Psychiatrická ambulance
U pošty 14, Brno

Zobrazit ostatní profily psychiatrů v okolí

Ta nejlepší doktorka na světě. Velmi citlivá, milá, příjemná. Ochotně všechno vysvětlí, poradí. Člověk může mluvit o čemkoliv. Sestřička to stejné. Moc doporučuji.

Mám přesně opačnou zkušenost. Přišly jsme s mojí osmdesátiletou maminkou s doporučením od obvodního lékaře a nesetkaly jsme se s žádnou nepříjemnou reakcí. Už k paní doktorce chodíme několik let, svou práci dělá podle mě dobře - nemám srovnání jinde. Spíš mi vadí ty nehorázné doplatky na léky, ale to není věc paní doktorky.

Dobrý den, chtěla bych se s vámi podělit o moji zkušenost s touto ambulancí. Po telefonátu s pí doktorkou jsem byla domluvená na převzetí mé babičky do péče. Nicméně po příchodu do ambulance, mi sestřička sdělila, že to není možné a údajně ani paní doktorka sama neví, co komu slibuje. Sestřička se zároveň nevybíravým způsobem zeptala, co očekáváme od psychiatrické péče naší babičky. Babička byť ve vysokém věku, ještě není rozhodně na umření. A terapii si zaslouží. Za mě tedy rozhodně nedoporučuji.

Paní doktorka je super,moc mi pomohla v mém nejhorším období i sestřička je fajn,mají srdíčko na pravém místě,moc za to děkuji a vřele DOPORUČUJI!!!Jana

doporučuji

Pro specializaci, kterou vykonává, je skutečně tím pravým člověkem - lékařem na pravém místě. Obrovská dávka empatie vůči pacientovi.

Paní doktorka je skvělá.vždy si na mě udělala čas když jsem to potřebovala a nikdy se ke mně neobrátila zády.Je profesionální,přátelská a má férový přístup.Strašně moc mi pomohla.Moc jí za to děkuji.

Č

Paní Dr.Freibergerové si velice vážím pro její citlivý a vždy chápající přístup
k pacientovi.Paní doktorka i její sestřička jsou v dnešní době pravý poklad.

Velmi dobrá lékařka a má citlivé srdéčko a rozumí své profesi

velmi dobrá doktorka