Odbor. lékař stomatologie a ortodoncie
Mládí 724, Orlová

Zobrazit ostatní profily ortodontistů v okolí

Umístění: Odbor. lékař stomatologie a ortodoncie Jiný

Velmi si cením paní doktorky Stejskalové! Ví přesně, co dělá. Pokud se rovnátka nosí jak mají a nešidí se to, je jejich účinnost neuvěřitelná (vyzkoušeno na 2 dětech). I když jsme bydleli v zahraničí a teď v Praze, vždy s dětmi přijedeme zpět do Orlové, a není to jen proto, že si neúčtuje desetitisícové částky za často zbytečná pevná rovnátka. Mimoto nám paní doktorka vždy vyjde se vším vstříc. Maximální spokojenost, děkujeme!!

Odstěhovali jsme se do Karviné a změnili jsme i ortodoncii, ovšem po dvou návštěvách jsme se vraceli zpět k paní doktorce, jak z finančního hlediska tak z osobního, nucený strojený vlídný přístup jen aby někdo vyinkasoval dvojnásobek za stejnou práci není náš šálek čaje, děkujeme.

Velmi vlídný přístup k dětem, bez nadsazení cen, odstěhovali jsme se do Ostravy, řekli jsme si, že přehlásíme děti tam, ale po dvou návštěvách jsme se vraceli zpět k paní doktorce, sice musíme dojíždět, ale za ty výhody to stojí, děkujeme.

Tato lékařka má sice vždy plnou čekárnu, ale stojí za to počkat. Klidný a ukázkový přístup k malým pacientům se jen tak nevidí.

super!skvělá, nejlepší lékařka

X

můžu jenom doporučit, milá, vlídná

Příjemná a ochotná lékařka.