Praktický lékař pro děti a dorost
Gen. Hrušky 1233, Ostrava

Úžasná paní doktorka....... :), Velice spokojený, ochotná obětavá chodil jsem k ní 19 let a byl jsem maximálně spokojený... :)

K paní doktorce jsem chodila jako dítě. Paní doktorka byla vždy milá a zpětně velice pozitivně hodnotím diagnostikování mononukleózy, která u mě měla velice mírný průběh. Až na infekčním oddělení jsem měla možnost vyslechnout si příběhy 'špatných' diagnóz dalších pacientů léčících se se stejnou chorobou. Kdybych měla dítě a paní doktorka ještě ordinovala s výběrem pediatra bych neváhala.

S paní doktorkou Losovou mám také jen ty nejlepší zkušenosti.

Lékařka byla i mou dětskou doktorkou a nyní k ní chodím i s dcerou Eliškou. Má k dětem krásný vztah a když jdeme s dcerou navštívit doktorku tak se tam vždy dcera těší.Vždy byla ochotná vyšetřit i v neordinační době. Kdybych jí zavolala o půlnoci tak jsem si jistá, že k ní mohu dojít nebo ona dojde k nám domů, aby vyšetřila dceru. Zná své všechny pacienty - děti. Sestřička je také velice ochotná a laskavá. Vždy s úsměvem:) Takže jak jsem se již zmínila hodnocení VELMI DOBRÝ!

Opravdu velice milá, vstřícná a dnes už bohužel bývalá dětská lékařka. Celé dětství jsem chodil k této paní doktorce a v životě nikdy už jsem nepotkal tak hodnou, obětavou paní doktorku. Opravdu k ní bych mohl napsat jen samé superlativy. Paní sestřička Kachlová, byla rovněž velice hodná, usměvavá, milá paní. Škoda, že nejde čas zastavit a mé děti už k ní nebudou moci chodit :-(.
Bohužel si,ale paní doktorka jak jsem slyšel od mé mamky (která tam chodí ještě s bratrem) tam vzala lékařku Salzmanovou (která už tam ordinuje) a ta je velice nepříjemná,arogantní,všechno ví nejlépe, nepřipustí, aby ji do toho rodič něco řekl, neumí se chovat k pacientům...Mamka tedy musí hledat jiného dětského lékaře. Ta ordinace si nezaslouží, tak špatnou lékařku jakou je pí. Salzmanová. JE pravda, ale že paní Losová je jen jedna..Děkuji za péči o mě.

Opravdu,výborná dětská paní doktorka,chodil k ní už i můj manžel 15let a teď k ní chodí i naši 2 kluci.Paní doktorka to s dětma opravdu umí.Myslím,že lepší paní doktorku,by jsme si nemohli přát.Děkujeme

Děkuji za péči kterou jste mi věnovala do mé dospělosti a ted ji věnujete mé dceři Natálce.Ještě jednou děkuji Velká a malá Špačková.

K paní doktorce chodím s mým 4 letým synem. Byla jsem s ní spokojená, ale už nejsem. Můj syn měl orečky, dusivý kašel a rýmu, byl zahleněný. Týden jsem měla paragraf a poté když jsme šli na kontrolu a malý byl stále zahleněný a neustále se dusil kašlem a občas dostal z toho kašle horečky, tak paní doktorka řekla že je zdravý a že ho můžu dát klidně do školky. Vůbec mě při kontrole nepustila ke slovu, ani mě nenechala dokončit větu. Ještě ten den, kdy paní doktorka řekla že je zdravý jsem s ním musela na pohotovost, jelikož dostal úplně šílený dráždivý kašel, celou noc nespal a chytil z toho kašle horečky. A to paní doktorka řekla že je ZDRAVÝ!!!!! Tentokrát mě hodně zklamala. Už hledám novou!!!
Věra Popovičová

Nejlepší praktický lékař, jakého si děti, a nejen děti, můžou představit :-) Ještě rok bude mou doktorkou.

:-) Skvělá doktorka