Diagnostické vyšetření

Diagnostika tříselných kýl a kýl stěny břišní

Diastasy přímých svalů břišních, pupečních kýl, kýl v jizvách po předchozích operacích apod.

Palas Athéna s.r.o. - Klinika jednodenní chirurgie

MUDr. Ludvík Winkler vystudoval 1. lékařskou fakultu University Karlovy v Praze, promován lékařem byl v roce 1980. Po absolvování základní vojenské sl...

• chirurgie
  • gastroenterologie

Publikace a články

Články (1)

Umístění: Palas Athéna s.r.o. - Klinika jednodenní chirurgie laparoskopická operace kýly

V červnu 2022 jsem se náhodou dostala do toho zdravotnického zařízení a jsem nadšená. Nadšená vším, péčí, kvalitou služeb, ochotou, podporou.... Máte skvělý tým lékařů a sester. Moc za vše děkuji,.

Umístění: Palas Athéna s.r.o. - Klinika jednodenní chirurgie chirurgie jednoho dne

Naprostá spokojenost,šetrný zákrok a po týdnu už jsem mohla jít na lehkou procházku(6km).Dnes,měsíc po operaci dělám veškeré aktivity.Jsem profesí masérka,beru si na náročnější masáže břišní pás.Děkuji,skvělá práce.

Umístění: Palas Athéna s.r.o. - Klinika jednodenní chirurgie Laparoskopické operace refluxní choroby jícnu (fundplikace)

Pan doktor mi v roce 2019 operoval jícen a brániční kýlu a jsem nadmíru spokojená. Profesionál, vše vysvětlil, perfektní práce.

Umístění: Palas Athéna s.r.o. - Klinika jednodenní chirurgie fundoplikace

Dobrý den, byla jsem u pana doktora na prohlídce v Praze, ale operoval mě v Neratovicích. Byl velmi milý a příjemný, ale tím mé pozitivní zkušenosti končí. Že jsem měla pooperační problémy po laparoskopii nechci vůbec řešit, ale od této operace neznám, co to je se najíst jako normální člověk. Nemůžu sníst ani poloviční porci jídla - v případě, že bych ji snědla, měla bych velmi silné bolesti žaludku a navíc mám od operace tak nafouklý a vypouklý žaludek, že jsem si pro tento stav vymyslela svůj název, a to "syndrom těhotného žaludku" :-))). Pan doktor prohlásil, že po operativní stránce je vše v pořádku a už mi nemůžou pomoci, takže se mi pokoušeli pomoci odborníci z jiné nemocnice - opakovaně se mi, nejdříve pod tlakem 3 atm., pak pod tlakem 5 atm., pokoušeli rozšířit vstup a výstup ze žaludku - zákrok je to velmi bolestivý. Také marné snažení. Takže mám již řadu let neskutečné zdravotní problémy se žaludkem, nehledě na to, že ani po estetické stránce můj vypouklý žaludek není to pravé ořechové. Kdybych jen tušila, jaké doživotní problémy mě čekají, nikdy bych na operaci k panu doktorovi nešla. Budu ráda, když se se mnou pan doktor spojí.

Umístění: Palas Athéna s.r.o. - Klinika jednodenní chirurgie refluxní choroba jícnu

Mudr.Ludvík Winkler mi operoval brániční kýlu před 5 týdny.
Nebýt pana doktora,tak jsem se ve svém věku 72 let, k operaci sama neodhodlala.Díky jeho lidskému přístupu mohu říct,že jsem bez obtíží a bez medikace nyní v pořádku. Moc mu děkuji za skvěle provedený chirurgický výkon ve večerní době,kdy již byl určitě unavený. Mohu všem doporučit, aby se nebáli a pečovali o své zdraví.Děkuji celému lékařskému týmu i obětavým setřičkám.
Marta Vlasáková

Umístění: Palas Athéna s.r.o. - Klinika jednodenní chirurgie hernia

Velmi oceňuji profesionální přístup pana doktora Winklera při operaci mé tříselné kýly.Pan doktor je erudovaný a empatický člověk na svém místě.
Dr.P.Volek

V roce 2015 mě byla ve FN nemocnici v Plzni operována brániční kýla. Bohužel jsem po operaci nepoznala žádné zlepšení, ba naopak. Můj stav se velmi zhoršoval. Ve výsledku jsem měla větší potíže než před operací. Reoperace byla nutností. Kliniku Palas Athena jsem si našla na internetu a už při první konzultaci s primářem Winklerem jsem byla jeho přijetím mile překvapena. Vše mi důkladně vysvětlil a ubezpečil mne, že bude vše v pořádku. Téměř po dvou letech po první operaci jsem tedy na klinice Palas Athena podstoupila reoperaci brániční kýly. Operace, kterou vedl primář Winkler a asistoval MUDr. Pacák byla velmi náročná a trvala tři a půl hodiny. Vše dopadlo dobře. Nyní, měsíc po operaci, konečně zmizelo mé neustálé kručení v břiše, polykám, dýchám. Lékaři mají zlaté ruce, a můj velký obdiv. Chválím i přístup a ochotu celého personálu. Tuto kliniku velmi doporučuji. Kéž by takových zařízení bylo víc.

Alena Šubrtová, Mariánské Lázně
Konec chatu
Napište zprávu...

Profesionálně provedená operace hiatové kýly v listopadu tohoto roku. Po výkonu jsem měl nejdříve obavy, hojení bylo trochu delší a komplikovanější (zejména příjem potravy), ale byla to jenom otázka času. Nyní už je vše naprosto v pořádku, veškeré obtíže, které jsem měl před operací, zmizely, a už nemusím užívat žádné léky, cítím se mnohem lépe než před výkonem. DOPORUČUJI!

Výborný lékař, nikdy jsem neměla pocit, že obtěžuji, naopak má zájmem o pacienta a má profesionální přístup. Odpoví na každý dotaz. Neplatila jsem nic, vše uhradila pojišťovna. I ostatní personál se ke mě choval vlídně. Toto zařízení i pana doktora můžu doporučit. Miloslava Doležalová

Milý pane doktore,

chtěla bych Vám moc poděkovat za Váš přímo senzační výkon, za vysoce profesionální práci, za laskavý a milý přístup k pacientce... zkrátka jsem nadšená, jak jste provedl mou včerejší operaci hiátové hernie. Je vidět, že jste špičkový lékař!! Vůbec jsem si nepředstavovala, že to půjde tak hladce. Díky, díky!

Vaše pacientka Katka Blum