Jílkova 189, Brno
Praktický lékař

Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna

F
Umístění: Praktický lékař

K pani doktorce chodim uz roky. Obcasse stane, ze mi neco vytkne, ale chapu to. Ona je lekar, ne ja. Proto se kvuli takovym vecem necilim. S pani doktorkou i jeji strickou jsem byl a doufam, ze i budu. I s jejim obcasnym zaskokem, doktorkou Frankovou, jsem taktez spokojen.

Děkuji za lidi, jako jste Vy i Váš personál. Oceňuji bohaté zkušenosti a lidský přístup. Přeji Vám pevné zdraví.

Velmi si vážím vstřícného přístupu paní doktorky i její sestřičky. Jsem naprosto spokojena a rozhodně bych neměnila.

Doktorka Sedláková je pečlivá, ochotná a především velmi zkušená lékařka. Chovám k ní naprostou důvěru a vřele tohoto odborníka doporučuji!! Musím také ocenit i vybavení ordinace - EKG, přístroj na měření CRP a srážlivosti krve. Děkuji!

Moje téměř celoživotní lékařka. Velmi přívětivá, má moji stoprocentní důvěru. Její zdravotní sestra je rovně velmi příjemná osoba, pečlivá a šikovná ošetřovatelka. Tuto dvojici bych neměnil za jinou ordinaci.

Paní doktorku mohu jen doporučit. Pečlivý odborník v profesi.

S paní doktorkou jsem velice spokojená... je velice laskavá a rozumí i lidské stránce léčby.

Je to super lékařka,nic neponechá náhodě,je velmi příjemná a hlavně svědomitá

Přívětivá lékařka, jsem v její péči od jejího nástupu do ordinace v Židenicích, tedy přes 20 let. Neměnil bych.

Stoprocentně spolehlivá,lidská,skromná. Pro děti a jejich rodiče dělá víc, než je její povinností. Měla by být vzorem pro ostatní lékaře.