Zobrazit ostatní profily chirurgů v okolí
Chirurgie SEVER s.r.o.

Všeobecná zdravotní pojišťovna + 1 Více

Zobrazit ostatní profily chirurgů v okolí

Umístění: Chirurgie SEVER s.r.o. Jiný

Velmi špatná zkušenost, vyšetření nula, pouze konstatování, že jsem v pořádku. A to paní doktorka zvládla od stolu. Přišla jsem s bolestmi v nártu, neschopná bezbolestně doslapnout. Rentgen byl čistý a to bylo veškeré vyšetření. Na nohu se nepodivala, neprohmatala, nic. Pouze konstatovala, že nepatřím sem, ale na ortopedii. Zánět šlach vyloučila taky bez omaku a od stolu. Ve zprávě napsáno, že bolestivost nad slachami není, ale jak to paní doktorka zjistila, je mi záhadou. Absolutně nedoporučuji.

Jako takhle laxní paní doktorku sem v životě neviděla. Pořád seděla u pc, skoro se mi na popáleninu nepodívala. Mimochodem to byla popálenina II. stupně o velikosti 7x5 cm, po které mám jizvu na ruce
do konce života. A tato doktorka mi po 2 dnech řekla, že už je to v pořádku- zhojeno. Kdybych nenavštívila jiného chirurga, tak mám jizvu ještě větší.... Opravdu nedoporučuji.

Přibouchla jsem si prst do dveří auta, hrozná bolest, fialový nehet. Od stolu se paní doktorka ptala, sestřička zkoumala prst z dálky, že je modřina a pošlou na rtg. Prst naštěstí není zlomený, což mi dr. opět sdělila od stolu, poté asi z metru zhodnotila, že dají obvaz a ledovat, dvakrát se ptaly, jestli je to levý palec a hned po mém upřesnění zjišťovaly, že pravý. Přesto jsem poté doma zjistila, že mám ve zprávě psáno levý... Při obvazování prstu mi sestra necitlivě rumplovala prstem a ani moje opakované auuuu ji neoblomilo, aby mi s ním při zavazování stále hýbala. Když jsem se zeptala, jestli mám přijít na kontrolu kvůli pojistce, tak mi dr. sdělila, že to u obvodního a pak dost s výsměchem, že můžu klidně i k nim, jestli chci čekat celý den. Jsem ráda, že se mi nestalo nic horšího a prst už naštěstí tolik nebolí, ale příště půjdu radši jinam.

Souhlasím s hodnocením č.1 , po špatném dopadu na kotník, na který jsem se druhý den nemohl postavit, jsem ji bohužel navštívil z důsledku absence jiných chirurgů z patra. pani doktorka mi 1 krát máčkla na kotník, poslala na rentgen a poté ze tří metrů udělala diagnózu: zahoďte berle, dáme lehký škrobáček, nic to neni to se musí rozchodit. už to rozcházím týden a nic platný. Bolest střílí až ke koleni. navštívím jiného opravdového LÉKAŘE !!!