Na Sadech 23, České Budějovice
Chirurgie SEVER s.r.o.

Zobrazit ostatní chirurgů v okolí
Nábřeží Svat. Čecha 664, Trhové Sviny
Chirurgie SEVER s.r.o.

Všeobecná zdravotní pojišťovna, Oborová zdravotní pojišťovna, Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR

Zobrazit ostatní chirurgů v okolí

K paní doktorce jsem šla se strachem, ale doktorka naprosto dobře ošetřila a byla i příjemná. Sestřička taky dobrá.

Dobrý den, ráda bych paní doktorce poděkovala za perfektní výkon a skvělé chování.
Musím říci, že v dnešní době se člověk jen málokdy setká s někým takovým. Udělala na mě obrovský dojem. Je starostlivá, vše vysvětlí, je z ní cítit zájem. Sestřička rovněž velice příjemná. Věřte mi, že ač mám z lékařů strach, tady veškeré obavy a nejistoty opadnou. Bohužel je takových lékařů stále méně. Inu zlatá stará škola. Ráda doporučuji.

Byl jsem u této lékařky poprvé ale jak píšou ostatní skutečně velmi příjemné klidné a vstřícné jednání jak s paní doktorkou tak i se sestrou.
Od této ordinace by se měli učit ostatní lékaři jak jednat s pacienty, cítil jsem se jako doma je to snad poprvé co jsem si nepřipadal jako jen nějaké pořadové číslo.

S klidným svědomým mohu všem jen dporučit jsou to jedničky a profesionálky!

Velmi schopná a profesionální, lidský přístup, vše předem podrobně vysvětlí, v průběhu výkonu se průběžně zajímá o pocity pacienta, sestra velmi příjemná, výrazně doporučuji všem.

výborná

Byl jsem na odstranění pih u paní doktorky Sýkorové. Neznal jsem v ČB žádného chirurga a paní doktorku mi doporučila známá, že prý je výborná a dbá i na kosmetický vzhled po zákroku. A měla pravdu, s paní doktorkou jsem byl moc spokojen. Je opravdu profesionálka, vše mi před zákrokem vysvětlila, dávala pozor, jestli mi zabrala injekce na umrtvení a zákrok provedla výborně. Navíc je velmi citlivá a milá. Je sice starší, ale to vůbec nevadí. Jestli hledáte nejlepšího chirurga s citlivým přístupem, tak vám paní doktorku vřele doporučuji. Sestřička byla na mne taky moc milá.

Maximálně profesionální přístup! Před drobným chirurgickým zákrokem jsem před paní doktorkou řekl z legrace, že nevím, jestli to zvládnu :)) Místo, aby se mi vysmála, se mě několikrát zeptala, během zákroku, jestli je vše v pořádku a jak se cítím. O jejím "lidském" přístupu by tedy bylo zbytečné se rozepisovat. Je to skvělý člověk na svém místě!

Doktorka staršího věku, ale velmi profesionálního přístupu s prezizní prací. Výrazně doporučuji.

DCERA 6LET BYLA NA ODEBRÁNÍ PIHY-VELICE DOBRÝ PŘÍSTUP JAK OD PANI DOKTORKY TAK I OD SESTŘIČKY.DOPORUČUJI.

Vždy jsem se setkala s odborným zákrokém a vstřícným přístupem. Doporučuji pani doktorku Sýkorovou všem přátelům.