U Národní galerie 476, Praha
Pediatr, alergolog (mapa)

K paní doktorce chodím od narození. Asi 2 roky k ní docházím sama. Zatím mi neuměla poradit, vždy mě vyšetřovala stejnými praktikami a nic neporadila. Vždy řekne to, co jako první uděláte, když máte nějaké příznaky. Svou prohlídku vždy zakončuje slovy: kdyby se to zhoršilo, tak přijďte. Je také velmi náladová a až nepříjemná. Na mé rodiče dříve řvala, jako kdyby nebyli rodiče, ale nějaké děti. Už se těším až změním doktora. Jinak na sestru si nemohu stěžovat, ta je mi moc sympatická.

Nebyla jsem spokojena s její profesionalitou ani chováním (arogance, neochota), raději jsme jezdili do Mníšku pod Brdy.

Sice léčí a poradí,ale ta arogance vůči rodičům!!! Šílené!!
U ní si připadáte ne jak matka ,ale jak puberťák co nesmí mít vlastní názor.
Ona má vždy pravdu a vy jste jen hloupý rodič!! NEDOPORUČUJI!!!!

Sice léčí a poradí,ale ta arogance vůči rodičům!!! Šílené!!
U ní si připadáte ne jak matka ,ale jak puberťák co nesmí mít vlastní názor.
Ona má vždy pravdu a vy jste jen hloupý rodič!! NEDOPORUČUJI!!!!