Magdalena Sýkorová, praktický lékař České Budějovice

Praktický lékař Více

Novohradská 1, České Budějovice
Praktický lékař pro dospělé

Názory

jj presne je sikovna vi co dela, a vzdi pomuze kdys clovek potrebuje a a hodna vyslechne sy druheho je super doktorka jinou by nechtel asi tak by napsal :)

Přešel jsem i s manželkou k paní doktorce od jiného lékaře a to na doporučení sousedky. Ta k ní chodí a je s ní velmi spokojená. Pomohla mi v mé těžké osobní situaci a léčbou dosáhla poměrně rychlému zlepšení stavu.Též manželce našla vhodnějí kombinaci léků v léčbě jejích nemocí.

Nedokáže udělat pořádné vyšetření.
Neobtěžuje se ani například s výtěrem, když Vás bolí v krku, rovnou nasadí antibiotika a ani přesně neví na co.
Neustále má dovolenou, 4krát jsem za ní šel a 3 měla dovolenou.

Na konci ledna, jsem za ní byl s tím, že jsem měl bolesti v krku, nic vážného, ale radši jsem za ní šel. Podívala se mi do krku, jen tak, aby se neřeklo, dala mi antibiotika a tím to haslo. Bolesti sice ustali, ale po dobrání se stav zhoršil a projevili se i další příznaky, abych to zkrátil...byl jsem u jiného doktora, který provedl podrobné vyšetření a jen kvůli Paní doktorce Sýkorové jsem musel brát další dva týdny antibiotika a ani po půl roce nejsem zcela zdráv, navíc můj imunitní systém je velmi ochromený. A to vše jen kvůli laxnímu a naprosto neprofesionálnímu přístupu Magdalény Sýkorové.

Nechci být zlý, ale pokud chcete jít k této doktorce, rozhodné si ji napřed prověřte. Zdravý je přece to nejdůležitější co máme.

Díky "péči" paní doktorky jsem musela na týden do nemocnice. Jelikož bez jakékoli prohlídky či vyšetření špatně odhadla diagnózu, čekala jsem tři měsíce na pořádné vyšetření. Moje nemoc se velice zhoršila, v posledním měsíci jsem trpěla bolestmi. Přitom mě jiný lékař poslal okamžitě na vyšetření a diagnostikoval mi nezhoubný nádor, který už jsem mohla mít dávno venku a bez všech nepříjemností.

K paní doktorce jsem se přihlásila asi před pěti lety a jsem s ní velmi spokojená, nikdy se u ní nevyskytl žádný problém. Vždy mi dokázala pomoci a poradit. Přijde mi i sympatická, takže jí doporučuji i svým známým a příbuzným.

K paní doktorce chodíme celá rodina už léta, můj sedmdesátiletý otec k ní neváhá dojíždět z 15 kilometrů vzdálené vesnice. Vžycky jsme k ní rádi chodili, protože je velmi zkušená, dokáže poradit, doporučit vhodnou léčbu, případně odborné vyšetření a je velmi ochotná. Mě osobně pomohla vyřešit vleklé zdravotní potíže, které mi dlouho znepříjemňovali život. A i po lidské stránce je velmi příjemná, stejně jako sestřička. Kéž by bylo víc takových lékařů i lidí!

Byla jsem pacientkou paní doktorky od svých cca 20 let (15 let celkově). První roky bylo vše OK, ovšem velmi se její chování zhoršilo, když jsme měli doma letitou babičku. Na vyšetření za ní odmítala dojít, odmítala i napsat sanitku na převoz a nakonec jí odmítla předepsat na poukaz i invalidní vozík (že prý v 86 je to již zbytečné). Babička u nás byla celkem 10 let a za tu dobu zestárla i moje mamka do věku 62 let a sama začala potřebovat intenzivnější péči. Situace se opakovala, o preventivní i specializované vyšetření si mamka musela vždy říkat. Utekli jsme odtud postupně všichni, celkem 5 osob. Čekárna bývala prázdná, nanejvýš 1 pacient, z čeho paní doktorka žila celé roky nevím. Každoročně si kontrolujte výpis ze zdravotní pojišťovny a vyúčtovanou péči.

Teď před svou čtyřicítkou už jsem nechtěla nic riskovat a před operací jsem změnila lékaře a nechala si všechna předoperační vyšetření zajistit jinde.

Závěr je: dokud jste mladí a potřebujete jen ATB, protože samoléčení už selhalo, jistě Vám zde vyhoví. Jakmile ale zestárnete, berete jí jen limitované body a o takové pacienty se zde nestojí. Nedejbože abyste chtěli vozík...

Je to zkušená lékařka, která mi už mnohokrát pomohla. Řekla bych, že své práci opravdu rozumí. Nyní k ní přestoupil i můj přítel a jsme oba velmi spokojení. I sestřička je milá.

Mám s touto lékařkou moc dobrou zkušenost, je zodpovědná a klidná, nikdy jsem neměla pocit, že by mě odbyla. Chodím k ní jak já, tak můj postižený syn. Chová se vždy vstřícně. Taky sestra je moc milá.