Ludmila Stejskalová, ortodontista Orlová

MUDr. Ludmila Stejskalová

Ortodontista Více

Mládí 724, Orlová
Odbor. lékař stomatologie a ortodoncie

Zobrazit ostatní profily ortodontistů v okolí

K paní doktorce jsem docházel jako dítě několik let, ale nemohu říct, že je to specialistka. V čekárně bylo vždy plno lidi, kteří byli objednáni, takže měla špatný systém. Dále jednou mi chtěla vytrhnout zub z vrchniho patra, ale umrtvila mi spodní patro, takže mi trhala za "živa". Pak jsem od ní utíkal, jak jen šlo.

Chodila jsem tam několik let, za ty roky se mi zuby vůbec nespravily, nosila jsem rovnátka sundávací a jen na horní patro. Jelikož jsem viděla, že mi ty rovnátka nepomáhají, ptala jsem se paní doktroky, jestli by mi nemohla dát rovnátka na pevno a co mi odpověděla? Že na moje zuby rovnátka nejsou, protože já mám zuby přes sebe a potřebuju je roztáhnout. Tvrdila mi, že by mi ty zuby pak mohly prasknout a že pokud budu nosit rovnátka sundávací měsíc v kuse tak že zuby budu mít perfektně rovné !! Pak mi ale řekla, že jestli je nebudu pořádně nosit tak že mi dá rovnátka na pevno .. tak kdo to má chápat? Existujou ty rovnátka na pevno pro mé zuby nebo ne? Jsně že ano, nevím proč mi teda lhala. Neměla jsem na to pak ale už nervy tak jsem přešla k jiné doktorce, ta mi řekla, že místo křivých horních zubů mám dalších dost problémů které mi budou muset zpravit. Takže mi to všechno vysvětlila a za pár dní už budu nosit rovnátka na pevno ;) Konečně budu mít za pár let po problémech a budu mít zuby v pořádku! :))

Pro mě nejhorší lékařka!! Absolutně mi nebyla schpona sprabit zuby.. Ještě že jsme přešli do Ostravy