Zobrazit ostatní profily neurologů v okolí

Umístění: jiné místo

Paní doktorka je úžasný a empatický člověk a moc mi pomohla. S takovým přístupem lékaře jsem se nesetkala již velmi dlouho. Paní doktorka mi moc pomáhá. Mohu jen a jen doporučit a pochválit jak paní dokotorku, tak i její paní sestřičku :-)

Vlasta/ Chodám k paní doktorce již 5let,ale nikdy jsem se nesetkala s takovým přístupem jiných lékařů,jako má paní doktorka.Opravdu,má porozumnění, vyslechne Vás,důsledné vyšetření a s přístupem k pacientovi prostě paní doktorka s velkým D.

Dnes jsem byla poprvé u paní doktorky a musím říct, že takový milý, vztřícný přístup jsem nečekala.Byla jsem mile překvapena, paní doktorka je velmi ochotná,vyslechne, zajímá se, má citlivý přístup k pacientům.Sestřička byla také velmi milá :)

Velmi dobrá lékařka, důkladně vše vyšetří, vysvětlí. Delší čekací doba a plná čekárna svědčí o velkém zájmu pacientů se k paní doktorce dostat.