Zobrazit ostatní profily psychologů v okolí

Kvalitní odborník,milá.

Je moc hodná,naslouchá,umí poradit ve všech situacích a východisek,pomáhá,mám k ní stoprocentní důvěru,uvolním se u ní,dokážu se vypovídat,vždy vyslechne a porádí.Nikdy nepřerušuje,nejste nikým rušeni.Ta hodina je jen vaše.Pro mě je to nejlepší nejpříjemnější lékařka.

Byla mi doporučena a jsem velmi spokojena, je milá, příjemná, nemám špatný pocit, i když mluvím o mi ne příjemných záležitostech, umí poradit, ale asi je to stále spíše o naslouchání, doporučuje knihy k přečtení, hodina vyhrazená opravdu jen pro mě, bezvadně reaguje a domlouvá, pokud na daný termín nemůžu a přeobjednávám se. doporučuji

mám stejné názory jako paní Šárka, která tu už psala jenom bych se opakovala.Není co dodat.

Naslouchá, dokáže poradit. Příjemné prostředí, vidím, že hodinku má vyhrazenou jen pro mě. Na objednání bere zcela přesně, když musí termín změnit, s předstihem zavolá a domluví se. Mám pocit, že nebere pacienta jako věc, ale jako člověka.