Lukáš Vlasák, zubař Praha

Zubař Více

Praktický zubní lékař

Přijímám: dospělí, děti jakéhokoliv věku
Kreditní karta, Hotovost, Bankovní převod

Vystudoval obor zubního lékařství na 1. lékařské fakultě UK v Praze. Nabízí ošetření v rámci praktického zubního lékařství se zaměřením na stomatochir...

• Hypersenzitivita dentinu
  • Absces
  • Strach ze zubařů

• zubní lékař - stomatolog

Ceny jsou pro pacienty bez pojištění

od 7 000 kč

od 1 600 kč

od 1 000 kč

od 5 500 kč

Názory

Umístění: Praktický zubní lékař extrakce zubu

Nejlepší zubař na světě! Jeho citlivost, milá a pozitivní povaha, ochota vysvětlit vše, co dělá je ohromující. Trhal mi “osmičku” a nejdřív jsem byla vyděšená, jelikož jsem si myslela, že je moc mladý , ale necítila jsem vůbec nic, následná rekonvalescence byla úplně v pohodě, nevím jak to udělal, ale smekám… Sestřička je milá, moc hodná, usměvavá a velice ochotná. Nemám co vytknout :) Vřele doporučuji!

Š
Umístění: Praktický zubní lékař ošetření zubního kazu

Děkujeme za ošetření, ačkoliv syn nebyl Vaším pacientem. Měl velké obavy z vrtání kvůli předchozím zákrokům. Díky trpělivosti a skvělé domluvě sestřičky syn přistoupil na inhalaci rajského plynu, ačkoli se bál i toho. Pan doktor mu následně ošetřil všechny 3 zuby s kazem. Děkujeme oběma za přijetí, profesionalitu, trpělivost a laskavost.

Umístění: Praktický zubní lékař ošetření kořenových kanálků

Spokojenost s celkovou stomatologickou klinikou. Pokud se někdo bojí, že vrtání zubu bolí, tak ať navštíví tuto kliniku. Naprosto profesionální přístup, vše vysvětlí, postup, nasadí brýle ať není pacient ve stresu, ptá se zda je vše v pořádku. Zachránil mi dva zuby, byl jsem na čistění kanálků a poté bolest žádná. Zubní ordinace je moderní a ceny přijatelné. Poměr cena / kvalita OK, každý si musí uvědomit, že materiál, plomby atd nejsou zadarmo, radši si připlatit za kvalitu a provedenou práci, než pak řešit další kazy, které by byly provedeny neprofesionálně. Pana doktora doporučuji.

Š
Umístění: Praktický zubní lékař odstranění zubů

Moc děkuji panu doktorovi za pomoc. Po x marných pokusech sehnat mého praktického zubaře jsem po 14dnech v bolestích skončila na pohotovosti s abscesem, oteklou tváří a následně jsem vyhledala právě pana doktora Vlasáka, který mě přijal co nejdřív to šlo. Oceňuji velice laskavé, milé jednání a to i jeho sestřičky. Úžasná práce. Okamžitě jsem se přestala bát, nebylo čeho. Vše bylo bezbolestné a druhý den jsem cítila slíbenou úlevu. Určitě se k mému původnímu zubaři vracet nehodlám a mohu pana doktora doporučit Děkuji

Umístění: Praktický zubní lékař ošetření kořenových kanálků

Tragédie! Ve zkratce... léčba 6 stoličky, velké bolesti. Po 3 měsících a částce, kterou zde nemohu blíže specifikovat, zub který má být mrtvý, tudíž necitlivý na jakékoliv vlivy bolí stále stejně. Když jsem od začátku upozorňoval, že bolest je stále stejná bylo mi řečeno, že to přejde. Zatím to tedy nepřešlo a nevypadá, že by se to mělo změnit. Mohl bych pokračovat dále. Za mě absolutní ztráta důvěry a neprofesionální přístup. Nedoporučuji tohoto zubaře!

Umístění: Praktický zubní lékař ošetření zubního kazu

Byl jsem k panu doktorovi poslán na trhání osmičky, protože jsem si stěžoval na bolest v oblasti posledních stoliček vpravo nahoře. Pan doktor si udělal rentgen (moje doktorka rentgen nepoužívá) a zjistil velký kaz na sedmičce. Kaz odstranil a bolest zmizela. Osmička zatím slouží dále :) Od té doby mám nového zubaře a nemůžu si ho vynachválit. Příjemné prostředí, slušné chování. Poměr ceny a kvality vyvážené.

Umístění: Praktický zubní lékař Dlouhodobé potíže se zubem

Dlouhodobě jsem trpěl na bolest horního zubu. Obrátil jsem se na pana doktora, který byl velmi vstřícný a s problémem mi pomohl. Velmi mě potěšilo, když se před zákrokem sám dotazoval, zda chci píchnout umrtvovací injekci, kterou jsem samozřejmě neodmítl. Během zákroku se mnou pan doktor komunikoval, každý krok mi vysvětlil a zákrok byl od začátku do konce veden velmi profesionálně a bezbolestně. Vstřícný doktor i sestra. Rozhodně doporučuji!

14 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

definyitivní výpln tím myslíte blombu? nebo něco jiného? děkuji

Vyplnit kanálky definitivní výplní čepem a potom výplň plombu :)

MDDr. Lukáš Vlasák

Dobrý den, potřeboval bych extrakci dvou rozbitých stoliček (kořeny se zbytkem zubu), doporučí mi někdo schopného stomatochirurga z Ústeckého kraje ci Prahy a rychlou dobou objednání. Děkuji.

Dobrý den,
můžete si domluvit termín po telefonické či emailové domluvě.
Hezký den

• Hypersenzitivita dentinu