Tachovská 609/8, Praha

Přijímám: dospělí, děti jakéhokoliv věku

Od 7 000 Kč

Od 1 600 Kč

Od 1 000 Kč

Od 5 500 Kč

Praktický zubní lékař

Vystudoval obor zubního lékařství na 1. lékařské fakultě UK v Praze. Nabízí ošetření v rámci praktického zubního lékařství se zaměřením na stomatochir...

• zubní lékař - stomatolog

Umístění: Praktický zubní lékař ošetření zubního kazu

Jestli hledáte dobrého zubaře doporučuji,já bych se k panu doktorovi Vlasákovi ráda vrátila. Důvod je ten že teď jsem byla u svého zubaře a vyvrtal mi zub a momentalne špatně protože proklatě bolí. Už se mu nesverim do rukou a moje děti také ne. Pokud bude šance že mě vezme pan Vlasák půjdu zpět od něho to opravdu neboli ani před ani po výkonu.

Měl jsem velice špatné zkušenosti se zubaři a s bolestí.Pan doktor Vlasák mě zbavil jak problémů se zuby tak i se strachem ze zubaře.Konecne po několika letech chodím na preventivní prohlídky a úplně beze strachu. Nebýt jeho , trpěl bych dále. děkuji

Umístění: Praktický zubní lékař extrakce zubu

Nejlepší zubař na světě! Jeho citlivost, milá a pozitivní povaha, ochota vysvětlit vše, co dělá je ohromující. Trhal mi “osmičku” a nejdřív jsem byla vyděšená, jelikož jsem si myslela, že je moc mladý , ale necítila jsem vůbec nic, následná rekonvalescence byla úplně v pohodě, nevím jak to udělal, ale smekám… Sestřička je milá, moc hodná, usměvavá a velice ochotná. Nemám co vytknout :) Vřele doporučuji!

Umístění: Praktický zubní lékař ošetření zubního kazu

Děkujeme za ošetření, ačkoliv syn nebyl Vaším pacientem. Měl velké obavy z vrtání kvůli předchozím zákrokům. Díky trpělivosti a skvělé domluvě sestřičky syn přistoupil na inhalaci rajského plynu, ačkoli se bál i toho. Pan doktor mu následně ošetřil všechny 3 zuby s kazem. Děkujeme oběma za přijetí, profesionalitu, trpělivost a laskavost.

Umístění: Praktický zubní lékař ošetření kořenových kanálků

Spokojenost s celkovou stomatologickou klinikou. Pokud se někdo bojí, že vrtání zubu bolí, tak ať navštíví tuto kliniku. Naprosto profesionální přístup, vše vysvětlí, postup, nasadí brýle ať není pacient ve stresu, ptá se zda je vše v pořádku. Zachránil mi dva zuby, byl jsem na čistění kanálků a poté bolest žádná. Zubní ordinace je moderní a ceny přijatelné. Poměr cena / kvalita OK, každý si musí uvědomit, že materiál, plomby atd nejsou zadarmo, radši si připlatit za kvalitu a provedenou práci, než pak řešit další kazy, které by byly provedeny neprofesionálně. Pana doktora doporučuji.

Umístění: Praktický zubní lékař odstranění zubů

Moc děkuji panu doktorovi za pomoc. Po x marných pokusech sehnat mého praktického zubaře jsem po 14dnech v bolestích skončila na pohotovosti s abscesem, oteklou tváří a následně jsem vyhledala právě pana doktora Vlasáka, který mě přijal co nejdřív to šlo. Oceňuji velice laskavé, milé jednání a to i jeho sestřičky. Úžasná práce. Okamžitě jsem se přestala bát, nebylo čeho. Vše bylo bezbolestné a druhý den jsem cítila slíbenou úlevu. Určitě se k mému původnímu zubaři vracet nehodlám a mohu pana doktora doporučit Děkuji

Umístění: Praktický zubní lékař ošetření kořenových kanálků

Tragédie! Ve zkratce... léčba 6 stoličky, velké bolesti. Po 3 měsících a částce, kterou zde nemohu blíže specifikovat, zub který má být mrtvý, tudíž necitlivý na jakékoliv vlivy bolí stále stejně. Když jsem od začátku upozorňoval, že bolest je stále stejná bylo mi řečeno, že to přejde. Zatím to tedy nepřešlo a nevypadá, že by se to mělo změnit. Mohl bych pokračovat dále. Za mě absolutní ztráta důvěry a neprofesionální přístup. Nedoporučuji tohoto zubaře!

MDDr. Lukáš Vlasák

Plně si stojím za kvalitou mé péče a férový přístup. Změna lékaře je vaše právo. Je zajímavé, že během sanace předchozí poloviny chrupu jste si nikdy nestěžoval. Snad jste našel kvalitního, ale hlavně levnějšího stomatologa :)

Umístění: Praktický zubní lékař ošetření zubního kazu

Byl jsem k panu doktorovi poslán na trhání osmičky, protože jsem si stěžoval na bolest v oblasti posledních stoliček vpravo nahoře. Pan doktor si udělal rentgen (moje doktorka rentgen nepoužívá) a zjistil velký kaz na sedmičce. Kaz odstranil a bolest zmizela. Osmička zatím slouží dále :) Od té doby mám nového zubaře a nemůžu si ho vynachválit. Příjemné prostředí, slušné chování. Poměr ceny a kvality vyvážené.

Umístění: Praktický zubní lékař Dlouhodobé potíže se zubem

Dlouhodobě jsem trpěl na bolest horního zubu. Obrátil jsem se na pana doktora, který byl velmi vstřícný a s problémem mi pomohl. Velmi mě potěšilo, když se před zákrokem sám dotazoval, zda chci píchnout umrtvovací injekci, kterou jsem samozřejmě neodmítl. Během zákroku se mnou pan doktor komunikoval, každý krok mi vysvětlil a zákrok byl od začátku do konce veden velmi profesionálně a bezbolestně. Vstřícný doktor i sestra. Rozhodně doporučuji!