Nemocnice Atlas a.s.
T.Bati 5135, Zlín, Zlín

Paní doktorka je skutečný profesionál a přesto se u ní cítíte jako při kafe u kamarádky.Ochota, ohleduplnost, vtřícnost...nemůžu skutečně napsat nic negativního!

Pani doktorka Říčánková,byla opravdu skvělá,byla příjemná a ohleduplná.Ráda jsem k ní chodila.Bohužel podle toho co jsem slyšela odešla do zahraničí:(

S paní doktorkou jse byla aximálně spokojená,Avšak dnes skoro po roce jsem se úkazala v nemocnici Atlas a ona již zde nepracuje.Neví někdo kde nyní ordinuje?Díky

Mám s paní doktorkou dobrou zkušenost, čtvrtý den po hysterektomii mi dělala vaginální ultrazvuk, strašně jsem se toho bála, protože spolupacientka po něm plakala bolestí, dělal jí to jiný lékař. Od paní doktorky to vůbec nebolelo, byla velmi ohleduplná. Píšu to přímo z IP adresy nemocnice Atlas, kdyby náhodou byla stejná IP adresa, z které tu už někdo psal, tak tohle hodnocení si opravdu paní doktorka nepíše sama.

S paní doktorkou mám jen samé dobré zkušenosti.

Paní doktorka se teď díky postavě modelky a štíhlé tváři snaží o modeling - to je jen taková zajímavost. Jinak opravdu nadprůměrně inteligentní lékařka, která se snaží vybojovat rovnoprávnost ve svém oboru. Pracuje na 100%, navíc přednáší, zjišťuje neustále novinky ve svém oboru. Má maximální přehled !

VElká osobnost, vzhledem k její profesionalitě mohu jen doporučit ! Navíc vynikající operatér..

Velmi seriozní a charakterní lékařka, odborně neuvěřitelně na výši. S přístupem této úžasné dámy jsem byla po celou dobu mého těhotenství velmi spokojená už jen pro pohodu, kterou kolem sebe vždy šíří. Její perfektní znalosti, pečlivost, ochota a nejmodernější přístup jsou zárukou té nejlepší péče o ženy.

Všem mladým ženám tuto na internetu hojně propagovanou lékařku doporučuju! Při práci s pacientkou oceňuji její maximální iniciativu, komunikativnost a jak už zmiňovala paní přede mnou i její legrační poznámky. Před takovým lékařem se nemusíte ostýchat!

Tuto lékařku mohu doporučit, zvláště holkám, které se chystají na prohlídku poprvé a mají z toho obavy. Paní doktorka je mladá žena s moderním, lidským přístupem a laskavým jednáním. Mohu se jen připojit k dobrému hodnocení její profesionality - pokud to můžu hodnotit.