MUDr. Lukáš Krejčů

Psychiatr Více

České Budějovice 1 adresa

Psychiatrická ambulance
Široká 436/17, České Budějovice

Zobrazit ostatní profily psychiatrů v okolí

Umístění: Psychiatrická ambulance Jiný

Pan doktor je opravdu ten nejlepší, kterého jsem mohla mít. Je velice ochotný a trpělivý. Má super smysl pro humor a velkou snahu mi pomoct. Jsem mu neskutečně vděčná, že to se mnou nevzdal ač jsem velice komplikovaná pacientka, kterých má prý jen pár jako jsem já a moje reakce na léčbu. Má i příjemnou sestřičku. Všem ho vřele doporučuji! A doufám, že to se mnou nikdy nevzdá. Věřím mu plně.

Umístění: Psychiatrická ambulance

K panu doktorovi chodím už druhým rokem. Přišla jsem po prvé v životě k psychiatrovi- styděla jsem se .K nástupu menopauzy jsem dostala dárek v podobě panických záchvatů.Nejenže jsem po první návštěvě , kterou jsem teda probrečela, cítila, že už na to nejsem sama, hlavně mi sedl jako člověk i jako lékař. Mám ráda jeho smysl pro humor i profesionalitu, cítím se tam dobře, ale hlavně mě je dobře. Neměnila bych. Prostě super psychouš..

Umístění: Psychiatrická ambulance

K panu doktorovi chodím na terapii skoro rok a můžu říci, že hned po prvních dvou měsících, kdy mi zabrala medikace jsem se začala cítit lépe a dnes jsem schopná žít svůj život normálně tak jako před 3 lety, kdy se projevilo OCD poprvé. Pak doktor je milý,vstřícný, poslouchá a dokáže skvěle poradit. Sestřička je příjemná. Do jejich ordinace se vždy těším a odcházím s úsměvem na tváři.

Pan doktor určitě pomáhá, je fajn, má smysl pro humor, přehled i nadhled :-).

Ř

Dobrý den,tak jsem si přečetla příspěvky zde.Mohu se přidat jen k těm kladným.Pan doktor je starostlivý..A zlobím já jeho.Cítím se mnohem lépe,je mi fajn...Nemám čas chodit na sezení.Vždy zavolám,nechám si napsat léky a tak dokola.Jednou jsem si je nemohla vyzvednout a sestřička mi je nechala v lékarně.Nu skvělý přístup..Pan doktor mě v dobrém neustále upozorňuje,že je nutné přijít také na kontrolu,že je třeba mě vidět.Tak si myslím,že při tom náporu pacientů,by o mě nemusel vůbec jevit zájem.Napsat jen potřebné léky..Je milý,nemám k němu jedinou výhradu a ještě něco,mám k němu důvěru,takže se mohu se vším svěřit...

Moc mi pomohl a pomáhá. Děkuji.

Můj nejlepší psychiatr! Chodila jsem k němu s poporodní depresí někdy před 7 lety ještě tady u Prahy, a od té doby, co odešel do ČB, jsem tady už bohužel podobně skvělého doktora nesehnala :-( Jana

Děkuji panu doktorovi,nadneseně řečeno,za záchranu života.V době,kdy jsem se potýkala s největším zklamáním mého života,.lékařka,ke které jsem byla objednaná,ale kvuli malovani neordinovala,nezrušila moji navštěvu.Složila jsem se tím nejhorším způsobem,ještě jsem se "nějak dostala" k panu doktorovi a ten se mnou mluvil jednou,podruhe,. . . .Je to dva roky a ja žiju,žiju v klidu a pohodě/někdy pravda v rámci možností/,ale jsem to zase já.Děkuji moc,pane doktore!

K panu doktorovi chodím od začátku, převzal pacienty paní doktorky Filipové a opravdu mi velmi pomáhá. Mám ho ráda i jako člověka. Je milý, sympatický a na hony vzdálen obvyklé aroganci, na kterou jsme u lékařů běžně zvyklí. Jeho velkou výhodou je, že není rutinní, ale opravdu respektuje potřeby jednotlivých pacientů a sleduje nové možnosti v medicíně. Léčit se u něj je radost a ne, jako jinde, stres. Děkuji.

Precetl jsem si hodnoceni na teto strance. Pana doktora jsem pak navstivil s ocekavanim, ktere se nesplnilo. Odbornik asi je, ale nechava si na lidi malo casu. Nejde jen o to napsat prasky,to muze i muj praktik, ale stravit s pacientem cas, aby to bylo k necemu a umet vest psychoterapeuticky rozhovor. U nej si připadám jako u vyslechu. Na pomery C. Budejovic je to ale nejlepsi psychiatr co zde je.