MUDr. Ludmila Nováková

Pediatr Více

Frýdek-Místek 1 adresa

Praktický lékař pro děti a dorost
Politických obětí 119, Frýdek-Místek

S paní doktorkou mám velice dobré zkušenosti, je velmi ochotná a poradí různé alternativy léčby, včetně moderních postupů. Mám dítě s vrozenou specifickou nemocí, která není příliš známá a někteří lékaři při vyřčení jejího názvu tápají, narozdíl od paní doktorky, která mi nemoc přesně vysvětlila a dokáže mi poradit jak postupovat při různých komplikacích, které se nám v životě občas přihodí. Mohu jen doporučit a s arogancí (viz. jeden příspěvek) tato paní opravdu nemá nic společného. Rovněž sestřička je velice milá a ochotná.

Bylo už tady řečeno snad vše. Bývala i mojí dětskou doktorkou a nyní má v péči našeho syna. Mám s ní jen velmi dobré zkušenosti, dle mého názoru je skvělou lékařkou, která nikdy nic nezanedbala. Tímto bych ji chtěl poděkovat a popřát ji spoustu dalších vyléčených pacientů :-)

Tato paní doktorka je špička, ta nej co může být........byla jsem u ní jako dítě i s bráchou no a teď má i oba mé syny v péči........velmi lidský přístup, obětavá, přístupná a velmi velmi hodná.......můj starší syn(5let) jí při každé návštěvě dává na uvítanou pusu na líčko......:-DDD Mohu jen doporučit......:-DDD

Paní doktorka Nováková je člověk na svém místě, je těžké napsat něco pozitivního, co tu ještě nezaznělo. Já mám jako maminka dvou dětí taktéž jen ty nejlepší zkušenosti a nemohu říct nic jiného, než "Děkuji paní doktorko Nováková, že jste se rozhodla pro profesi dětské lékařky"!!! M.K.

Velmi pečlivá a zároveň stále lidská paní doktorka, která vše ochotně vysvětlí. Nezatěžuje děti zbytečným předepisováním antibiotik. Moc hodná a ochotná je i její sestřička.

Paní doktorka Nováková s námi jako rodiči i s dcerkou jedná vždy slušně, lidsky, nepovyšuje se, vždy je ochotná poradit a probrat s námi naše občas i hloupé nápady. V jednom roce dcery rozpoznala zánět ledvin bez dlouhé prodlevy, za což jsem jí vděčná. Drží "krok s dobou", neulpívá na zastaralých metodách léčení. Mohu jen doporučit a tímto i poděkovat.

Jsme velice spkojení. Paní doktorka poradí i po telefonu. Hodná sestřička.

Skvělá dětská lékařka. Vždy ochotně poradí a mohu jo porovnávat s jinou dětskou lékařkou z Paskova, která paní doktorce Novákové odborností nesahá ani po kotníky.

Paní doktorka zná velmi dobře pacienta od narození až do dospělosti, jeho zdravotní stav, předepisuje léky obezřetně(antibiotika) a snaží se o šetrnou léčbu. Příjemná paní doktorka i sestřička.

Chci touto cestou paní doktorce poděkovat za její péči o mé dcery. Na rozdíl od ostatních pisatelů mohu porovnat péči paní doktorky Novákové a jiných pediatrů, mohu ji jedině pochválit.