Jedním slovem katastrofa! Cítila jsem z doktorky výraznou přetvářku. Dokonce si dovolila vyvracet poznatky a způsoby léčby mojí psychiatričky (kritizovala, co mi to píše za léky, že potřebuju doplnit aminokyseliny, když se léčím s bipolární poruchou, PPP a silnými depresemi, dále že nemám brát hypnotika, na které jsem roky zvyklá a bez nich neusnu-prý, že si mám dát lžičku medu před spaním...rada jak pro dítě ve školce!)

vždy když k paní doktorce přijdu, tak mi pomůže. Nemohu si na paní doktorku stěžovat.

Dobrý pocit z ní mohou mít pouze ti, kteří si ji neprověří. Přišla jsem za ní s problémy, které trvaly asi měsíc. Trochu zvýšená teplota a něco jsem cítila na průduškách. Paní doktorka mi předepsala dvoje léky aniž by se na mě podívala, vzala si 30 korun, pak naznala, že za ty peníze se mi alespoň podívá do krku a rozloučila se se mnou. V lékárně mi řekli, že léky od paní doktorky josu proti křečím na uvolnění svalů a že jsou velmi drahé.
Co si má člověk myslet o doktorce, která stíhá být obvodní lékařkou a zubařkou a která stíhá v ordinaci dokonce dávat psychiatrické rady (u jednoho pacienta mluvila tak nahlas, že to v čekárně nešlo přeslechnout). K ní do ordinace bych už nikdy nešla.

U této paní doktorky jsem byla jednou. Zřejmě je odbornice, protože mé zdravotní problémy vyřešila. Ale podle toho, jak se ke mně chovala bych ji rozhodně nikomu nedoporučila. Mluví k vám zády a ještě k tomu ponižuje, takže pokud vám není ještě tak zle fyzicky, začne vám z hovoru s ní být zaručeně špatně psychicky. Vypadá to, že obyčejnými lidmi hodně pohrdá (jestli je vůbec považuje za lidi).

K paní doktorce docházím už delší dobu. Z počátku se mi zdála fajn, popovídala si se mnou (ne ale moc o mém zdravotním stavu) a popovídala si během mé návštěvy i s dalšími lidmi po telefonu..později mi toto začalo vadit. Když jsem k ní nastoupila, vůbec po mě nechtěla zdravotní kartu, spoléhala se pouze na to, co jsem jí navykládala já. Spoustu věcí si nepamatuji, tak jsem většinou střílela od boku. Na otázku, jestli si mám zajistit raději výpis ze zdravotní karty uvedla, že to není potřeba. Nejvíce mě odradila poslední návštěva, kdy jsem byla nemocná se zánětem dýchacích cest, nevzala mi ani krev, ani výtěr, dala mi jen kapky do nosu. Řekla mi, že pokud se to do týdne nezlepší, nebo jestli se to zhorší, ať pošlu třeba přítele pro antibiotika (!! Přítele? To mě nechce ani vidět??). Po týdnu jsem k ní jela sama, že se mi stále neulevilo a ba naopak nastupují horečky (38,5), tak mi pouze vyjela recept na antibiotika, ani mě neposlechla, ani na mě nesáhla a vzala si 30 Kč. Ani mi neřekla, že mám přijít na kontrolu. Od paní doktorky budu určitě v nejbližší době odcházet.

Tak to je lekařka velkeho srdce a velmi dobrych znalosti. Citlivá, ochotna, vzdy pozorne nasloucha.
Neznam lekare, ktery dela dva obory najednou- prakticka a zubni lekařka. Klobouk dolu.

ok

Vynikajicí, citlivá lékařka se znalostí alternativních metod

Velice citlivá, starostlivá o pacienta - vše pro pacienta - od dětí po dospělé.
Mám s ní 20let zkušenost a opravdu nezklame.
DOPORUČUJI!!!!

Velice pečlivá a citlivá lékařska s přehledem