Pediatr, alergolog
U Národní galerie 476, Praha

Vcelku dobrý doktorka na svém místě, má své mouchy, ale kdo je nemá. Chodím k ní s oběma dětmi, sestra celkem v pohodě.

Je to 4 měsíce,co jsme se přestěhovali a vybrali si pani doktorku Vlčkovou.Při každé návštěvě byla paní doktorka velmi milá,jak ke mě,tak k oběma synům!Umí vše i opakovaně vysvětlit a poradit.Neustále se usmívá!Sestřička je také příjemná!!Doporučuji!

S pani doktorkou Vlckovou jsem nikdy nemel sebemensi problem, vzdy se ke mne chovala slusne a k detem jakbysmet. K lecbe pristupuje rozumne a vzdy poradi i spoustu veci navic, aby se nemocnemu diteti pokud mozno co nejvice ulevilo.

Pani doktorka je sice velmi sverazna zena, ale pokud plnite vse co mate, setkate se u ni s pochopenim. Ze zacatku jsem velmi nerada chodila do jeji ordinace, protoze byla neprijemna, rvala na mne. Momentalne s ni nemam zadny problem, je velmi obetava a prijemna. Take se mi libi, ze neresi vse antibiotiky ,ale doopravdy se snazi najit co nejmene skodlive reseni pro telo.

Chodím k paní doktorce s oběma syny. Je svá, ale jsem s ní velmi spokojená. Ovšem vím, že u paní doktorky nepochodí matky, které spolkly všechnu moudrost a myslí si, že jen ony ví, co je pro jejich dítě nejlepší. Znám jich celkem dost a věřte, že problém je u nich, nikoliv u paní doktorky.
lucieK

Paní doktorka je svéráz, ale jako lékařka velmi dobrá. Doporučuji.

k paní doktorce jsem chodila od mala a byla jsem velmi spokojená. Dá se s ní promluvit a nenabízí jenom variantu prášku ale snaží se najít i jiné metody... nyní jsem k ní automaticky přihlásila dceru, neboť si opravdu myslím, že je jedna z mála pediatriček, které zajímá zdraví a ne jen poplatky z receptu.

Paní doktorka je člověk na svém místě, milá k dětem, trpělivá k rodičům. Léčba je volena šetrně, antibiotika jsou až to poslední. S arogancí jsem se nesetkala ale s dobrou lékařkou a vždy příjemnou sestřičkou - ano.

Velmi dobrý pediatr.