MUDr. Havlovic Jan
Krupičkova 626, Kutná Hora

Umístění: MUDr. Havlovic Jan Jiný

MUDr. Magdalena Havlovicová mi během mé zářijové cesty za památkami ČR vrátila víru, že i mezi stomatology jsou ještě lidé, kteří se cítí být především lékaři. A nezapomněli na Hipokratovu přísahu. Do Kutné Hory jsem s rodinou přijela z Hradce Králové, kde jsem utrpěla frakturu trojky vlevo nahoře a také úraz na duši, když jsem v bolestech marně hledala ordinaci, ochotnou pomoci. Slyšela jsem jen rady co je to ibalgin, řeči o tom, že "to nejde, nesmíme, nemůžeme, neregistrované nebereme, vraťte se do Brna..." Po přesunu do Kutné Hory jsem paní doktorku našla hned v sousední ulici, kousek od našeho ubytování. "Přijďte ihned, podívám se na to. Jen musíte vydržet, mám tu plno.," slyšela jsem v telefonu. " Když mne po rentgenu, pečlivém ošetření, s předpisem na antibiotika (na zánět, který se mezitím rozběhl) a s písemným komentářem pro moji brněnskou lékařku propouštěla, s vděčností jsem si uvědomovala, jaké jsem měla štěstí (a se mnou i její pacienti, ačkoli si i oni museli kvůli akutnímu případu chvíli počkat). Vždy záleží na dobrém člověku. Doktorka Havlovicová je důkladná, pozorná, ale i laskavá a empatická - i když prší a počasí je nevlídné. Skutečná lékařka. Děkuji!!

Umístění: jiné místo Průběžná dlouhodobá péče o chrup.

Po asi 3-4 letech u této doktorky, jsem spokojen. Je pravda, že si člověk někdy trochu počká, v průměru odhaduju tak 3/4 hodiny, což je ale podle mě v normě. Podle mě jde o zkušenou zubařku, která je schopná najít řešení, bez nějakého váhání. Možnosti s pacientem stručně probere, je ochotná volit na žádost i levnější metody. Než mi dala chrup do pořádku, tak mě to něco stálo, ale to, co udělá zase vydrží. Přístup k pacientům má zdravě asertivní, např. netoleruje zapomínání domluvených prohlídek, což mi hned na začátku sdělila. Na druhé straně je milá, pamatuje si své pacienty i jejich zuby, atmosféra v ordinaci bývá přátelská, k čemuž přispívá i usměvavá sestra. Oceňuju odbornost a přímé a osobní jednání, přičemž toleruji občasné delší chvíle v prostorné a pohodlné čekárně. (Ordinace v Krupičkově ul., KH) Dodržet denní rozvrh, když nikdy nevíte kolik akutních případů budete řešit, nebude asi snadné. Zubařů je v okolí docela málo a musí to prostě nějak všechno zvládnout.

Vůbec nedoporučuji. Jste objednaní na 8h a vezme vás až ve 12h, čekárna plná neumí objednávat lidi. Nic vám nevysvětlí a okamžitě se pustí do práce a vy s otevřenou pusou nemáte šanci reagovat. Hlavně ji jde o peníze.