Široká 436/17, České Budějovice
Psychiatrická ambulance

Zobrazit ostatní profily psychiatrů v okolí

Umístění: Psychiatrická ambulance

K panu doktorovi chodím už druhým rokem. Přišla jsem po prvé v životě k psychiatrovi- styděla jsem se .K nástupu menopauzy jsem dostala dárek v podobě panických záchvatů.Nejenže jsem po první návštěvě , kterou jsem teda probrečela, cítila, že už na to nejsem sama, hlavně mi sedl jako člověk i jako lékař. Mám ráda jeho smysl pro humor i profesionalitu, cítím se tam dobře, ale hlavně mě je dobře. Neměnila bych. Prostě super psychouš..

Umístění: Psychiatrická ambulance

K panu doktorovi chodím na terapii skoro rok a můžu říci, že hned po prvních dvou měsících, kdy mi zabrala medikace jsem se začala cítit lépe a dnes jsem schopná žít svůj život normálně tak jako před 3 lety, kdy se projevilo OCD poprvé. Pak doktor je milý,vstřícný, poslouchá a dokáže skvěle poradit. Sestřička je příjemná. Do jejich ordinace se vždy těším a odcházím s úsměvem na tváři.

Pan doktor určitě pomáhá, je fajn, má smysl pro humor, přehled i nadhled :-).

Ř

Dobrý den,tak jsem si přečetla příspěvky zde.Mohu se přidat jen k těm kladným.Pan doktor je starostlivý..A zlobím já jeho.Cítím se mnohem lépe,je mi fajn...Nemám čas chodit na sezení.Vždy zavolám,nechám si napsat léky a tak dokola.Jednou jsem si je nemohla vyzvednout a sestřička mi je nechala v lékarně.Nu skvělý přístup..Pan doktor mě v dobrém neustále upozorňuje,že je nutné přijít také na kontrolu,že je třeba mě vidět.Tak si myslím,že při tom náporu pacientů,by o mě nemusel vůbec jevit zájem.Napsat jen potřebné léky..Je milý,nemám k němu jedinou výhradu a ještě něco,mám k němu důvěru,takže se mohu se vším svěřit...

Moc mi pomohl a pomáhá. Děkuji.

Můj nejlepší psychiatr! Chodila jsem k němu s poporodní depresí někdy před 7 lety ještě tady u Prahy, a od té doby, co odešel do ČB, jsem tady už bohužel podobně skvělého doktora nesehnala :-( Jana

Děkuji panu doktorovi,nadneseně řečeno,za záchranu života.V době,kdy jsem se potýkala s největším zklamáním mého života,.lékařka,ke které jsem byla objednaná,ale kvuli malovani neordinovala,nezrušila moji navštěvu.Složila jsem se tím nejhorším způsobem,ještě jsem se "nějak dostala" k panu doktorovi a ten se mnou mluvil jednou,podruhe,. . . .Je to dva roky a ja žiju,žiju v klidu a pohodě/někdy pravda v rámci možností/,ale jsem to zase já.Děkuji moc,pane doktore!

K panu doktorovi chodím od začátku, převzal pacienty paní doktorky Filipové a opravdu mi velmi pomáhá. Mám ho ráda i jako člověka. Je milý, sympatický a na hony vzdálen obvyklé aroganci, na kterou jsme u lékařů běžně zvyklí. Jeho velkou výhodou je, že není rutinní, ale opravdu respektuje potřeby jednotlivých pacientů a sleduje nové možnosti v medicíně. Léčit se u něj je radost a ne, jako jinde, stres. Děkuji.

Precetl jsem si hodnoceni na teto strance. Pana doktora jsem pak navstivil s ocekavanim, ktere se nesplnilo. Odbornik asi je, ale nechava si na lidi malo casu. Nejde jen o to napsat prasky,to muze i muj praktik, ale stravit s pacientem cas, aby to bylo k necemu a umet vest psychoterapeuticky rozhovor. U nej si připadám jako u vyslechu. Na pomery C. Budejovic je to ale nejlepsi psychiatr co zde je.

K panu doktorovi chodím již téměř rok, za tu dobu jsem si utvořila určitý názor, takže se přidám k hodnocení.
Ve svém oboru je bezpochyby odborníkem,výhodou je, jak tu už někdo psal, že sleduje novinky v léčbě, člověk nemusí shánět informace o lécích, nových kombinacích apod. na internetu, dostane opravdu optimální medikaci.
Po stránce přístupu k pacientovi - je velmi milý, působí sympaticky, myslím, že lidé se mu lehce dokáží svěřit.
Líbí se mi, že se v ordinaci zasměju, nebojí se řešit něco humorem, občas to ovšem může působit tak, že situaci až příliš zlehčuje.
Empatický jistě je, do určité míry samozřejmě, proto by si měl dávat pozor na věty "tohle u vás (rozuměj u skupiny lidí se stejným problémem) opravdu nechápu" a podobně. "Ujede" mu to jen občas a nemyslí to zle, ale pro někoho by to myslím mohlo představovat i určitou ztrátu důvěry. Poněkud neprofesionální se mi zdá i přístup k problému "to mám také tak".
Lepší by bylo šetřit s diagnózami a "neházet" je tak od stolu, více se nad tím rozmýšlet. Nevýhodou obecně v psychiatrii je přidělení diagnózy, zařazení do škatulky lidí, kteří by na tom měli podle teorie být v podstatě stejně, a následně uvažoování o pacientovi ne jako o Janu Novákovi, jako individualitě, ale o schizofrenikovi/neurotikovi/ atp.
Snad jako poslední věc - neustálé zapisování do počítače, které nepůsobí moc dobře, bych nahradila poznámkami na papír, ale to už jen jako třešničku na dortu.
Jako každý psychiatr má málo času na pacienty, kombinovat léčbu s terapií u psychologa/psychoterapeuta je dobrá volba.
Paní Krejčů je příjemná, snad jen chození do ordinace se mi zdá nevhodné, stejně jako mít na pracovišti dceru a psa:).
Nelze vypsat všechny klady, proto jsem uvedla spíše to, co mi vadí, celkově je dr. Krejčů velmi dobrý lékař a nezdráhala bych se ho někomu doporučit. Myslím, že jako člověk je přímý, hodný, obětavý, pevný v rozhodnutích, v jeho vystupování není ani stopa arogance. Jsem velmi ráda, že jsem přišla právě k němu.