Gynderma s.r.o., gynekologie, kožní
Českobratrská 63/1455, Ostrava

Zobrazit ostatní profily dermatologů v okolí

Přišla jsem k paní doktorce se znamínkem. Na to mi řekla, že je v pořádku, že se jedná o bradavici. Zajímalo jí spíše jiné znamínko. Přišla jsem na kontrolu po třech měsících a trvala jsem na odstranění "bradavice". Toto znamínko mi vadilo i z estetického hledisla. V chirurgické ambulanci mi znamínko odstranili a poslali na histologii. A ejhle, zjistil se zhoubný melanom!!!!!! Při další návštěvě paní doktorka řekla, že by to nepoznala ani kdyby to kolem ní prošlo a že je fajn, že jsem byla důsledná. Takže veliká nespokojenost, už jsem se mohla léčit.

Pokud někdo potřebuje oběhnout celou nemocnici a obržet výsledky deseti laboratorních testů, aby byl spokojený, budiž. Na můj problém paní doktorka koukla, vysvětlila co bude dělat a následně problém vyřešila. Zkušený praktik, totální spokojenost.

K paní doktorce docházíme celá rodina a vždy jsme byli nesmírně spokojeni. Já mám velký problém s nohou a ona byla jediná, která sestavila mastičku a ona do 24 hodin zabrala. To se u dermatologů jen tak nestává. Kdykoliv ji navštívím, je milá, vstřícná a velmi profesionální. Doporučila jsem ji známé, a ta má stejný názor jako já. Jsem spokojená i se sestřičkou. Je to velmi milá paní. Tůmová.

u paní doktorky jsem byla jednou a více ne, na můj problém koukla zpoza stolu, napsala mi 2 mastičky a pak mi doporučila nějaké věci z lékárny v ceně cca 800Kč/ks...absolutně neřešila příčinu mého problému..

K paní doktorce chodíme celá rodina a jsme spokojeni. Zvlášt oceňuji vstřícný osobní přístup jak lékařky, tak sestry. Neměnila bych a děkuji.

Jsem velice spokojena. Vřele doporučuji M.

Velmi vstřícný přístup

Nemám sice s kým porovnat, ale paní doktorka je dle mého názoru výborný dermatolog. Je vždy milá, vstřícná a člověka dokáže uklidnit, což je -myslím- docela důležité. Pomohla mi.

ochota a přístup

Nejlepší dermatolog.Dovede se vcítit do pocitů pacienta a tím vlastně léčí tělo i duši, což se o většině lékařů nedá říci.