Magda Pavlíková, praktický lékař Brno

Praktický lékař

Obřanská 169, Brno
Privátní praktický lékař

Umístění: Privátní praktický lékař Akutní nemoc

K paní doktorce chodím již 6 let a jsem naprosto spokojený. Kdykoliv jsem onemocněl, v čekárně jsem čekal vždy pár minut. Vždy se mi maximálně věnovala a pokud bylo potřeba, poslala mne k tomu odbornému lékaři, o kterém byla sama přesvědčena, že mi opravdu pomůže. Mohu jen maximálně doporučit.

Umístění: Privátní praktický lékař zástup

Navštívil jsem v době dovoléné mé lékařky. Neschopná zdvořile komunikovat, neúčast, nezájem, rodné číslo sesmolila až na 3 pokusy, místo do levého oka se zánětem koukala do pravého. Unavená , vyhořelá, nervozní, netrpělivá, nesoustředěná. Rozhodně nedoporučuji. Velmi špatný pocit lidsky i profesně.

K paní doktorce chodím 23 let,jako profesionál je perfektní,při běžné preventivní prohlídce zaslechla šelest na srdci-skončilo to na kardiochirurgii a pravděpodobně mi zachránila život.Kuchař

Chodila jsem u paní doktorky nahlášena rok. Poté, co jsem po ní něco potřebovala a ona zareagovala: "že ji to všechno strašně vysiluje" a dle jejího otráveného výrazu, jsem se raději sebrala a našla si mnohem lepšího doktora, kterého moje problémy "nevyčerpávají". Jindy zase vedla strašně důležitý rozhovor v mé přítomnosti se svojí kamarádkou. Divím se, že tam vůbec ještě někdo chodí. Dělá titulu "doktor" jen špatné jméno.

K paní doktorce chodím mnoho let. Nikdy mě nezklamala. Ani svým chováním, ani profesionálně. Navíc mám pocit, že zraje k ještě hlubšímu pochopení a vcítění se do nás, pacientů. Jana Maloňová

Pani doktorka je bez zajmu, zvlaste o starsi pacienty, co jsme nezaridili samy, to by nebylo, podcenuje spousty situaci a apelaci od pacientu...ti se pak citi hloupe a priste se uz "maji strach "ozvat a rikat sve problemy porad dokola.
Ja mam zkusenost s jednim clenem z rodiny, ktereho nejenze ani neprohledla, vse bagatelizovala a nebyt dalsiho reseni, a naseho usili dotycny by tu uz nebyl......je to smutne, ale je to tak.

K paní doktorce Pavlíkové chodím už spoustu let a vždy jsem byla spokojená. Nejenže mě vždy důkladně vyšetřila, ale při sebemenších problémech poslala na vyšetření odborné. Nemám žádné výhrady vůči ní ani vůči zdrav. sestře. Naopak mám dojem, že má zkušenosti a lidský přístup.

Vidim, ze tyto stranky jsou naprostym fiaskem, kloudnych informaci se tu clovek nedozvi, pouze reakce lidi, kteri maji bebinko a nekdo je nevyleci behem 5 minut anebo se jejich banalnimu probemu nevenuje nejlepe s celym lekarskym tymem. Kdyz vidim zdejsi komentare, presne to odrazi to o cem tento narod je, kritizovat,nadavat a radi, takze ja si taky prisadim, ale tim opacnym smerem a to spokojenosti. U pani doktorky jsem byl, zadny problem jsem nazaznamenal, muj pristup byl slusny a byl absolutne reflektovan, mozna by se zdejsi "chytraci" meli zamyslet jestli taky nahodou neni chyba na jejich strane....

Petr Tomasik

S tou lekarkou jsem velmi spokojen.

Byla jsem u paní doktorky jednou, ale stačilo to. Tři dny jsem se nemohla najíst, protože už ze samotného zápachu jídla se mi začalo dělat na zvracení. Paní doktorka se mi podívala na propadlé břicho, zeptala se mě, zda nejsem těhotná nebo nedržím drastickou dietu a s práškem na trávení mě poslala domů - žádné instrukce, kdyby se to nezlepšilo, žádná kontrola, jestli jsem náhodou neumřela hlady:) Moc pěkné.