosférou, díky celému týmu

Lituji, že jsem pana doktora neznala dříve, a podstoupila špatné zákroky u jiného chirurga. Zdraví máme pouze jedno a bohužel je spousty doktorů, kteří neřeší následky špatně zvoleného zákroku, a trápí se poté jen pacient.

Pan doktor, nedělá nic unáhleného a zbytečného. Jsem ráda, že jsem zde na pana doktora narazila a nebojím se už tolik oprav, které časem budou třeba.
Pana doktora všem vřele doporučuji a moc děkuji.

Umístění: ALFA DENTAL s.r.o ošetření zubního kazu - Bílá výplň

Skvělý empatický přístup. Velmi příjemná návštěva.

Umístění: ALFA DENTAL s.r.o Jiný

X let jsme celá rodina chodili k jedné stomatoložce na Řepích, kde jsme nebyli vůbec spokojeni s odvedenou práci, tak jsme se všichni odhlasili. Zuby jsem nechala pustnout, pač jsem Dlouho nemohla najít zubaře, co by mi dal po takovém dezolátu za rozumný peníz vše dohromady. Až nedávno mi kamarádka dala kontakt tady na pana Doktora. Slušný a příjemný muž, všechny zakroky dopředu naplánoval, dal moznosti výberu materiálu, doporučil postup a se vším seznámil včetně ceny. Je na moznostech každého z nás, jakou péči zvolí, na nic dlouho nečekáte, objednává se v řádech dnů a v čekárně také nečekáte.. Berou karty a jsou tam moc milí a vstřícní od sestry, az po slečnu na recepci. Nikdy bych nevěřila, ze se dá k zubaři i těšit, v čekárně jsem potkala spousty spokojených pacientů, kteří si vychvalovali péci celého centra. Zatím přijmají i nové pacienty, tak opravdu muzu jen a jen doporučit. Nejsem nikdo z rodiny, ani placený komparz, jsem jen opravdu spokojený pacient

Umístění: ALFA DENTAL s.r.o ošetření zubního kazu - Bílá výplň

Nemohli jsme si přát lepšího zubaře, než je pan Farag. Vše krásně vysvětlí, pomůže, a ještě lépe ošetří. Bez bolesti.
Výborná péče a snaha.
Krátká čekací doba.
Vřele doporučujeme, velmi příjemní a ochotní lidé, které ta práce baví.
Teď už budeme zubaře navštěvovat rádi !

Umístění: ALFA DENTAL s.r.o ošetření zubního kazu - Bílá výplň

Po několika letech hledání nového lékaře jsem narazila na pana doktora Faraga. Přestože jsem v posledních dvou měsících navštívila čtyřikrát zubaře s diagnózou "máte zdravé zuby, žádné kazy ale co třeba cerec" nebo jiný předražený způsob jak si přijít na své, pan Farag odhalil během vstupní prohlídky hned několik problémů, udělal podrobné rentgeny, všechno vysvětlil, naplánoval,a úspěšně a během pár dní spravil. Ráda bych zdůraznila že výměna mých devadesátkových rozpadlých plomb byla naprosto bezbolestná, křeslo napolohované naležato Vám ušetří křeče v krku, membrána natažená okolo zubu pocit permanentního dušení se, průběžné komentáře lékaře vaše nervy jestli jde všechno jak má, a luxusní hudba na pozadí už je jen třešnička těchto jindy nepříjemných návštěv. Usměvavá příjemná sestřička a slečna na recepci se postará o zbytek. Za mě naprosto profesionální zkušenost

Umístění: ALFA DENTAL s.r.o ošetření zubního kazu - Bílá výplň

Vřele doporučuji! Pan doktor je precizní, vše nejprve vysvětlí a poté bezbolestně. Je to opravdu profesionál, kterého se nemusíte bát. Takhle příjemnou paní recepční jsem už také dlouho nezažila. Většinou recenze napíšu, ale tady musím udělat výjimku :⁠-⁠)

Umístění: ALFA DENTAL s.r.o Vstupní vyšetření

Super! nice treatment, they speak English, Czech, Arabic. Very fast and efficient.
Timely. Did not use paper for signing me up which is great.

7 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

Dobrý den.
Patřím pod zdravotní pojišťovnu MV, se kterou asi nemáte smlouvu. Jak to je s platbami za ošetření, příp. zhotovení nové korunky atd?
Děkuji.

Dobrý den, se ZPMV zatím smlouvy ještě nemáme, budou pro Vás platit ceny pro nepojištěné (na naších stránkách je ceník ) , hlavní rozdíl se bude týkat vstupní a preventivní prohlídky a akutního ošetření, ceny výkonů pro pojištěné a nepojištěné jsou stejné...očekáváme, že od nového roku 2018 budeme se ZPMV mít smlouvy.děkuji

MDDr. Majd Farag

Dobrý den.Již velice dlouhou dobu sháním zubního lékaře a bez výsledku.Byla jsem dlouho v zahraničí a to způsobilo problémy.Proto se i vás ptám jestli by jste mě nepřijali jelikož pomalu,ale jistě spěji k tomu,že se už nenajím!Pomozte mi

dobrý den, rádi Vás přijímáme. zavolejte prosím a domluvte se termín.

MDDr. Majd Farag